opravdove in eary CX300 za zlomek ceny - Berte dokud jsou!!!

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 07 srp 2008 21:25

Mě by ale stejně zajímalo, kdyby někdo na těchto "c300 z KIK" zkusil to stereo sám, nechce se mi kvůli ověření toho, jestli je to invertované stereo u všech rozbalovat další...Tak to někdo please zkuste - test tady - Narconon - jestli-že se první na těch sluchátkách ve sluchátku s delším kabelem přehraje pravý kanál, je stereo obráceně. Mě to na empétrojce bohužel tak hraje.
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 07 srp 2008 21:30, celkem upraveno 1 x.

kexik

Příspěvek od kexik » 07 srp 2008 21:29

yum yum:
http://iaudiophile.net/forums/showthrea ... 679&page=3
tak cinanom sa neoplati vyvijat novy menic, heh? ;)
fejkov plna prdel

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 07 srp 2008 21:38

No, kexíku, mě je celkem jedno, jestli to má s cx300 něco společného, ale hraje to skvěle.
Jinak porovnání z toho fóra, toto mají být originální cx300:

Obrázek

Hlavní vizuální rozdíl mezi těmito a těmi z KIK je v tom, že ty z KIK mají rovný a menší a navíc gold-plated konektor a nemají logo Senhajzl, nemají žádné logo. Jinak to vypadá skoro stejně. Originál to nejspíš nebude, ale zvuk je v pořádku, tak mi je to úplně jedno.

Srovnávací foto můžu dodat později, ale teď tu nemám dobrý digitál.
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 07 srp 2008 21:46, celkem upraveno 2 x.

kexik

Příspěvek od kexik » 07 srp 2008 21:43

a drzia v usoch? hlavny problem s napodobeninami je ze tie gumky su tenke a hladke a jednak vydavaju pazvuky a jednak vyliezaju z usi. origose drzia v usoch jak svina

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 07 srp 2008 21:54

drží v uších, akorát je problém v tom, že na moje kalhoty to má trochu krátký kabel, takže když ten kabel půl hodiny tahá za levé sluchátko, tak když jsem se dnes ještě k tomu potil, tak vypadlo...pro mě je ten kabel prostě krátký, zkoušel jsem si svojí empétrojku, ve které to mám zapojené, držet v ruce a potom to ani z levého ucha nevypadne v žádném případě, z pravého to nevypadne nikdy...je to problém toho, že já asi mám moc hluboké kapsy a ten kabel prostě je jen 1,2m, pro mě krátké...
naštěstí tu od toho mám na to levé hlavní sluchátko klipsnu jako se dává k mobilům a mp3 peckám, připnu na triko a je to ok...

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 07 srp 2008 22:37

Přímé vizuální porovnání (snad) originálních CX300 s těmi koupenými v KIK:

Obrázek

Obrázek

Omluvte prosím moje nedokonalé foto, foceno za umělého osvětlení...

Rozdílů je hodně. Začíná to už tím kovovým proužkem, který se mi v případě KIK sluchátek zdá horší a jeden z nich se mi dokonce odlepil (ale mimochodem, tyto kovové proužky jsou tam k ničemu, i bez nich to funguje úplně stejně). Dále je jiná bužírka kolem konců kabelu u sluchátek, u originálu se mi zdá užší a delší. Hrát to může stejně, ale nemá to stejné zpracování jako originál. Řekl bych, že musíte narazit na hodně dobrý kus, aby to chvíli vydrželo a i tak pochybuji o trvanlivosti. Ale ten zvuk za to stojí, je skvělý. Rozdíly v konektoru jsou jasné, už jsem o nich psal a vidí je každý sám. Samotné "gumy" kterými se sluchátka cpou do uší se mi zdají poměrně kvalitní, jsou tam dvě velikosti - malá a normální. Obě mi padnou, nemám problém, těsní to.
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 08 srp 2008 10:02, celkem upraveno 1 x.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 07 srp 2008 23:35

kexik píše:je strasne dolezite aby ti tesnili tie silikonove nahubky. bez toho nefunguju dobre ani tie najlepsie sluchatka v tomto prevedeni, a hraju ako telefon, tj kelimkove ujacane stredy a ziadne basy
To sedi.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 07 srp 2008 23:43

