Debata o politice - vazne aj nevazne

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
vras

Re: Debata o politice - vazne aj nevazne

Příspěvek od vras »

tak treba hombrefeo?

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Elita by tedy měla jít příkladem a do každé rodiny si adoptovat minimum tucet "uprchlíků" ... pak by "elitní" slova měla váhu ..

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

nemusel jsi hned tu latku nastavovat tak vysoko, stacil nekdo trochu znamy z politicko-kulturniho prostredi.

vras

Příspěvek od vras »

Ivo, byt tebou, tak jakozto sympatizant luzy bych se o definice elity radeji vubec nepokousel, pac elita, to jsou opovrzenihodni nepratele.

vras

Příspěvek od vras »

neco specielne pro Iva (nedaval bych to sem zbytecne, ale u Iva verim, ze chybejici spolecensko-politicky rozhled je mozne jeste dohnat) https://www.facebook.com/jmartinek/vide ... 206000832/

MDudas

Příspěvek od MDudas »

vras, ja bych to takto rozhodne a jasne nevidel. mozno nemas osobne skusenosti s hordou farebnych cudzincov.... ale ta celoeuropska "nasranost"... to neni nahodou. a netyka sa len dolnych 50%!!! je to o tom, ci je clovek idealista alebo realista. ci ma obavy (bez ohladu na to, ci maju realny zaklad alebo nie), a ci sa pozera do minulosti, kde mnohe analogie naznacuju mozny trend.

staci pozriet kriminalitu v statoch, kde pustili napr. africanov (narody, ktore nemaju historiu demokracie). pride chudak mama s tromi malymi detmi, a za 15 rokov mas na ulici grazlov bez prace, rasistov, co nenavidia bielych a nenavidia aj stat, v ktorom ziju...

Fakt to neni tak jednoduche, ze dolnych 50% .

MDudas

Příspěvek od MDudas »

Alebo este inak:
Cernosi vzdy boli bojovnici, a su na svoju odvahu a silu hrdi ! Muslimovia vzdy boli agresivni a velmi rychlo kricia a tahaku noze. A tiez su na to hrdi. Toto su ich vlastnosti, ktore sa nezmenili za poslednych 2000 rokov .
Aky je dovod si mysliet, ze ked sem dojdu, bude vsetko OK? Ze matky, ktore utekaju pred vojnou, vychovaju iba slusne, prisposobene deti ?

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

MDudas píše:Aky je dovod si mysliet, ze ked sem dojdu, bude vsetko OK? Ze matky, ktore utekaju pred vojnou, vychovaju iba slusne, prisposobene deti ?
:shock:

aky je dovod mysliet si ze slovenske matky vychovaju iba slusnych ludi, a vsetci ti nackovia, kotlebovci a ini primitivi ktorych je tu dost su vlastne len naimportovani z vonku ??

som netusil ze nam sem na ezone chodia kryptonackovia .. uz tusim ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

dendy : on ale pise o tom ze ta muslimska matka to ma v genoch .. slovenska matka ma v genoch daco uplne ine .. na tom predsa neni nic nackovske ..

MDudas

Příspěvek od MDudas »

dendy, ty si jeden inteligent... Prosim Ta nereaguj na moje prispevky, ked v nich hladas len kde by si co prekrutil...
Chod sa pozriet do tej Afriky, ako vyzera priemerny Africky mladik a comu sa v zivote venuje? Ake ma hodnoty, aku moralku uznava? Dobre ? A potom sa zamysli, odkial to vsetko ma... od svojej matere, nie z internetu, ako Ty. Rozumel ?

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen »

Zrovna idealizovat Vietnamce...:-)

Pašování, falšování, výroba drog ve velkém není u českých Vietnamcu okrajovou záležitostí.

Ale jasny, že češi mají taky "svý".:)
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

vras

Příspěvek od vras »

otevreni stadionu v Trnave srpem a kladivem, koukam, ze na Slovensku to taky neni jednoduche...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=75refuALmqM#t=378s[/youtube]

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

je to cele grc totalny. mesto na to dalo x prachov, fico na to dal tušim 15 melonov atd atd..
poor je skurvena pijavica mesta odkedy si pamatám, cela tato tragikomedia okolo fotbalu v trnave je taký malý váhostav..
poor prezlieka kabaty svižnejšie než ponožky a neunavne skupuje všetko čo sa dá aj nedá..
najsmutnejšie na tom je že jebnutý obyvatelia trnavy sú na to hrdý :((

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

nastastie vsetko coskoro zapadne sna(c)hom...

Odpovědět