Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
W.Cable

Re: Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Příspěvek od W.Cable »

Kdyby to nekomu prislo prilis detsky, muze kouknout, pokud nezna na Hellsing.

http://www.csfd.cz/film/139652-hellsing/

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

Ivo píše:Mně se to líbilo velmi ... Mělo to napětí, spád, bombastické efekty a akci, co víc si od filmu přát :wink: Klasický film jak má být ...
No vidis ja som sa u toho neskutocne nudil ... mozno tym ze som predtym videl "Olympus has fallen" co je defaukto ta ista tema (teroristi obsadia biely dom) a to bolo podstatne lepsie herecky obsadene (Gerardovi Butlerovi to clovek proste veri, on ma ta to ksicht ze vystriela armadu specialne cicenych zoldakov- henten hezoun z White house down je proste na smiech) aj scenar nebol taky pruser ako WHD, ked to skoncilo povedal som si ze fakt slusna pocta zlatej ere akcnakov z konca 90tych rokov ale s kvalitnymi efektami a produkciou... to som bol fakt ze spokojny ..

WHD, no chvalabohu ze som na tom nebol v kine ale len som si to stiahol, ist na to do kina a dat 12E za vstupenky asi by ma *eblo :mrgreen:

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

peteness píše:VELKÁ NÁDHERA - tohle je skvělý poetický film, místama okořeněný avantgardními performancemi a bizarnostmi typickými pro staré italské filmy. Stará dobrá Itálie!
http://www.csfd.cz/film/308638-velka-nadhera/
velmi dobra kamera...

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

PELF píše:fajn biják pro fanoušky žánru... http://www.csfd.cz/film/313977-2-zbrane/
dík za tip. pobavilo !

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

dendy píše:
Ivo píše:Mně se to líbilo velmi ... Mělo to napětí, spád, bombastické efekty a akci, co víc si od filmu přát :wink: Klasický film jak má být ...
No vidis ja som sa u toho neskutocne nudil ... mozno tym ze som predtym videl "Olympus has fallen" co je defaukto ta ista tema (teroristi obsadia biely dom) a to bolo podstatne lepsie herecky obsadene (Gerardovi Butlerovi to clovek proste veri, on ma ta to ksicht ze vystriela armadu specialne cicenych zoldakov- henten hezoun z White house down je proste na smiech) aj scenar nebol taky pruser ako WHD, ked to skoncilo povedal som si ze fakt slusna pocta zlatej ere akcnakov z konca 90tych rokov ale s kvalitnymi efektami a produkciou... to som bol fakt ze spokojny ..

WHD, no chvalabohu ze som na tom nebol v kine ale len som si to stiahol, ist na to do kina a dat 12E za vstupenky asi by ma *eblo :mrgreen:
No my jsme to viděli v opačném pořadí - nejdřív Emmericha, pak Butlera :) Emmerichovi jsem dal za 5 , Butlerovi 2 :) Olympus mi přišel už trochu přihlouplý (včetně závěrečného jásavého potlesku tajného štábu a "bůh žehnej USA" + zbytečně drastický. Jako že nemám moc rád Emmerichovy megalomanie (Den poté apod.), tohle se mi líbilo a úplně mě to vtáhlo.

Včera jsem koukal na tohle: http://www.csfd.cz/film/234976-zelena-zona/ Velká slabota pro mě ...

Na podobné téma bylo třeba tohle geniální: http://www.csfd.cz/film/232535-labyrint-lzi/

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

labyrint lzi pecka... koniec koncov ako vacsina filmov z Dicapriom... Ale Green Zone sa mi pacilo tiez, filmys. Damonom mam rad, hlavna tato poloha mu moc sedi...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

DiCaprio je většinou v dobrých filmech: Prokletý Ostrov, Krvavý diamant atd ...

Nejlepší film s Damonem je pro mě tento :) http://www.csfd.cz/film/10216-dogma/

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

a nejlepsi s dicaprio je denik basketbaloveho hrace...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

http://www.csfd.cz/film/257071-zmizeni/ UFF ... extrémně dobrá a extrémně těžká a hustá atmosférická temnota ... do posledního detailu ...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

LOL, Zmiznutie, tak zrovna u tohoto som v kine skoro zaspal :) V polovici som uz zufalo pozeral na hodinky kazdych 10 minut kedy to uz skonci :))

maux

Příspěvek od maux »

Komentář diváka...

