Vyber napoju vhodny do studia

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Venti

Příspěvek od Venti » 09 úno 2006 14:38

Flaska kofoli polozena na okne kde podfukuje tak ze ani ladnicku nepotrebujem :).. alebo co je doma.

mrmnk

Příspěvek od mrmnk » 11 úno 2006 16:37

bavi me pit caje.. jak tu bylo vyse zmineno nejlepe zeleny nebo muj oblibenej puerh .. prijde mi ze po konvicce dobryho caje se o hodne hur dostavam do slepe ulicky kdy mi dojdou napady, uz nevim co a du radsi delat neco jinyho ...

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 11 úno 2006 18:16

peteness:no myslim že je to stejně tak možný jako mít depku jen tak zničeho nic...(nebo resp. ono to nějakej důvod má ale ne nějakej okamžitě jasnej) všechno je to jenom chemie v mozku...nezapomenu jak smě dělali brigádu na stavbě...a bylo to dost fyzicky náročný...no a ke konci dne sme byli jak kdyby sme si dali buka a ňáký to pívo:)) a za to třeba může endorfín kterej se vytváří při fyzický námaze

jinak alkohol mi do "studia" taky nemůže, se bojim že bych si taj něco shodil nebo jinak zničil:)

LUPO

Příspěvek od LUPO » 12 úno 2006 03:11

neustale se presvedcuju, ze cim vetsi hovadinu pustim do sveta, tak se toho lidi chytnou a rozvinou to do gigantickeho absurdna. :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 12 úno 2006 03:51

peteness píše:normalni mit stavy podobne lehkemu zhuleni obcas jen tak samovolne? myslim tim chechtat se vsednim vecem apod.
Ne ze bych to mel, jen se tak ptam :wink:
ja to obcas mam a moja draha tiez ... a s kolegom zase obcas vedieme siahodlhe nezmyselne debaty a uvahy o blbostiach, podobnee ako po 3tom jointe... :D

inac k teme zeleny caj jednoznacne vedie, sice z neho nemam stavy ale ked obcas spravim tu chybu (ako vcera) ze si ho dam o 16-17tej, tak potom do 4-5 rana nezaspim ani nahodou...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 12 úno 2006 03:56

kexik píše:biscuit: tuareg v cajovniak presladzuju lebo tak cinia vsetci aborigini v severnej afrike ;)
co by aborigin robil v severnej afrike, jedine ze by ho tam niekto preplavil z australie na zaoceanskom parniku...

:D

kexik

Příspěvek od kexik » 12 úno 2006 13:48

aborigine=domorodec; zdroj: anglicko-slovensky slovnik ;)

Jindy

Příspěvek od Jindy » 12 úno 2006 15:26

Já mám tedy rád z piva jedině Stellu z vína jedině košer sicilské víno a z tvrdýho carskou vodku kterou vozí fotřík z ruska a nebo u nás normální whiskey třeba johnie walker s kolou. Jinak je asi lepší při skládání nechlastat a tak si někdy udělám himalájskej darjeeling s mlékem a třtinovým cukrem. Z normálních pití, které se dájí pít pořád, mi chutná nejvíc asi Ondrášovka a pak někdy pepsi. Kdo u toho kouří cigára, tak mu poradím ty moje nejoblíbenější, který v čechách bohužel nemaj. Kouří je i Brad Pitt a jejich název je Black Devil. Jsou zvláštní tím, že mají úplně černý papírek (voní vanilkou, ale cigára chutnaj nomálně) i filtr, a místo nápisu je tam jen elegantní zlatý proužek. Sorry ke konci za ten offtopic, ale myslím, že se tu najde nějakej kuřák co u skládání kouří.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 12 úno 2006 17:58

nekourim teda ciga jako brad pitt :) ale stellu mam taky moc rad, bohuzel to co tady vyrabi staropramen, je dost slabej odvarek... neni nad 66cl flasticku primo z belgie - bohuzel ty jsou u nas zrejme nedostizny - naposledy jsem je koupil v globusu nekdy v lete.
lupo: to je naprosto normalni :mrgreen:

Jindy

Příspěvek od Jindy » 12 úno 2006 18:35

biscuit: jo to je fakt, ty 66cl flašky byly lepší a taky se mi zdá, že to víc "vožíralo" než tyhle 0,5l...no ale pořád mi to chutná víc jak plzeň nebo budvar...

Odpovědět