Vydání svého CD

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
dano

Příspěvek od dano » 02 říj 2007 11:07

Pytkin píše:.. ked si to ale ides vydavat sam , tak fakt neviem ..
neviem ci je to vobec mozne... teda aspon na Slovensku... vydanie cohokolvek sa oznacuje P v kruzku a tento symbol nemoze dat ktokolvek. preto je ovela praktickejsie nechat sa na to zastresit nejakym mensim nezavyslim labelom. ten ti zaroven aj prideli cislo.

rastis

Příspěvek od rastis » 02 říj 2007 11:09

da sa vydat sam na slovensku. podrobnosti presne neviem, ale da sa to.

hubert

Příspěvek od hubert » 02 říj 2007 11:11

Pokial si sam sebe vydavatelstvom aj autorom tak si nositelom aj C aj P v kruzku......ja mam tak vydane CD este z roku 1998.....

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 02 říj 2007 11:14

OT

fova píše:Dnes uz se asi doprodavaji posledni kusy
Tak to má poklona! Já si taková svá postapo-scifíčka píšu do šuplíku někdy od osmé třídy :lol: .. jenže mně dokonce často chybí i ta zápletka :) začnu psát s pocitem, atmosférou místa.. a najednou po 3-6 stranách nemám co říct.. ale v létě jsem si vypracoval koncept na propojení těch útržků v jakžtakž jeden celistvý projekt .. dokonce se zápletkou ;) .. prostě na to budu muset jít trochu víc jako an psaní a méně jako na hudbu..

Znáte svět Falloutu? To byla odedávna moje inspirace - a maximálně mě pobavilo, že příběh 3. dílu, který je ve vývoji, takřka kopíruje příběh jednoho mého minidílka.. :lol:

fova

Příspěvek od fova » 02 říj 2007 11:47

Podle me, nez zacnes vubec psat, musis mit hotovou osnovu - kostru deje. A to od zacatku do konce. Musis predem vedet, jak to cele dopadne, jak se budou vyvijet zapletky, kdo s kym atp.

U me to bylo tak, ze jsem si vzdy pred usnutim v posteli ten pribeh predstavoval, jak se odehrava :-)
Kazdy vecer jsem v nem pokrocil o kousek dal a kdyz uz jsem to mel dostatecne vymyslene, tak jsem prestal o tom snit, sedl ke compu a zacal psat.

Proto me to take v pozdejsi fazi nebavilo, jak jsem psal na predchozi strance. Mel jsem chut s tim seknout, protoze uz nebylo co noveho vymyslet a slo jen o to ty imaginace tupe prepsat do stroje.

Fallout znam dobre.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 02 říj 2007 11:56

fova: a tos delal cely dny nebo ve volnym case?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 02 říj 2007 12:03

fova píše:Podle me, nez zacnes vubec psat, musis mit hotovou osnovu - kostru deje. A to od zacatku do konce. Musis predem vedet, jak to cele dopadne, jak se budou vyvijet zapletky, kdo s kym atp.
Když chceš stvořit něco tak komplexního jako je kniha tak rozhodně. Taky na něčem takovém pracuju.. a hned jak bude pořádně proslavená hudba, pustím se do toho naplno :lol:
fova píše: U me to bylo tak, ze jsem si vzdy pred usnutim v posteli ten pribeh predstavoval, jak se odehrava :-)
Kazdy vecer jsem v nem pokrocil o kousek dal a kdyz uz jsem to mel dostatecne vymyslene, tak jsem prestal o tom snit, sedl ke compu a zacal psat.
Já zas chodil sem a tam po Šumavě :)
fova píše: Fallout znam dobre.
To jsi mě potěšil :) Mě Fallout naprosto narušil - přišel jsem na něj v útlém ovlivnitelném věku 12ti let a opustil ho v necelých 17ti....

nebo neopustil....?

fova

Příspěvek od fova » 02 říj 2007 12:24

Cyril píše:fova: a tos delal cely dny nebo ve volnym case?
Ja se tim nezivim :) takze to samozrejme delam jen ve volnem case.
Mam manzelku a dve deti a k psani se dostanu jen nekdy.
Ten druhy roman jsem psal od roku 2002 a od leta 2007 dodelavam posledni upravy. Celkem tedy 5 let!

fova

Příspěvek od fova » 02 říj 2007 12:35

2 Sadluck: Fallout spis chytil meho mladsiho brachu, ja ho jen sledoval, jak to hraje. Ale uznavam, ze ta atmosfera je strhujici.
Pro me byla nejvetsi bomba v obdobi meho dospivani tahova akcni strategie X-Com, Terror From the Deep.
V poslednich letech uz skoro vubec nehraju - nemam na to cas.
Jedina hra, na kterou si cas najdu je Battlefield 2.
1x za mesic chodime s asi 14 dalsimi lidmi do herny na celonocni parbu proti sobe. Doma mam plnou verzi na trenink.

Tohle jsem ja:
http://www.pilsenbrothers.estranky.cz/c ... u/bushmann

rastis

Příspěvek od rastis » 02 říj 2007 12:39

neni to o vydavani CD ?

fova

Příspěvek od fova » 02 říj 2007 13:12

Uz mlcim. Neudrzel jsem se :-)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 02 říj 2007 13:23

Ale tak ona celá koncepce fóra s uzavřenými a pevně ohraničenými tématy je strašně náročná na používání - hovor mezi lidmi přirozeně začně "To je nějaká nová značka koblih?" a skončí u důkazu boží existence jakožto úkonu metafyziky...

Já bych na to jednoduše nenadával a když se to rozjede příliš, přesunul to do samostatného topicu - tak to i funguje, ne?

fova: Fallout dokonce přetvořil můj hudební vkus! Dík "A Kiss to Build a Dream On" v intru jsem se dostal k jazzu a ambientní music v jednotlivých lokacích mě zas dostala k trip-hopu.. Co mám doma net už taky nějak nehraju.. vlastně ani moc netvořím.. vlastně nedělám nic...! DOHÁJE MUSIM PŘESTAT S EZONE A ZAČÍT ZASE ŽÍT!

fova

Příspěvek od fova » 02 říj 2007 13:35

Take to E-zone budu muset omezit :-)

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 02 říj 2007 13:44

PiKey píše:...tak navrhujem aspon doplnit nazov temy na "Vydani sveho CD nebo knihy"
uz som to pisal, staci doplnit nazov temy!
kto to ma na starosti?

fova

Příspěvek od fova » 02 říj 2007 13:45

Autor tkam nebo moderator teto sekce.

Odpovědět