Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
EXCOM

Re: Haluzoidné videá, obrázky a iné acidpunkoviny

Příspěvek od EXCOM » 26 led 2010 23:29

tak toto je hodne zaujimave

[flash=450,370]http://www.liveleak.com/e/995_1264499775[/flash]

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 27 led 2010 11:12

Kermitak píše:proc by se tomu nemohli smat?
protoze to podle me neni k smichu, ale k placi. smat se tak viditelnymu a slysitelnymu dukazu lidsky zhovadilosti, je jejim primym dukazem. tak to cejtim ja.

z jinyho soudku:
EXCOM píše:tak toto je hodne zaujimave
o co jde? nejak jsem to nepobral :-)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 27 led 2010 11:26

bisquit : text je v anglictine, ale ide o nieco ako o odchytenie svetla, svetelna pasca...

These are a few short clips illustrating the phenomenon of optical trapping. Essentially, a felt tip marker is briefly burned just above the focal point of a ~250mW 650nm laser, releasing an extremely small particle. This is not the intersection between the laser and some smoke; it's an actual particle embedded in the laser beam.

Because radiation can exert pressure on objects, there is a set of force vectors always keeping the particle just above the waist of the beam. This phenomenon illustrates how light can behave as particles (photons) because the photons have momentum and are therefore able to impart forces onto objects. It is even possible to move the laser around gently and the particle will follow along.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 27 led 2010 11:39

biscuit píše:
Kermitak píše:proc by se tomu nemohli smat?
protoze to podle me neni k smichu, ale k placi. smat se tak viditelnymu a slysitelnymu dukazu lidsky zhovadilosti, je jejim primym dukazem. tak to cejtim ja.
Ja nevim, kdyz jsme na zakladni skole bouchali delbuchy, tak jsme se tomu taky smali, tohle je totez ve vetsim :) To neni zadny bombardovani, proste likvidujou nejakou zabavenou munici, nikoho tim neohrozujou. Jasne, valka je zhovadilost, ale to je vec jina.

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 27 led 2010 12:34

excom: jo, tak trosku uz zacinam tusit, ale asi bych ten text doslova nepobral ani v cestine :-)

kermitak: abych ti pravdu rek, mne uz dneska rozcilujou i ty delbuchy apod. ja vim, ze oni i presto, ze jsou dospeli, to vnimaj jako kluci a je to pro ne ohromna prda a duvod k bezprostredni radosti - mozna i proto jsou pyrotechnici (jestli teda jsou). ale ja jsem v tehle vecech nejak zvaznel.. mozna budu nekomu pripadat jako blazen, ale prijde mi to i jako neucta k Zemi.. ale to uz tady rozebiram nesmrtelnost chrousta, snad je z toho aspon videt, proc se mi nelibi, ze se tomuhle nekdo smeje az se za bricho popada ;)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 27 led 2010 12:40

biscuit : ja si myslim, ze sa chechotali inym veciam.. nazhromazdit cca 400 ton vybusniny, musi byt brutal stres.. nevies kedy to drbne.. su to v podstate zenijne jednotky, ktore odpratavaju bordel, plus pyrotechnici..
ta ich radost ani nebol v skutocnosti posmesok si myslim, bolo to uspesne uvolnenie stresu z prezitia.. tiez si viem predstavit euforiu tlakovej vlny, ktora proste podaktorych dostala ako niekoho kto sa tesi, huci, rehoce pri prvom zoskoku s padakom alebom bungyjumping...

zenijne jednotky si myslim ze v tej pekelnej vojne maju tu najtazsiu robotu , odpratavaju svinstvo jak od spojencov( nevybuchnute miny, bomby atd. ) az pot miny nepriatela(otazne kto je nepriatel) a cisita uzemie aby predisli stratam na civilnom obyvatelstve...

ja sa priznam za seba.. ze som s nimi celkom citil 8)

Eye

Příspěvek od Eye » 27 led 2010 17:16

Nevím, jeslti znáte tohle video, ale myslím, že futuristickej přístup ke kytaře už neni jenom doménou sci-fi filmů...no, i když....vlastně to tak trochu vypadá :D

http://mindcrap.com/media/1987/Misa_Dig ... itar_Demo/
A furt to komprimuju, a furt je to zkreslený....aneb P.P. (žádný "doktor", ale "poučený posluchač")

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 30 led 2010 20:52

Demo návod k domácímu nahrávání a aranži písně v ProTools v reálném filmu :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 led 2010 20:57

hudbu slozil, slova napsal .. dost sa mi to pacilo ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 30 led 2010 21:30

Pytkin píše:hudbu slozil, slova napsal .. dost sa mi to pacilo ..
Mně taky, velmi ... :) akorát tuhle příkladně stylovou pasáž jsem našel jen ve francouzském dabingu

Odpovědět