Mrchožrouti versus pažitkáři VERSUS SLEPIČÁRNA

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Mrchožrouti versus pažitkáři VERSUS SLEPIČÁRNA

Příspěvek od Ivo »

Skvělé, gratuluju ! :) A jak jsi dělal tu dvoutýdenní detoxikaci ?

Já se ted chystám na tohle:

http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php

jackies

Příspěvek od jackies »

Jen jsem viděl slovo klystýr a teda děkuji :wink:

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Klystýr je očištění tlustého střeva, co je na tom zvláštního ? Ruce, zuby atd. si taky myješ ne ? :) Normální výplach střeva

peteness

Příspěvek od peteness »

Jo grepova stava, to mi neco rika. "Sam sobe doktorem" nebo tak neco :)
Ja to ale ted bral podle toho Lysebetha a tam slo vicemene o celkovou ocistu postavenou na tom, ze si das do poradku zaludek, coz je zaklad vseho dobreho i zleho. Snad se mi to nakonec podarilo. Klystyr - to je uplny zaklad nutny u kazde detoxikace. S nim uz mam dlouholete zkusenosti. Ten musi byt, bez nej to nema vyznam.
Co se tyce zaludku, tak to je imho tak slozity a subjektivne ruznorody a zatim asi ani poradne neprozkoumany organ, ze te muzu zase jen odkazat na precteni te knihy. Tady to v par vetach asi ani nepujde popsat- No proste zaklad je zbavit se prekyseleni - jist jen zasadite jidla - zeleninu, ovoce, brambory, ale zase je zpocatku dobre nejist moc vlakniny, takze se tam doporucuji treba i stare housky - coz zase asi vypada jako blbost a tezko by se to vysvetlovalo, takze cti knihu. Jako cistic je tam ananas (nebo papaja, ale ta je dost hnusna imho), ten se ji/pije kazdy vecer. A takova zajimavost s krystyrem - postupne se ubira z puvodnich 2 litru a zaroven se snizuje teplota vody az na ledovou. Taky se k tomu konzumuje roztok siramu horecnateho (ten se muze davat i do krystyru) a hodne cvici Uddijana/Nauli plus masaze bricha.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Ano , síran hořečnatý čili epsomská sůl, to jsem právě dnes sháněl na tu jaterní očistu ... U klystýru je občas problém že už třeba po 1 litru vody nastává opačný tok :) Ke 2 litrům se mi málokdy podařilo dospět ...

peteness

Příspěvek od peteness »

Opacny tok? Dej si nadobku vyse. Ta sul se blbe shani, vetsina lekaren te posle nekam. Ale da se to i takhle koupit.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Opačným tokem jsem myslel že musíš pálit na mísu neboť to již neudržíš ... :) Ta sůl se lépe shání mimo lékarny, např. http://eshop.merci.cz/detail2321/chemik ... p-a-1000-g

peteness

Příspěvek od peteness »

Nejlepsi je studena voda, to si clovek opravdu rychle a i ntenzivne uvedomi vsechna nervova propojeni :) ...a dal bych to nerozmazaval, :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

tome, neni to moc kruty vyradit i caj? nevim jestli bych dokazal bez psychickejch nasledku pit jen vodu :-)

mONOGRAm

Příspěvek od mONOGRAm »

Ivo, pete ness: keby som sa nepozrel na logo webu, tak by ma oblapila myslienka, ze som sa dostal na stranku vyrazne specificky orientovanych fetisistov 8).

pridavam teda aj ja 8) - pytal som sa znamej, dlhorocnej sestricky /ktora ma navyse skusenosti aj s alternativnou medicinou/, ako na tom klystyr z hladiska "funkcnosti" je. nebola naklonena ani pro, ani proti, ale osobne by vraj klystyr neriesila - argumentovala narusenim /vraj dost citliveho/ prirodzeneho crevneho prostredia.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

to je blbost :-) to prostredi je daleko vic narusovany prave tim bordelem, kterej se nam tam hromadi ze stravy. to co nam ulpiva na strevnich stenach narusuje jejich prirozenou funkci a casem se stava patogennim. doporucujou kouknout na youtube, daji se tam najit videa pacientu s problemy ve strevech a stav jejich strev po ocistne kure, ktera sestava z vyplachu strev a diety.
samozrejme nic se nema prehanet a vymyvat si streva v ramci denni hygieny asi nebude to prave ;) jen muj nazor
http://en.wikipedia.org/wiki/Enema

peteness

Příspěvek od peteness »

Ja to vedel, ze se to nekomu nebude libit :) , ale to nam Monograme nerikas nic noveho s tim prirozenym prostredim. Prave proto je krystyr tak trochu umeni a chce to urcite sbirani zkusenosti, nez z nec clovek zacne profitovat. Clovek se musi naucit balancovat mezi vyhodama a nevyhodama. Ale i kdyz ten klystyr delas nejak vic "drasticky" tak si rozhodis mikrofloru a mozna i trochu imunitu maximalne na 2-3 dny. Velice rychle se to zase samo najde rovnovahu. btw klystyry samozrejme nejde delat dlouhodobe a denne, vyjma nejakych malych.
A taky chapu sestricku, ktera dela nakym ohavnym babiznam klystyr kvuli rentgenu a dela jim ho treba sedumkrat po sobe, protoze ty babizny jsou z toho uplne hotove a maji totalne zapraskane streva. A chudak sestricka to z nich musid ostat vsecko ven, coz oni asi ani nechapou.Tak to je mi pak jasny postoj te sestricky, kterou bych z jejiho titulu moc jako autoritu nebral. V tom je totiz dost rozdil od klystyru doma v klidu, kdy je na to dost casu a clovek postupnee pomalu zkousi co si muze dovolit.
A jeste bych te chtel upozornit, ze asi neni loveka na svete, ktery by to delal proto, ze ho z nejakeho zvraceneho duvodu bavi :wink:

Honzo, caj klidne pij. Jenom pisu jak to bylo u me. Tedka normalne zas piju caj, proc ne?

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ja to spatne pochopil, mysle jsem, zes ho uplne vyskrtnul. pri kure to chapu. a neboj, ja zatim piju porad i alkohol, takze me nejakej oolong nemuze rozhodit :-)

mONOGRAm

Příspěvek od mONOGRAm »

pete ness: niekto konkretny pisal, ze sa mu to nelubi? 8))

ja ju samozrejme ako autoritu neberiem a samozrejme mi moze byt v podstate jedno, cim krmite svoje analogove vystupy. 8)

peteness

Příspěvek od peteness »

Analogove vystupy? Zrejme jsi trochu prepracovany :)

Odpovědět