verbal * všechny komentáře uživatele

Nedávno, když jsem prožíval jedno z těch trpělivých odpolední, rozhodl jsem se pozorovat šukání šneků. Začalo to dvouhodinovým sprintem na osmdesát cenťáků, kdy ten nadrženější honil toho chudáka, kterého ten den zrovna bolela hlava. Kanec byl ale rychlejší, u pankejtu jej po strhujícím běhu dostihl a začal z něj asi tak hodinu vášnivě strhávat ulitu, protože dostal chuť na misionáře. Když zjistil, že ji má přirostlou, nevrle to vzdal, a vrhl se na to pěkně po šnečím. Dalo mu to ovšem fušku, než toho druhého ukecal, aby nedělal drahoty jako slečinka a postavil se na ocas. Po další hodině ho zlomil a oba se do toho s lascivně vyvalenýma očima na šťopkách naprudko dali. Ten nadrženec ovšem jen tak frajeřil a sliboval, za další dvě hodiny pouze dvakrát prudce a freneticky přirazil, oběť dlouze a táhle hekla, znechuceně zatáhla bulvy a odplazila se hledat nějakého pořádného obšousta, co by ji dorazil. Seběhlo se to všechno tak strašně rychle, že mi u toho porostly nehty snad jen o tři milimetry. To po téhle zabijácké nudě jsem se probral s třídenním strništěm a vlasy po pás, přičemž vím jistě, že jsem to pouštěl hladce oholen a plešat! Takže ti z vás, kteří xmrti rádi štrykují třímetrové, růžové šály nebo milují kontinuálně sledovat, jak jim v obýváku roste fíkus, ať si to tady klidně nadhodnocují, avšak já to strhující tempo a přiblblou pointu prostě nedával, a tak to s klidným svědomím odstřelím, i když Volverín konečně prokázal, že když zrovna nemá adamantiovou pedikůru, je z něj docela slušný ochotník. Škoda, že si k tomu herectví vybral zrovna takovouhle užvaněnou sračku.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

dendy píše:LOL, Zmiznutie, tak zrovna u tohoto som v kine skoro zaspal :) V polovici som uz zufalo pozeral na hodinky kazdych 10 minut kedy to uz skonci :))
Fakt ? Já jsem byl napnutý jak struna celou dobu + dokonalá atmosféra v každém detailu (hudba, počasí, nevyzpytatelný příběh, herecké výkony ...)

A Komentář jiného diváka (včetně komentování výše zmíněného komentáře) :)

Lima ***** všechny komentáře uživatele
Od uvedení Fincherova ´Zodiaca´ tady nebyla tak kvalitní krimi podívaná. Všechny potřebné ingredience namíchány ve vyváženém poměru – dokonale pochmurná, sychravá atmosféra (kameraman Deakins opět těžce vládne), herecky jistá, kdy se mi opět – stejně jako ve Fincherově majstrštyku – líbil Gyllenhaal se svojí umanutou policejní figurkou a perfektní scénář vypadá, jako by byl adaptací nějakého důmyslně sepsaného románu od libovolného severského autora, kteří dneska v beletrii detektivnímu žánru kralují. A navíc sračkofil verbal tomu dal 1*, tak nevím, jaké lepší doporučení byste ještě chtěli :o)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

maux píše: Takže ti z vás, kteří xmrti rádi štrykují třímetrové, růžové šály nebo milují kontinuálně sledovat, jak jim v obýváku roste fíkus, ať si to tady klidně nadhodnocují
HAhaha toto ma uplne zabilo :-)))

Jo, zacali sme zo zenou pozerat Game Of Thrones konecne, po mnohych doporuceniach ze je to uplne TOP..

tak po 1 serii.. akoze celkom OK ale mam pocit ze ten hype okolo toho serialu je prehnany .. Obcas je to trochu nuda (chcelo by to menej kecania a viac akcie) a napriklad kopa zaberov v style "detail odseknutie hlavy kona mecom" zabery na zenske kozy vsemoznych tvarov a velkosti pri kazdej prilezitosti alebo na v roznych polohach prirazajucich typkov (specialne sukania je tam podla mna proste tak o 200% viac nez by stacilo a posluzilo deju) mi pride uplne zbytocnych - pripada mi to ako keby reziser musel splnit urcity limit co mu dalo HBO na kazdy diel aby serial mohol byt zaradeny ako "nie rozpravka - drama pre dospelych !" ..

Ale inak akoze OK, moze byt, len hovorim, menej zbytocnych explicitnych scen, menej kecania a viac akcie. A mozno trochu viac fantasy prvkov - respektive ich aj ukazat a nie len o nich kecat (white walkers, draci, atd..) .. Takto mi to proste pride takemr ako obycajne historicke drama stylu Rim, Borgiovia, atd, len zasadene do akoze fantasy kulis .. zaujimalo by ma ci aj kniha (G.R.R.Martin - The song of Ice and Fire) ma fantasy prvky len ako okrajove kulisy ..

Rozhodne si nemyslim ze to je najlepsi serial (podla csfd aj imdb) .. osobne taky Breaking Bad hodnotim ako o dost lepsi aj co sa tyka hereckeho obsadenia a vykonov, aj scenaristicky, aj rezijne ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Já hlavně čekám na 3 nové díly Sherlocka !! :wink: (které už se vysílají na BBC). (a Fikuse bych poslal podívat se na Tarkovského Stalkera, aby si uvědomil o čem mluví :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

Na toto by som rad upozornil, dost sa na tento film tesim, ma byt 17.4. .. dufam ze to bude tak dobre ako vyzera ze by to mohlo byt

Transcendence
http://www.csfd.cz/film/329244-transcendence/ Jo a na teba Game Of Thrones - od serie po seriu zlepsujuca sa tendencia.. 3 seria dost dobra, tesim sa na 4 ..

Odpovědět