Fotokoutek uživatelů A/E zone

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
delay

Re: Fotokoutek uživatelů A/E zone

Příspěvek od delay »

Ty jojovky nejsou špatný, měl bych jen jednu malou připomínku... zkusil bych příště synka jinak umístit v rámci kompozice, na všech fotkách ho máš uprostřed, u většiny mi to nevadí... Píšu jen jako možnost, námět...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Ano vím o tom, úpravy jsme včera dělali spolu a trval na tom že chce být uprostřed :D Mimochodem pěkně jsem si tím ležením s fotákem na poli zabahnil celé oblečení :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

Obrázek

Obrázek

delay

Příspěvek od delay »

Ta žlutá je fajn :palec+:

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

Ivo: nebe dobrý. Akorát nevim, jestli sis toho všimnul, ale do většiny fotek ti asi těsně před cvaknutím vleze nějáký kluk s jojem. Zkus se na to zaměřit, je to trochu jako ten cestující trpaslík z Amelie ;)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

dendy píše:proste zacni z lava a davaj vedla seba farby co su podla teba najviac podobne :-)

uspesnost 100% :-) na macbooku z 2010, matny displej
Taky 100%. Jinak tady nejde o barevnou vernost, takze na tom, jaky clovek pouzije LCD, imho vubec nezalezi ;)

Amorph: :))))
Ivo: moc pekny nebe
biscuit: super!

biscuit

Příspěvek od biscuit »

kermitak: dekuju :-)
delay: a cokolada ne? :-( kliknul sis? v tom malym to nevynikne.

jinak kdyby nekdo nahodou nepoznal, to prvni je cokolada a to druhy 1/3 blizny nejaky zluty kytky co byla doma ve vaze :-D jeste musim trosku zabojovat a zvysit hloubku ostrosti vetsim zaclonenim. taky prikoupim sanky, bez nich je to desna piplacka... inspiroval jsem se na predchozi strance tohohle tematu a otocil objektiv. ta zluta je pak jeste z mezikrouzkama - to je uz uplnej hardcore na hranici moznosti zaostreni a udrzeni ostrosti :-) spoust dalkove a predotevrene zrcatko, abych eliminoval samotres fotaku :-)

jackies

Příspěvek od jackies »

biscuit :
čokoládu jsem nepoznal, ale jak píšeš o hardcoru, tak si dovedu živě představit o čem je řeč :)
A venku už se nechytá nikdo. I nanovánek veškeré snažení nekompromisně ukončuje.

btw : kamarád fotí minerály i velmi velmi malé.
Má na to nějaký speciální program který mu třeba z deseti fotografií průběžně ostřených po "vrstvách" udělá automaticky jednu kompletně
ostrou. Potřebuje to do knih, kde je potřeba mít celý povrch v detailu. Dokonce si na to koupil i jakýsi fotomikroskop.
Nic ale, co by se nedalo složit ručně v PS.
Jen to píšu jako nápad s tou hloubkou ostrosti, kdy se udělají v těchto extrémech třeba 2 - 3 fotky s posuvem ostření a pak se z nich složí potřebné.
muzikant

MDudas

Příspěvek od MDudas »

Kermitak píše: Taky 100%. Jinak tady nejde o barevnou vernost, takze na tom, jaky clovek pouzije LCD, imho vubec nezalezi ;)
Zalezi. Lacne displaje nemaju hladky priebeh RGB - prave teraz na jednom takom starom pisem. :?
A na stolnom large gamut displeji je to samozrejme omnoho jednoduchsie, nez na nejakom starsom notebooku.
jackies píše:Nic ale, co by se nedalo složit ručně v PS. Jen to píšu jako nápad s tou hloubkou ostrosti, kdy se udělají v těchto extrémech třeba 2 - 3 fotky s posuvem ostření a pak se z nich složí potřebné.
Ako zlozis viacero fotiek do jedneho zaberu, ked mas v celej sady vzdy vacsinu neostrych? :shock: Napr. nafotis 4 ostrenia - kazda cast fotky je na 1 zabere ostra a na 3 zaberoch neostra... Nepride mi to trivialne. Teda asi by to islo spojit "obycajne" - zlepenim, ale vysledok by bol poriadne soft. Ak to ma naozaj fungovat, tak tam musi byt nejake inteligentne selektivne prelinanie na baze lokalneho zistovania ostrosti... asi ....

MDudas

Příspěvek od MDudas »

Ivo, fajn vineta. Najlepsie su tie z dialky.
Kocky sa zbavte skor, nez vas vsetkych zozere a odleti mimo nasu galaxiu...

jackies

Příspěvek od jackies »

MDudas píše: Ako zlozis viacero fotiek do jedneho zaberu, ked mas v celej sady vzdy vacsinu neostrych? :shock: Napr. nafotis 4 ostrenia - kazda cast fotky je na 1 zabere ostra a na 3 zaberoch neostra... Nepride mi to trivialne. Teda asi by to islo spojit "obycajne" - zlepenim, ale vysledok by bol poriadne soft. Ak to ma naozaj fungovat, tak tam musi byt nejake inteligentne selektivne prelinanie na baze lokalneho zistovania ostrosti... asi ....
Opravdu fofr narychlo a velmi nepečlivě jsem udělal nástřel na ukázku. Jde to samozřejmě o 1000 % lépe :

foto 1.
Obrázek
foto 2.
Obrázek
foto 3.
Obrázek

Výsledek :
Obrázek
muzikant

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Nedávno tu šel test zraku a displeje ... tohle je taky zajímavé ... http://www.otestujzrak.com Dal jsem 22, 0 chyb ...

Hammond

Příspěvek od Hammond »

Hehe... to je haluz... dal som 27 ale so 4 chybami

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

Já dal 24, chyby 0 a napsalo mi to, že jsem tygr (což jsem i podle čínského zvěrokruhu) a právě jsem vyhrál 10 volných her, bonus 250 Kč a 24 lístků... takže je všechno jak má být a můžu v klidu usnout. :D
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

rastis

Příspěvek od rastis »

32 a 0 chyb. co ma tesi. v minulom teste ste mali vsetci dobre, len ja nie a trochu som sa hanbil :)

Odpovědět