Poskytovatel internetu 2011

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
dendy
Vybavení

Re: Poskytovatel internetu 2011

Příspěvek od dendy »

biscuit bud rad za mas aspon taky net :) ja platim 33E/ mes za 2MBit mikrovlnu s limitom 25GB/ mesiac.. vzdy moze byt horsie :)

bassline

Příspěvek od bassline »

biscuit: z kaluze do blata....neviem ci si tym nejak pomozes...a vzhladom na to ze technicky im to funguje, tak si narobis len viac starosti pre seba...

Myslim si ale, ze tam je sanca ze sa ti ozvu a budu sa pytat na dovody preco chces odist. A budu ochotni znizit cenu...

Kazdopadne aj ked sa dozvedia dovod tvojho odchodu, tak to nic nezmeni na ich praktikach voci zakaznikom. Vsetci to tak robia. To sa snazim povedat...

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

biscuit píše:bassline: co jsem udelal? no minimalne se nebojim dat svuj nazor najevo a nenechavam si srat na hlavu. nekdy jsem uspesnej, jindy narazim. jsem mezek a udelam obcas i veci, kterejma nejvic ublizim sam sobe, ale bohuzel muj smysl pro spravedlnost je silnejsi. mozna na to jednou dojedu, ale cejtil bych se hur, kdybych nic neudelal. prave jsem jim odeslal vypoved. uvidime co dal.
jo, mas pravdu, v dnesni krizi romantiky takovej pristup cenim, sam sem na nej ve vetsine pripadech linej, i kdyz jeden cas sem byl mezi kamarady nechvalne proslulej treba vracenim jidel v restauracich. ale nejak sem to upozadil, nebo spis chodim do osvedcenejch restauraci. drzim palce a dej vedet, jestli najdes neco lepsiho.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

;) molocha tim nepredelam, ale budu mit dobrej pocit.. horsi bude, az to vyprcha a budu potrebovat internet. no co, zivot je boj.. aspon si vyzkousim neco novyho.

kdyby vas nekoho precejen napadla rozumna alternativa, dejte mi to sem prosim vedet. rad podporim konkurenci upc.
ja taky napisu jak to dopadlo a jestli jsem treba nevymeknul pod zaplavou nabizenych sluzeb od upc :-)

bassline

Příspěvek od bassline »

biscuit: Skusal si CZNET ? Pisu ze az o 50 % lepsi ceny nez u stavajiciho poskytovatele...podla mna to bude ojeb :mrgreen:

http://www.cznet.cz/cenik.html

---

Ale snazia sa posobit seriozne :) :

Trvalé ceny bez zdražování
Jasné a přehledné vyúčtování
Tarify bez omezení dat a času
Technická podpora denně 7-23h - lepsie nez UPC :D
Garance dostupnosti služeb
Rychlý servis u zákazníka
Zdarma výměna starého Wi-Fi
Rychlá kabelová síť LAN 100M
Nejrychejší síť 5GHz AirMax
Naposledy upravil(a) bassline dne 03 říj 2011 23:39, celkem upraveno 2 x.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

nezkusal, ale dekuju za tip, tech neni nikdy dost ;)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

CZNet radsi neeee ;) Znam toho cloveka co to dela, zacinal na CZfree a uz tehdy nabizel tyhle rychlosti, ale sam mel uplink nula nula prd. Schvalne se zeptej, jaky maji peering do NIXu :]

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

ja mam uz roky internet aj kablovku od UPC a spokojnost velka...

co sa tyka internetu momentalne ficim na http://www.upc.sk/rychly-internet/fiber-power-25/

Hammond

Příspěvek od Hammond »

Noo... na dobre sa lahko zvyka a i ked to v tvojom pripade nic neriesi, podla mna je ta cena vs. rychlost vysoky nadstandard. Ja mam takpovediac dve domacnosti, jednu v BA kde mam internet taktiez od UPC spolu s kablovkou a taktiez som absolutne spokojny. Mam ho uz 8 rokov a vzdy po skonceni viazanosti ponukli nove; vyhodnejsie podmienky. Oproti tomu na dedine kusok od BA mam internet od T-com, ktory je takmer rovnako drahy, 20x pomalsi (papierovo) a asi 100x pomalsi realne. Pritom nam T-com sluzbu predal s viazanostou v case, ked este ani nemal pre danu sluzbu technicke zabezpecenie, ktore rozbehali az pol roka neskor. Pocas tejto doby sa na vypovedanie zmluvy vztahovala zmluvou urcena sankcia a po naslednom spusteni sluzby ratali dobu viazanosti od datumu spustenia. Nechcem na to ani mysliet, iba sa zbytocne rozculim. V kazdom pripade UPC je oproti tomu zlata firma s uzasnymi podmienkami a servisom (samozrejme, neviem nic o tvojich osobnych skusenostiach).

biscuit

Příspěvek od biscuit »

hammond: az mi po skonceni vazanosti budou davat nejakou nabidku, nebudu si mit na co stezovat. jenze oni si me ani nevsimnou, protoze jim preplacim, jelikoz sluzbu, kterou mi poskytuji uz davno nabizeji levneji a vyhodneji - vzdyt uz jsem to psal... a kdyz jim napisu, ze se mi to nelibi, dostanu odpoved:
upc píše:Při přechodu na nový balíček KOMBI KOMFORT dochází ke změně smluvních podmínek (je sepsána nová smlouva na tuto službu). S touto změnou je spojena i změna Všeobecných smluvních podmínek.

Při přechodu na tento balíček je nutná výměna modemu. Tato služba je zpoplatněna jednorázovým poplatkem 650,- Kč.

Pokud máte o nový balíček KOMBI KOMFORT zájem, neváhejte nás kontakovat. Je ovšem nutné platit pronájem zapůjčeného zařízení. S Vašimi stávajícími službami máte zařízení zapůjčené zcela zdarma.
ja jim proste nebudu platit za prevod sluzby, ani nesmyslnej pronajem za modem, za kterej jsem slozil kauci 500,- kc, mozna jeste kdyz ta slecna ze zakaznickyho tahala kacera (navic mam modem uz novej/vymenenej, takze opet bullshit). nebudu jim platit ani za pronajem settopboxu, kterej uz je davno zaplacenej a neumoznuje prijem hd kanalu, jelikoz je to starej kram. a nebudu to zase dalsimu jelimankovi ze zakaznickyho centra vysvetlovat. proste me to neba a nehodlam se z toho zcvoknout a dopadnout jako inspektor dreyfus :-)

bassline

Příspěvek od bassline »

doba pokrocila, ako si dopadol ? :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

nejak jsem se s nima nakonec domluvil. doslo k nejakymu kompromisu... jako nejaky extra nadseni to u me nezpusobilo, ale bohuzel jejich nabidka je tady stale bezkonkurencni, takze bych pri boji za svou naivni myslenku, nakonec prodelal.

fakt je, ze to co platim, to od nich dostavam, cehoz samotnyho je v nasi zemi treba si vazit, abych na ne jen nekydal ;)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

nam telecom sam zvysil prave 2Mb -> 5Mb a 6Mb-> 10Mb .. zadarmo .. celkom mile ..

nuendo
Vybavení

Příspěvek od nuendo »

ja som u Telecom: 4G Turbo 3 Plus - 10240 kbps - 17,49€ /meciac - spokojnost :-)

shafa

Příspěvek od shafa »

Mám UPC Fiber Business 60 (60mb/10mb) za necelou pětistovku za měsíc a neměnil bych.
Na speedtest.net většinou měřim 66/10 ...

Odpovědět