Na čem a jak tvoří ... ECSON WALDES

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Pytkin
Moderátor

Na čem a jak tvoří ... ECSON WALDES

Příspěvek od Pytkin » 10 úno 2009 13:08

Tak nejak nahodou mi google vyhodil tento clanok .. Myslim ze je uz celkom zabudnuty , ale velmi zaujimavy , kopa veselych fotiek ..
Mlade tvare tu na fore ho urcite necitali , takze take male ozivenie nemoze zaskodit ..

http://www.electrozone.cz/old/Public/20 ... public.htm

Obrázek

Obrázek

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 10 úno 2009 13:14

ty kravo :D

7 let starej clanek z puvodni electrozone, to je fakt pro pametniky : ))

je v tom dobre znat jak se za tech 7 let vse posunulo hodne hodne daleko, a to nejen technika . ) tenkrat pro mne uplne jina perspektiva a videni sveta. Vcetne meho tenkrat dost radikalniho odmitani SW, to co ted dava uplne jinej smysl v moznostech i kvalite. No urcite vtipny cteni pro pametniky :c))

kyvaa

Příspěvek od kyvaa » 10 úno 2009 13:51

Paráda, žeru jak je text informativní. V době kdy každá sezónní nulička vyslintá x stran textu a nic neřekne, je to osvěžující čtení, i když už prošlý. A stejně je tam pár vět vo kterejch se dá dost dlouho přemejšlet. respekt

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 úno 2009 13:58

Ked uz sme zabrdli do historie , tak tu je toho viac ..

http://www.electrozone.cz/old/Public/

konkretne trebars matucha ; http://www.electrozone.cz/old/Public/20 ... public.htm

wire

Příspěvek od wire » 10 úno 2009 14:07

jo tohle jsem cetl uz tenkrat pred lety a ver tomu ze jsi mi Ecsone zatracene zamotal hlavu :)
mel sem tenkrat v patnacti chut to zabalit, kdyz nemam Akaie a stary analog synty... tak ale vytrval jsem :)
btw. ta tva deska se mi libila a myslim ze malokdo by se zlobil, kdyby jsi treba na desaty vyroci pripravil zase neco novyho... at mas andela i na druhou bednu :D ;)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 10 úno 2009 14:14

supr pocteni:)

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 10 úno 2009 14:20

Tak to si jdu precist :c)

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 10 úno 2009 15:15

:) ty fotky z Opatova si pamatuju
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 10 úno 2009 15:20

koukam jsou tam i ty staré recenze co jsme sem kdysi psali :)
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

Cyril

Příspěvek od Cyril » 10 úno 2009 15:26

Jo tenhle archiv si cas od casu procitam... roztomila je informace od carloffa, ze v JPM sound masteruji na analogovem pasu, zatimco v ADK na pasu bezicim... :)) jeste se nekdo mohl ptat, co je to ten bezici pas a jestli taky tak pekne saturuje jako ten analogovej :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

c9000

Příspěvek od c9000 » 10 úno 2009 16:08

no to je náhodička, já tenhle článek objevil včera odploedne, a schodou okolností mě ho taky vyhodil google když jsem hledal jeden produkt, je to hezky napsaný a doporučuju všem at si to přečtou. Hlavně pojednání o samplerech.
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 úno 2009 16:12

c9000 : teiz mi to vyhodil google pri hladani obrazkov AMT8 ..

KAYKO

Příspěvek od KAYKO » 10 úno 2009 17:26

Super clanok, aj pred dnes stale prinosny a informativny.

Ale hned podla prvej fotky v clanku mi je jasne, ze Ecsonovi netreba odporovat a treba posluchat :D

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 10 úno 2009 17:41

kyvaa píše:Paráda, žeru jak je text informativní. V době kdy každá sezónní nulička vyslintá x stran textu a nic neřekne, je to osvěžující čtení, i když už prošlý. A stejně je tam pár vět vo kterejch se dá dost dlouho přemejšlet. respekt
Diky : ) ale jak pises je to uz prosly informativne. Za tu dobu se toho strasne moc zmenilo. Na druhou stranu ale v zakladech se mi toho zas tolik nezmenilo, jen ted mam hodne rad SW a moznosti DAW, predtemi lety to ale nebylo uplne ok prostredi pro praci.

a.tom.x píše::) ty fotky z Opatova si pamatuju
Tome, tohle jsou fotky jeste kdyz jsem dokoncoval v Brne grafiku, ale Opatov kdyz jsi u me tenkrat byl, byl az 3 mesice po tom : )

c9000 píše:no to je náhodička, já tenhle článek objevil včera odploedne, a schodou okolností mě ho taky vyhodil google když jsem hledal jeden produkt, je to hezky napsaný a doporučuju všem at si to přečtou. Hlavně pojednání o samplerech.
Diky : ) Samplery byly v tom obdobi pro mne zasadni masiny. Cely album Sophia ktery jsem na nich udelal je na na nich postaveno.

wire píše:jo tohle jsem cetl uz tenkrat pred lety a ver tomu ze jsi mi Ecsone zatracene zamotal hlavu :)
mel sem tenkrat v patnacti chut to zabalit, kdyz nemam Akaie a stary analog synty... tak ale vytrval jsem :)
btw. ta tva deska se mi libila a myslim ze malokdo by se zlobil, kdyby jsi treba na desaty vyroci pripravil zase neco novyho... at mas andela i na druhou bednu :D ;)
Tyjo to mi ani nerikej : ) Ale snad te to trchu inspirovalo, masin jsem mel hodne byl jsem na ne pysnej, tenkrat to nebyla sranda se vybavit vse bylo nedostupne nakladny, dal jsem tomu vsechno, zvlast jako student to nebylo snadny vse realizovat, ale slo to. Ja byl vzdycky v totalnim nasazeni, kamosi meli hudbu a techniku jako maly hobby, ale ja tim hrozne zil. Ted jsem trochu polevil ale to nasazeni mi zustalo. Jinka diky za podporu, novou desku casem mozna udelam, ale ted to moc neplanuju : )

KAYKO píše:Super clanok, aj pred dnes stale prinosny a informativny.

Ale hned podla prvej fotky v clanku mi je jasne, ze Ecsonovi netreba odporovat a treba posluchat :D
Kayko !!! : ))) Mimochodem ted vazim o 10 KG min nez tenkrat, tak to neni tolik horky : ) Mimochodem tu silenou fotku delal jeste RESS (majitel eZone), kdyz po me chtel nejaky foto na web. Bydleli jsme tenkrat v jednom baraku, meli jsme spolecny studio nez jsme ho pak rozdelili kazdej na svy, viz ty fotky. Strasne to leti, zacinam chapat kdyz babicka rika "je to jako vcera" :D

jimyjones

Příspěvek od jimyjones » 10 úno 2009 20:03

no ja jsem docela zvedavej, jak to bude vypadat za dalsich 7 let - mimochodem ecson dobre vystihnul, i jako tehdejsi "odpurce" sw, ze se k nemu uchyli vetsina... mozna cas na nejakou novou vizi :)

Odpovědět