Cirque de Soleil - Alegria

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Pytkin
Moderátor

Re: Cirque de Soleil - Alegria

Příspěvek od Pytkin »

Bola tu spominana aj cena 35 evri

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

aha ja som to nepocital ja som videl ze pytkin pisal 35 :) .. no tak 55 to uz je trosku ine.. tak to by som za taku show asi nedal :-))))

biscuit

Příspěvek od biscuit »

pytkin: tak jeste jednou. feo zije ve spanelsku, takze tam jsou asi ceny jine ;) mozna to taky bylo v jinym stoleti ;)

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

vy se v tom zase vrtate, ta cena 35 byla v predprodeji a na mista opravdu nekde vzadu. asi urcite ty prvni rady byly za stejne penize, jako psal Ivo, to jest 50-55 euritos... tak to se omlouvam za spatny podnet k diskusi.
bisquit: diky nacelniku, ze jsi se me zastal. a jine stoleti to nebylo, bylo to ted na jare v santiagu de compostela.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Tak jsem neodolal naléhání synka a koupili jsme právě lístky na unorové pražské představení Cirque de Soleil. Jen si říkám - mají tolik úžasných představení a zrovna sem musí přijet s tím co mě osobně zajímá nejmíň (Michael Jackson Immortal Tour) - Michaela Jacksona nemám rád a nic mi to neříká ... ale věřím že to bude na té jejich typické geniální a vizuálně uchvatné urovni jako všechna ostatní představení ... plné nadpřirozených artistických výkonů ...

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ivo, dej si nekdy v klidu thriller a jestli ani potom nebudes chtit umet tancovat jako mj, tak je s tebou neco spatne asi :-D ale mas pravdu, na cirkus o mj bych sel taky zo vsetkeho najradsej najmenej.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Tak jsme se právě vrátili z Cirque du Soleil - Michael Jackson. Nebo spíš utekli z toho :( Alegria, kde jsme byli před půl rokem, bylo úžasné představení, ty ostatní (La Nouba, Varekai atd.) jak známe z videí taky ... moc jsme se těšili, ale toto bylo obrovské zklamání. Seděli jsme v 02 aréně na podobném místě jako minule kdy jsme byli kousek od podia a všechno krásně viděli. Ted bylo malinké podium kilometr odtamtud někde vzadu. Ale OK. Co bylo nejpříšernější byla naprosto šílená hlasitost, to bylo za hranicemi prahu bolesti. Měl jsem špunty, ale to bylo úplně jedno. Hudba hrozná - nepřetržitý agresivní disco remix - pořád stejně beze změn a úlevy. Chaotické velké projekce (sice efektní, technicky náročné, ale velmi ubíjející a místy hodně negativní a temné).

Ale hlavně - kde byl Cirque du Soleil ? Oslnivé, nadpozemské artistické výkony ? Celou dobu to byly jenom samé strojové disko tance a sem tam se někdo zhoupl po laně a zespoda na to vyfoukl kouř ... Malý celou dobu seděl chudák se zacpanýma ušima.

Svorně jsme se shodli že druhou půlku něčeho takového už zažít opravdu nechceme a o přestávce jsme se sbalili a jeli domů. Ještě mě půl hodiny silně brněla hlava a celé tělo. A kupodivu i diváci v okolí to komentovali podobně - jako veliké zklamání ... Úplně o ničem + agresivní nepříjemná šíleně hlasitá hudba. Toť náš dojem a vyhozených 5000,- :(

Není každý den posvícení :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

smutne.. nuz, tak dlho sa chodi s krcahom po vodu az sa ucho odtrhne ..

Odpovědět