Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

delay: tak to uz vobec netusim. ale asi 1

fova

Příspěvek od fova »

Dva valecne filmy:

Cerny jestrab sestrelen (Black Hawk Down) o ponekud nepodarene vojenske akci amiku v somalskem Mogadisu.
Tenhle film jsem videl behem nekolika let uz asi po treti. Pomerne peknou hudbu dal dohromady Hans Zimmer a ted posloucham v aute CD se soundtrackem.

http://www.csfd.cz/film/8266-cerny-jest ... hawk-down/

Udoli stinu (We Were Soldiers) s Melem Gibsonem o prvni bojove akci ve Vietnamu. Take slusna muzika.

http://www.csfd.cz/film/12861-udoli-sti ... -soldiers/

Black Hawk Down se mi libil vic.

delay

Příspěvek od delay »

fova:
Hádej zda-li filmy měly tvz. podporu PENTAGONU nebo ne... Jedna věc je koukat se na "akční-drama" filmy, druhá je vidět pozadí vzniku...

abuse

Příspěvek od abuse »

vcera som si po dlhsej dobe pozrel carpenterov dark star. rozmyslam ci nahodou piesen talk to la bomb od brazilian girls nie je inspirovana tymto filmom: http://www.youtube.com/watch?v=qjGRySVyTDk ...este si musim dat opatovne jeho assault on precinct 13, samozrejme puovodnu verziu - skvela hudba tam bola -carpenterove minimalisticke bzucanie na analogoch http://www.youtube.com/watch?v=ovr3iWz6 ... re=related

Shodan

Příspěvek od Shodan »

greezmen píše:
nevety píše:IRONMAN
tak som si ho pozrel a podla mna uuuplna nuda strašne slabý film...
S tím musím nesouhlasit. Včera jsem na tom byl v kině a byl jsem mile překvapen, podle mě je to jedna z nejlepších komiksových adaptací. Záleží samozřejmě co od toho člověk čeká :wink:

Po zklamází z Transformers rozhodně milé překvapení.
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

greezmen

Příspěvek od greezmen »

Shodan píše:
greezmen píše:
nevety píše:IRONMAN
tak som si ho pozrel a podla mna uuuplna nuda strašne slabý film...
S tím musím nesouhlasit. Včera jsem na tom byl v kině a byl jsem mile překvapen, podle mě je to jedna z nejlepších komiksových adaptací. Záleží samozřejmě co od toho člověk čeká :wink:
Po zklamází z Transformers rozhodně milé překvapení.
Spracovanie transformers bolo zasa premna v pohode... Ironman ma nudil po celu dobu...jedine ten robot hasič to na chvilu zachránil.. viem neni to komedia ale....

Shodan

Příspěvek od Shodan »

Každej to holt máme jinak. :wink:
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

abuse

Příspěvek od abuse »

na iron mana som zvedavy, najme preto ze tam hra robert downey jr. - ten bol uzasny v A SCANNER DARKLY - prekvapivo dobra adaptacia p.k.dickovej knihy o ktorej som si myslel ze je nesfilmovatelna... a este sa tesim na dalsieho nolanovho batmana

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

dnes dávají na Nově ve 23:35 film Requiem pro panenku...ten se mi moc líbil a ta hudba tam se mi zdá skvělá...jednoznačně doporučuji neminout, kdo to ještě neviděl...já to viděl 2x, ale kouknu se na to dnes znovu...

abuse: jj, Temný obraz byl hodně zajímavý, hlavně tím vizuálním zpracováním...od Dicka se mi zatím nejvíc líbil Ubik, to by mohli také zfilmovat...

emah

Příspěvek od emah »

persepolis sa mi pacil velmi co som videl naposledy,...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Vcera som si pozrel V zajeti rychlosti .. Hopkins v roli fandu rychlostnych rekordov .. Prijemna oddychovka ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Into the Wild Tak mimořádně silný a hluboký film jsem už dlouho neviděl. Velmi sugestivní a po filmové stránce úchvatné ... A naprosto se liší od všech ostatních filmů ...

http://www.csfd.cz/film/229841-into-the-wild/

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

mna v poslednej dobe hodne chytili 2 serialy - prisonbreak a hlavne heroes... hodne sa tesim na pokracovanie (heroes sa chysta na jesen, prisobbreak zatial ziadne info)

Wohma

Příspěvek od Wohma »

sekunduju heroes, jsme s pritelkyni u dilu cca 20 a zatim je to super :) Slysel jsem, ze druha rada nic moc, ale minimalne ta prvni za to stoji.

fova

Příspěvek od fova »

Serialy Prison Break, Lost a Heroes nas dost nudily, jak to bylo roztahane a dlouho se nic nedelo.
Meli jsme vsechny dily na DVD ze Statu, jeste kdyz to tady nebezelo v telce a po nekolikatem dilu jsme se podivali na posledni a skoncili jsme s tim.

To nas vice zaujal serial Stargate Atlantis, ktery mame take z USA. Je to hodne akcni - cloveku se u toho dobre relaxuje.
Zase to nema hlubsi myslenku jako treba Babylon 6.

Odpovědět