Váš nejhorší kup!

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
fova

Váš nejhorší kup!

Příspěvek od fova » 30 kvě 2007 22:56

Napište výrobek (nebo výrobky), který vlastníte ve svém studiu (pracovně), nejste s ním spokojeni a přijde vám, že to byly vyhozené peníze. Můžete udat cenu a co vám na něm vadí?

Začínám:

- CD se samply pianovych zvuku zakoupene ze serveru Sample Arena za 800Kc. Zvukove podle me tak hrozne, ze z toho nejde nic pouzit. Zvukove ukazky na serveru znely skvele.

- Fatar TMK88 - sedmioktavovy masterkeboard se stredne vyvazenou klavesnici za super cenu 6500Kc. Ma to ale jednu podstatnou chybku, ktere jsem si hned nevsiml - cerne klapky hraji o 15% hlasiteji nez bile - zrejme vyrobni chyba cele serie. Nechal jsem si je, ale jako primarni master chci koupit neco jineho.

bledule

Příspěvek od bledule » 30 kvě 2007 23:06

činelovej stojan od Staggu,to že potřebuje menší úpravu /vyhodit tu debilní umělohmotnou matku/ jsem pochopil až tehdy,co mi na něm popraskal po měsíci novej splash okolo středový díry.ještě,že to byl jen splash Meinl Classics.Bejt to crash Istanbul nebo Zildjian,asi s tím jdu za nějakým znalcem a žaluju dealera Staggu o náhradu škody...
Naposledy upravil(a) bledule dne 30 kvě 2007 23:29, celkem upraveno 1 x.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 30 kvě 2007 23:24

na zle veci radsej zabudnut.. ale ked uz .. no - asi roland mc307, kedysi davno pred rokmi za 14k kupeny ... filter to malo fakt DESIVO nekvalitny, celkova pouzitelnost pre mna bola skoro nulova, fakt ze som bol rad ked som sa ho zbavil :)

fantozzi

Příspěvek od fantozzi » 30 kvě 2007 23:42

vlastně ani nevím, mám spoustu nekvalitních věcí, prokteré mám ruzné použití, ale vlastěn všechno takovéto harampádí bylo zadarmo :-)

Kdybych už měl něco vybrat, tak z dnešního pohledu to je Tesla M 20-4-4 což je úžasnej mixpult s parametrem na středech a krásnýma ručičkovýma měřákama. Kupoval jsem ho za 4000 kdysi dávno ještě do zkušebny a pořád jej mám vedle v místnosti. Ne, že by vynikal dynamikou, nebo tak, ale nějakým zázrakem skoro vůbec nešumí a občas jej využiju. Navíc k němu mám nostalgický vztah a moc se mi líbí.

Ale dnes už bych si jej asi nepořídil, takže asi tak. Už několikrát jsem jej chtěl poslat na repasi, ale je mi líto peněz :-)

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 31 kvě 2007 00:30

Roland D50 .... brrrrr nejvetsi syntakove zklamani
Wersi Expander EX20 ... desny programovani, a nejaka porucha mam to doma (i se servisnim manualem) a zakopavam o to a fakt nemam silu to nechavat opravovat. tak jestli to nekdo chcete ....
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

matucha

Příspěvek od matucha » 31 kvě 2007 01:17

roland A33... moc velky na to, abych to mel pri ruce a pri tom to nema kladivkovou mechaniku... ne ze bych to obcas nepouzil (a pri tom, jak moc midi pouzivam tak neni moc divu), ale vicemene mi dlouhodobe spis prekazi. Neni to smejd, jen to ma svoje nevyhody.

