Váš nejlepší kup !

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
carloff
Profesionál

Příspěvek od carloff » 22 srp 2007 20:09

kamarad se ho zbavoval...skoncil s muzikou
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
http://www.boriscarloff.com | http://www.soundevice-studio.cz

Cyril

Příspěvek od Cyril » 22 srp 2007 20:14

no nez za smesny dva litry to bych ti ho radsi dal darem, abys mi byl zavazanej :))
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Magion

Příspěvek od Magion » 25 srp 2007 09:45

Nejlepší kup byl jednoznačně ENSONIQ FIZMO rack. Měl jsem na něj zálusk několik let a nikde nebyl k sehnání až jednoho krásnýho dne na ebay :wink:
Má hodně zvláštní spektra a to mě baví. Občas je ale trochu nevyzpytatelnej (osc detune atd - má tisíce provázaných modulací a nezřídka se stane, že si žije svým životem....).

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 27 srp 2007 09:47

Yamaha AN200 za 4000,- v case ked stala 29.900,- v obchodaku.. cez ebay.. az som tomu neveril ale ked mi dosiel balik tak som kurva cumel, bolo uplne novy, v origos krabicy so vsetkym :) to bol moj najlepsi KUP :)

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 27 srp 2007 17:55

Magion píše:Nejlepší kup byl jednoznačně ENSONIQ FIZMO rack. Měl jsem na něj zálusk několik let a nikde nebyl k sehnání až jednoho krásnýho dne na ebay :wink:
Má hodně zvláštní spektra a to mě baví. Občas je ale trochu nevyzpytatelnej (osc detune atd - má tisíce provázaných modulací a nezřídka se stane, že si žije svým životem....).
Fizmo rack?! Gratuluju! Sice mě Fizmo zvukově až tak nebaví, ale rackovka je ohromná rarita, je jich na světě jenom pár, jsem rád, že alespoň jeden v ČR;-).

Saly

Příspěvek od Saly » 28 srp 2007 07:26

Nepotkal jste někdo v našich končinách Ensoniq Mirage do racku? Na ten bych měl zálusk zase já......

Magion

Příspěvek od Magion » 28 srp 2007 15:31

bodyia: jo raritka to je a fakt to trvalo skoro dva roky než se objevil v Evropě na ebay. V Americe se objevil častěji, ale zrovna neposílali mimo USA.
Rozhodně se ho zbavovat nehodlám :wink:
Zvukově je Fizmo zvláštní - zprvu jsem mu nepřišel na chuť. Zdálo se mi hodně chladný, digi, tvrdý. Ty wavetable vzorky jsou ale moc dobře vybraný a když se pak začnou využívat modulace, více vrstev atd, tak Fizmo ožije a ve zvuku je spousta dějů. To mě baví. A v tom je fizmo bomba.
Některý soft pluginy už mají taky podobný principy syntézy ale komplexní spektra ti sežerou moře CPU a tak je pro mě i teď fizmo nenahraditelný.
Je to hodně experimentální syntík a stále mě inspiruje, takže je to jasně můj nej kup.

Odpovědět