Máte zkušenosti s firmou Studio Electronics?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
peteness

Re: Máte zkušenosti s firmou Studio Electronics?

Příspěvek od peteness » 17 zář 2009 18:55

mkII: toho bych se nebal°; amici vetsinou dodrzuji, co si se zakaznikem dohodnou....za predpokladu, ze to beres nove od obchodnika.
Ja nedavno objednaval vec u Mercenary audio a oni maji normalni sablonovity eshop, kde se davaji udaje o platebni karte. Tam jsem normalne dal udaje o moji karte, potvrdil platbu za tu premrstenou cenu, ale pak platba probehla za tu nizsi smluvenou......si to domluv takhle.

mkII

Příspěvek od mkII » 17 zář 2009 19:13

To není špatnej nápad, díky

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 17 zář 2009 20:00

peteness píše: btw bodyia muzes byt konkretnejsi s tou newyorskou otockou za 3-7 ?
No, za poslední měsíc se dalo jet třeba s KLM z Říma za asi 7t., z Berlína do Bostonu za 5t., nebo se Swiss z Mnichova do LA za 10t. Je toho dost, stačí se koukat a sledovat. Samozřejmě, jestli je nutný odletět přístí tejden ve středu ráno, tak pravděpodobně bude cena mnohem vyšší. Jestli je ale člověk trochu flexibilní a dokáže se dopravit na blízký letiště (Praha je většinou děsně předražená), dost ušetří. Tohle bych pojal jako shopping weekend, užít si tak dva nebo tři dny vě městě, vyzvednout krabice a hurá zpátky.

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 18 zář 2009 09:07

peteness píše:ja si pisu s jednim frantikem, docela velky sberatel a prekupnik. Podle nej je Omega nejlepsi soucasny analog. Levne to zrovna neni. Fedex je taky ranec. Ceske DPH je ranec
btw bodyia muzes byt konkretnejsi s tou newyorskou otockou za 3-7 ?
Realne bych pocital do NY otocku spis tak 9-10; levnejsi lety bvaji mesic a vic dopredu vyprodany, pokud tam vubec neco lita (s prestupem v Nemecku nebo v UK). Tahle cena by byla konecna za ryze teoretickeho predpokladu, ze tam priletis, na letisti papnes krabici a hned ti zase v nejake dohledne dobe leti letadlo zpatky (coz zase pri nejake te mnimalni cene neni moc pravdepodobne)....nemnluve o tom, ze ten obchod je na opacnem konci USA. Na Ruzyni uz pak nikoho nezajimas, rentgen je jenom pri nakladce.
No tak to si teda nejsem jistej nikoho nezajimas pokud letas v bezcelni zóně eu, ale jinak jsou tam normálně celníci co ti můžou před vylezem do haly příletu prohrabat kufr a bežné to dělají protože loví chlast a cigarety co lidi vozí ze zemi mimo eu za nižší ceny.
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 18 zář 2009 09:14

Samozřejmě je to riziko, zase na druhou stranu se mi nikdy nestalo, že by mě po příletu ze zemí mimo EU kdo kdy kontroloval. Pásy na zavadla jsou často až poslední věc před výstupem, až za pasovkou, člověk by musel působit vyloženě podezřele, aby si konkrétně pro něj došli...

mkII

Příspěvek od mkII » 18 zář 2009 09:23

v mojem případě by to takový riziko bejt nemuselo, protože budu mít vystavenou nízkou fakturu..

peteness

Příspěvek od peteness » 18 zář 2009 10:51

Souhlas s Bohdanem. muzou te prohrabnout, stat se to muze, ale me zatim vzdcky jenom maximalne zeptali, jestli mam neco k procleni. Predpokladam, ze se tady bavime o tom jak to chodi v praxi.
mkII: s fakturou nizko vstavenou v posledni dobe uz bch si daval pozor. U poslednich dvou veci, co mi prisly postou, byla vvstavena faktura po domluve na min a stejne po me chteli z celni posty at jim nejak porkazu skutecnou platbu - vypis z papalu. Tak jsem teda mail od paypalu prevedl na html a poslal jim to jako prilohu mailem. Uz jsem nemel odvahu tam delat nejake retuse :) a zacvakal clo a DPH z plne ceny.

mkII

Příspěvek od mkII » 18 zář 2009 11:14

N

Odpovědět