TLA fatman... distorzni krabicka za 15 tisic... brrrrrrrrr

synth_synth_synth_synth

Příspěvek od synth_synth_synth_synth » 31 kvě 2007 13:08

a.tom.x píše:Roland D50 .... brrrrr nejvetsi syntakove zklamani
Wersi Expander EX20 ... desny programovani, a nejaka porucha mam to doma (i se servisnim manualem) a zakopavam o to a fakt nemam silu to nechavat opravovat. tak jestli to nekdo chcete ....
Wersi Expander EX20 co to je ? co se s tim da delat ? muzes trochu popsat ?diky

delay

Příspěvek od delay » 31 kvě 2007 14:04

* "Výrobky", nebo spíš slátaniny pan Fidka z Plzně. Basová a kytarová komba na časově omezené použití...
* Korejský mixážní pult LEEM 1604...
* Obrovské bedny DEXON se středovou plastovou hornou a piezo vejškáči, kterým pořád upadávaj kondíky...
* Akustická kytara na zakázku vyrobená firmou RIEGER-KLOSS. Po 6-ti letech se nedá naladit a kytarář objevil dost fádní zhotovení výstuhy, která bylo pouze do poloviny krku. Bravo!

freecoolin

Příspěvek od freecoolin » 31 kvě 2007 14:15

můj první booster by TOM SCHOLTZ za 2500 kč (před 12 lety - takže pro školáka kupa peněz) prodávající mi to vychválil jak pohodlně se dá připnout na pásek u kalhot a rukou přepínat, poté co jsem zjistil že bych potřeboval ještě jednu ruku právě k přepínání, těma dvěma co mám jsem hrál na kytaru, tak jsem si uvědomil jak mě napálil, strkalo se do toho 8 tužkových baterií, takže energeticky velmi náročný, na druhou stranu se do toho dalo píchnout sluchátka a hrát

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 31 kvě 2007 14:42

Zas az tak to do hudebniho HW to nespada ale trochu preci..

Pentium 4 Prescott 2,4Ghz - asi naka blba serie, ale teplota byla šílená prehrejval se.. boxovanej chladic ten byl total v haji a turbina od titanu kdyz jela naplno tak pri nakym prumernym zatizeni mel tak 55-60stupnu nedej boze taktovat.

nick_valensi

Příspěvek od nick_valensi » 31 kvě 2007 14:53

muj nejhorsi kauf byl zesilovac sound city mk IV plus, legendarni apec, kterej se dost tezko shani.. nasel sem ho na ebay, bohuzel mi prestal fungovat deset minut pote, co sem do nej zapojil kytaru;-) (byl v totalne dezolatnim stavu...).

druhej nejhorsi kauf byl triptych od behringera do zacatku.. paradoxne nejvetsi radost mi ty gerety udelaly v okamziku, kdy sem je prodal dalsimu nestastnikovi... inu zacatky sou tezke.. jako pamatka mi doma zustaly este tri uliho nalepky;-)

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 31 kvě 2007 17:21

synth_synth_synth_synth píše:
a.tom.x píše:Roland D50 .... brrrrr nejvetsi syntakove zklamani
Wersi Expander EX20 co to je ? co se s tim da delat ? muzes trochu popsat ?diky
Racková verze téhle bestie:

http://www.synrise.de/docs/types/w/wers ... -serie.htm
http://cgi.ebay.com/Wersi-MK1-III-synth ... dZViewItem

Additivní synth
Fourierova tarnsformace
VCF 12/24 dB (Lo pass, Hi pass)
Hormada 8 segmentovejch obálek, včteně náhodnýho generování
atd.

problém je, že když to hraje tak v tom praská :(

rastis

Příspěvek od rastis » 31 kvě 2007 17:52

Mal som doma plny kufor kotucov so vselijakymi skuskami Collegium Musicum, vselijaky bordel, kusky, napady skladieb. Zostalo mi to po fotrovi, ked sa stahoval do Prahy, ktoremu to nechal Varga kedysi doma. Mal som tie kotuce dobrych 10 rokov. Az ma jedneho dna napadlo, ze obstaram si kotucak. Isiel som po bazaroch, a jeden 15 Kg pristroj Tesla som si kupil. Na druhy den som stretol Vargovu zenu, ktora nechapem ako a preco, ale si na tie kotuce spomenula, vypytala si ich a rovno sme isli ku mne pre ne. Kotucak mam hrdo dodnes, akurat som ho nikdy nezapol - nemam totiz ziadne kotuce :)

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 31 kvě 2007 17:59

monitor acer.

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 31 kvě 2007 18:44

JJ:tak to se rozepis...

Odpovědět