Vytvorenie vlastnej hudobnej app (otazka pre programatorov)

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
dendy
Vybavení

Re: Vytvorenie vlastnej hudobnej app (otazka pre programator

Příspěvek od dendy » 22 srp 2013 10:29

programator by mal byt zaroven analytik a navhovat aplikaciu.... analytici bez programatorskeho skillu alebo programatori co len prepisuju dodane algorytmy podla popisov a diagramov vytvorenych analytikmi neprogramatori pokladam za jednu z najvacaich tragedii dneska - bohuzial hlavne vo vacsich firmach casta prax..

Axerathix

Příspěvek od Axerathix » 22 srp 2013 10:36

To su zaujimave zistenia. Lenze co potom, ak by som chcel program neskor vylepsit? Napr. o nejake nove veci. Zrejme by bolo dobre robit program otvoreny - aby sa dalo donho pridavat nove veci. Taky je inac aj moj plan toho programu.

Inac k tomu znovu programovaniu programu. Ten program je momentalne vo verzii 4, ktora bola vydana v roku 2004 zhruba. Tak asi to nebude nejaky neschopny programator.

charonme

Příspěvek od charonme » 22 srp 2013 11:14

dendy píše:programator by mal byt zaroven analytik a navhovat aplikaciu
vsak OK, ale aby to mohol urobit kvalitne bez potreby neustaleho prepisovania a zacinania odznova, tak potrebuje dopredu vediet co to ma robit, o tom hovorim.

Dalsou z programatorskych tragedii dneska je vymyslanie aplikacie pocas programovania

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 22 srp 2013 11:28

ano to urcite suhlasim...

MDudas

Příspěvek od MDudas » 22 srp 2013 15:12

Axerathix píše:Dakujem za zaujimave komentare. Rozhodol som sa, ze budem radsej skladat.
Good choice !!! Mas u mna pivo.
Lebo to, co si tu pisal, znelo ako - viem kreslit v CADe - idem si vymysliet auto. Sice o motoroch moc neviem (kompletna interpretacia hudobnych znaciek vo VST), ale neprida sa niekto ??? :D

Odpovědět