Fotokoutek uživatelů A/E zone

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Fotokoutek uživatelů A/E zone

Příspěvek od Ivo »

Prostě totální veget :))

biscuit

Příspěvek od biscuit »

Obrázek
Obrázek

Obrázek

z minulýho tejdne..
skoda ze v ty maly velikosti neni uplne videt ten detail zamku a zdi v miste zaostreni
Naposledy upravil(a) biscuit dne 15 srp 2011 11:04, celkem upraveno 1 x.

peteness

Příspěvek od peteness »

Nějakou takovou šedou mácsku taky chci.
Bodyia: strašně pěkné fotky ta Čína, co tam máš.
Biscuit: mám podobnou fotku z moravského hradu Sovinec

jusuf

Příspěvek od jusuf »

Dačo zo starých zenitových lo-fi :

00:32
Obrázek

Svata rodzinka
Obrázek

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

jusuf : zenith bol moc fajn fotak, mne sa pokazila uzavierka a uz som to nechcel riesit a to uz nastupovali digitalne fotaky..

tato fotka bola konkretne robena zenitom, co mam v galerii
Obrázek

jackies

Příspěvek od jackies »

Zenith byl fakt fajn.
Taky se ale už po letech nedovírala a zasekávala se mrška.
Jednou jo, pak třeba 3x ne.
Měl jsem k němu i tu fotopušku v kovovém kufříku s teleobjektivem, filtrama atd ...

delay

Příspěvek od delay »

biscuit:
Ta fotka s tím oknem je přeci docela špatná... Nevím jestli jsi stál ve špatném úhlu záběru, protože nešlo jít o pár kroků vpravo nebo jsi byl jen línej, ale díky tomu se to celý podivně kácí... vrchní line by přeci měla být rovná a ne takto narušená, okno je také nakřivo. Celé to prostě připomíná nepovedenou fotku bez zamyšlení nad kompozicí, promiň, chvíli jsem si řikal jestli nezkoušíš že se někdo chytne...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

delay: sranda vobec ma to nenapadlo, len ma zaujal ten kontrast farebnych kvetov k zvysku, (som fotograficky analafbet:-) ale teraz ked si to napisal, a predstavil som si ako by to vyzeralo keby to bolo fakt o dfotene z priama, okno v lavom rohu, chyteny v zabere aj ten zaujimavy ornamend na vchu - tak by to naozaj bol o 3 triedy lepsi zaber ...

biscuit

Příspěvek od biscuit »

delay: cela situace byla velmi komplikovana, linej jsem opravdu nebyl a misto hledal dlouho. vsechno kaceni jsem ale nakonec hodil za hlavu a drzel se jen praveho okraje okna, ktery jsem chtel mit zhruba uprostred fotky a tam jsem si zvolil svislou osu. problem byl v tom, ze proti domu (za nim) bylo silny slunicko - coz ale davalo moznost prosvetlit celej dum a videt skrz nej - to jsem chtel zachytit + kombinaci netradicni barvy zdiva a kytek pod okne.. hledal jsem misto co nejdal od domu, kde vidim skrz okno.. no a slo to jen takhle "z uhlu". samozrejme bylo taky dulezity nedostat se do toho odrazu v okne - to by byla opravdu spatna fotka :-D osobne tam tu perspektivu nevnimam buhvijak rusive, protoze nejdulezitejsi je pro me ta barevna informace a to ze jsem si udrzel osu.. samozrejme vim jak by ta fotka mela vypadat idealne - a neni problem to ve ps doladit - viz edit v puvodnim prispevku ;) kazdopadne jsem rad, zes to zminil, protoze si asi musim davat pozor i na veci, ktery me zas tak moc nerusej, ale vim, ze nejsou koser.. jen mam pak zas pocit vetsi svazanosti a vetsiho klise.. je to dilema :-)

delay

Příspěvek od delay »

No, tak po tý úpravě je to uplně jiný :), tam už bych v podstě vytknul jenom drobnost - dotek fresky nad oknem s okrajem, škoda že tam není malinko víc místa.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

miestny znalci fotografie ma mozno poslu do pr*ele ze je to gyc :) ...ale mne sa ta foto paci, pekne vystihuje atmosferu bliziacej sa burky, vyfotene pred polhodinou... (iphone4, aplikacia Pano) fotky su panoramaticke tak posielam aj link lebo to tu asi oreze

....po tom tom co blesk udrel este asi kilometer ZA nami smerom od burky sme mazali domov az sa za nami prasilo :))

Obrázek
http://db.tt/6vlSXs3

Obrázek
http://db.tt/X8HBAUA

delay

Příspěvek od delay »

Panoramatický fotky mám moc rád, jen čumim že ten iPhone docela pěkně fotí. Líbí se mi to, samozřejmě proměnlivé počasí má dramatický nádech a to dává fotce náboj. Možná je to už hodně dlouhá nudle, ale pěkně zachycené místo...

Tady jedna moje "menší", nicméně panorama:
Obrázek
Frymburk na Lipně http://galerie.digiarena.e15.cz/data/556/Frymburk.jpg

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

moc pekne, to hned vidno ked je fotka fotena pristrojom ktory je na to urceny primarne a nie iba ajFotakom :)))

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ted jsem to chtel rict - na foceni je fotak, na telefonovani telefon :-)

delay

Příspěvek od delay »

No bacha, v prázdinovém čísle DIGI Foto (aspoň teda myslím) se v nějký soutěži umístila holka co fotila iPhonem, samozřejmě s Hipstamatic http://hipstamatic.com/the_app.html :). Jinak je teda fakt, že kdejaká fotka zprasená tímhle příjemným procesingem působí přesvědčivě.

Odpovědět