PAYPAL - bylo s Vámi zahájeno vyšetřování

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 16 kvě 2008 11:55

Lupo. Je škoda, že jsi to nepochopil, protože hlavní důvod, proč jsem článek napsal, byl ten, kdyby se někdo dostal do podobné situace, ať ví, na co se může připravit. Přečti si to znovu. Psal jsem tam, že kdyby úředník uvedl správně adresu, kterou mám potvrdit, tak celé řízení vyřeším do dvou dnů. To že jsem zpochybnil komunikaci Paypalu s klientem za tím si stojím, stejně jako, že jsem napsal, že jsem s jejich službami spokojený (uvedl jsem to do jejich feedbacku).

Řekl bych, že to celkově vyzní každému jinak. Jako jediný jsi tady do toho dal tuhle vlastní interpretaci a musím říct, prostě ses netrefil. Tvůj postoj "můžeš bejt rád, proč to vlastně řešíš" a nebo tvůj článek má vadu na kráse" reflektuje jen tebe a já s ním nemůžu souhlasit.

Nepatřím k lidem, kteří mají potřebu si na někoho veřejně stěžovat a nadávat. Spekulováním "co kdyby" se snažím vyvarovávat.

peteness

Příspěvek od peteness » 16 kvě 2008 13:14

Tak hlavne ze toho Norda mas.
Stejne to ale povazuju za hazard poustt se do tak slozitych kotrmelcu. Podle me jsi to nejvic pohnojil v momente, kdy te paypal nepustil kvuli adresy. Prece jsi mu ty penize mohl poslat normalne paypalem nejak jinak a jenom napsat poznamku, ze jde o toho Norda. Paypal a eBay je jedna firma, takze obcurat by te nemohl i kdyz by se to pak sloziteji dokazovalo, ze slo o platbu za Norda. Ty jsi chtel byt ale i v takhle blbe situaci 100% krytý za cenu, ze das americkou adresu, kterou jsi ani nemel poradne obslapnutou.
Navic kdo nakupuje na ebay, vi jak funguje (nebo spis nefunguje) paypal support. Hodne riskantni.

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 16 kvě 2008 13:25

Peteness: Nešlo o to, že bych chtěl být 100% krytý. Prostě kdybych tu adresu nenapsal, tak bych aukci samozřejmě nevyhrál. Nemohl jsem mu peníze poslat jen tak, to by se neprovázaly na danou aukci a do té doby jsem s intermediate paymentem, neměl žádné zkušenosti
Prostě jsem to v té době řešil, jak mě to nejlíp napadlo. Když se na to kouknu s odstupem, tak si stejně myslím, že o moc nešlo. Paypal udělal svou práci a já mu to vysvětlil. S paypal suportem (asi jako mnoho z nás) jsem do té doby neměl žádné zkušenosti.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 16 kvě 2008 16:39

ja som ten clanok pochopil tak ze je to skusenost ktora moze nastat a je to len osveta.. ja osobne som v tom ziadny ojeb nenasiel.. pokial sa uvadza v eBay ze sa moze urcit shipping adresa tak je to ok..

Odpovědět