Kermitak píše:
kexik píše:je strasne dolezite aby ti tesnili tie silikonove nahubky. bez toho nefunguju dobre ani tie najlepsie sluchatka v tomto prevedeni, a hraju ako telefon, tj kelimkove ujacane stredy a ziadne basy
To sedi.
tak to je snad jasny...bez toho, aby to tesnilo, to proste vubec nehraje...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 08 srp 2008 09:55, celkem upraveno 1 x.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 07 srp 2008 23:45

Jindy2 píše:
Kermitak píše:
To sedi.
tak to je jasny, bez toho, aby to tesnilo, to proste vubec nehraje, to je snad samozrejme...
Me to nijak samozrejme neprijde.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 07 srp 2008 23:57

Kermitak píše:
Jindy2 píše:
Kermitak píše:
To sedi.
tak to je jasny, bez toho, aby to tesnilo, to proste vubec nehraje, to je snad samozrejme...
Me to nijak samozrejme neprijde.
Me to prijde samozrejme u inteligentnich lidi (nebo u nas postizenych audiem), tzn. ze clovek, co si koupi sluchatka tohoto typu, by je mel umet pouzit, coz znamena spravne nasadit. Kdo to nezvladne, at si je nekupuje ;)

Dreamgate

Příspěvek od Dreamgate » 08 srp 2008 08:55

Jindy2:to jsem rád,že je tam ještě měli a nehnal jsi se tam zbytečně.Takže ten Narconon se ozve nejdřív ve slůchátku s delším kabelem označený R.Teď jsem to zkusil.Vidíš ani jsem si toho nevšimnul.Jinak mi ty sluchátka krásně sedí.Akorát v tom pravým trošku hůř,ale to u mých starých Paňáků taky,takže mám rozdílný díry v uších. :roll:

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 08 srp 2008 09:13

Potvrzuju obrácené stereo, levý špunt patří do pravého ucha a vice versa... tohle je legrační, už jsem to zažil u sluchátek, která mi jednou v datartu dali jako náhradu za nefunkční u jejich mp3 přehrávače se slovy "jo, tyhle si můžete klidně vzít" :D ...

jinak nevim, čim to tu testujete,a le nejjednodušší je v jakémkoli přehrávači dát 100% pan na jednu stranu a pak prostě mrknout, jestli vám to hraje na správné straně :D

Dreamgate

Příspěvek od Dreamgate » 08 srp 2008 09:25

SadLuck: :) A jsem za troubu.No už je pátek a jsem unavený. :wink:

kexik

Příspěvek od kexik » 08 srp 2008 09:50

SadLuck píše:Potvrzuju obrácené stereo, levý špunt patří do pravého ucha a vice versa... tohle je legrační, už jsem to zažil u sluchátek, která mi jednou v datartu dali jako náhradu za nefunkční u jejich mp3 přehrávače se slovy "jo, tyhle si můžete klidně vzít" :D ...

jinak nevim, čim to tu testujete,a le nejjednodušší je v jakémkoli přehrávači dát 100% pan na jednu stranu a pak prostě mrknout, jestli vám to hraje na správné straně :D
no, ono pan ma asi 1% mp3 prehravacov

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 08 srp 2008 09:51

SadLuck: taky možnost jak to otestovat, já to testoval tím mým trackem, protože jsem to zkrátka pustil na ulici v mp3 chvíli po tom, co jsem to koupil a tak jsem na to přišel...
ani jsem si nevšimnul, že tam jsou značky L a R, ale to je jedno, L má být R a jak koukám, je to tedy invertované u všech...možná je to taky jeden z důvodů, proč to stojí 2 euro ;)

Odpovědět