Sylenth1 kick ass Virus

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
biscuit

Re: Sylenth1 kick ass Virus

Příspěvek od biscuit » 27 říj 2010 18:34

james l.: vis, on uz sem jindy neprispiva (alespon ne pod nekterou jeho proflaklou identitou), dostal banan ;)

ten zebricek je divnej i proto, ze tam neni largo, i pres nejaky ty problemy je to skvely vsti, jedno z nejlepsich co znam.
ja bych ho dal do prvni petky.. a vubec pomerovani je o nicem, bud to funguje a bavi nebo ne BODKA ;)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 27 říj 2010 19:09

BS píše:pokud je na 3.fleku sracka typu ReFX Nexus, tak se vsi uctou o tom zebricku nemam valny mineni.
reco? nexus je v podstate sampler napchaty tym najlepsim nasamplovanym z HW syntakov :-))) takze kto obdivuje zvuky s nexusu vlastne obdvuje HW syntaky ani o tom nevie :))) s tym ze v nexuse je to uz len zaloopovany staticky sampel bez moznosti vyraznejsej editacie takze z HW je to este OVELA lepsie :)

Fractal

Příspěvek od Fractal » 27 říj 2010 21:13

není tam ani Gladiator, Predator... no toto... :roll:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 28 říj 2010 10:04

jo tie skutocne dobre tam nie su.. napriklad Synth1 ;-) ci to mali byt len komercne tam ?

KUMA

Příspěvek od KUMA » 28 říj 2010 16:45

dendy píše:len zaloopovany staticky sampel bez moznosti vyraznejsej editacie
Prave proto nemam Nexus rad a povazuju ho tez za pomerne srackoidni soft - je to jen sampler, kyc. Prijde mi vazne zvraceny pouzivat samplovany synthy, to proste neni ono. Nejen, ze to ztraci jakousi stavu, ale moznosti editace a nastaveni jsou oproti tomu, co lze na synthu, prakticky nulove.

Sorry za OT, Sylenth nepouzivam, ale Nexus jsem zkousel a nemam nastroje tohoto druhu rad. Jen me mineni.

demsky

Příspěvek od demsky » 28 říj 2010 16:48

ina by bola vec keby nieco ako reFX Nexus malo nieco ako VAST engine z Kurzweila, to by ale aj moderne masiny zvladly asi maly multitimbral a polyfoniu, o latencii ani nehovorim. :)
http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

Brenda Walsh

Příspěvek od Brenda Walsh » 01 lis 2010 10:04

Vira sem před 2ma rokama prodal, právě pro to, že mi přišlo, že jeho zvuk mohu nahradit vst, ale neni to tak. Na klasický dance zvuky je to hroznej pracant, a dostat je z něj mi zabere daleko mín casu nez z vst. Krom toho umí i dost zajímavý barvy, který občas postrádám a kvuli kterejm si pohravám s myšlenkou že si ho možná zase koupim. Sylenth je fajn, ale vira by u mě nenahradil. Pro dost lidí ten rozíl bude asi minimální, ale právě proto, že sem od doby, kdy vira nemam dělal zvuky který bych jinak řešil s nim, na vst syntech (sylenth, predator) mam pocit, že ho nahradit nedokážou.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 21 lis 2010 13:08

Když už jsme tu řešili ty VSTi vs. virus, tak jsem ladil takovou jednu banku tradičních Virus zvuků... na Cakewalk: Z3ta+ VSTi
Všechny efekty jako EQ, Kompresor, Reverb, Delay jsou z toho VSTi nic externího akorát na tom pak je maximizer, aby to bylo hlasitý.
Všechny zvuky jsem ladil od nuly z Init patche.
Není to virus.. ale i tak se z toho dá lecos vyloudit.

Fractal

Příspěvek od Fractal » 21 lis 2010 16:10

nic moc, zní to jako presety defacto, takové tuctové zvuky, přesně kvůli nim vira nechci, i když bych ho rád na chodníku našel, ale uplně kvůli jiným zvukům že, jinak Z3ta+ jedno z nej vstček

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 21 lis 2010 16:20

Tohle sou prave ty zvuky kvuli kterejm si lidi masivne vira kupujou a zase ho pak prodavaj :D
Jen jsem chtel zkusit, co se da vyloudit ciste ze Z3ty.
Btw. ono asi v jiny nez elektronicky a pop muzice nikdo rozumnej presety stejne nepouziva :))

Odpovědět