Poskytovatel internetu 2011

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
biscuit

Poskytovatel internetu 2011

Příspěvek od biscuit »

chtel bych vas vsechny poprosit o informaci o tom, u koho mate nasmlouvane pripojeni k internetu, jak mate internet rychly a jak jste se sluzbami dane spolecnosti spokojeni. taky me zajima, jestli se vam firma jevi jako slusna a mate pocit, ze s vami jako se zakaznikem jedna korektne.

moje trpelivost s upc uz opet pretekla a hledam variantu. chci mit jistotu, ze az jim predam vypoved, kterou jsem jim pohrozil, ze nesplacu nad vydelkem. diskuze s nimi neni mozna, protoze narazim na omezenost zamestnancu klienstkeho centra a neminim se uz dal rozcilovat a nechat ze sebe delat vola.

prosim vas v prvni fazi o maximalni vecnost, diskuzi jako takovou bych rad vedl potom, co se tu shromazdi par typu a praktickejch zkusenosti.

ja jen pro uplnost sdelim co mi hybe zluci - jsem u upc vice jak deset let, v soucasnosti platim 899,- kc za tv + internet 30Mbps. oni ale stejnou sluzbu nabizeji novym zakaznikum za 749,- kc (finalni cena - to neni zvyhodneni na 3 nebo 4 mesice) a tenhle novy tarif ma navic zapocitany dvakrat rychlejsi internet nez mam nyni ja - tedy 60Mbps. jak jsem jiz zminil vyse, na moje upozorneni na tuto vec prisla tak dementni odpoved, ze uz si tim dal nehodlam kazit naladu.

vsem moc dekuju
p.s.: moje lokace je praha 10, ale zajima me vsechno ;)

Pytkin
Moderátor

Re: Poskytovatel internetu 2011

Příspěvek od Pytkin »

to je ale normalne .. aj pri mobilnych telefonoch novym zakaznikom davaju rozne akcie , len aby ich nachytali .. ty co su uz zazmluvneny , maju smolu .. podla mna to co platis , a co za to mas , mi pride uplne v pohode .. ja platim asi 20 EUR/mesiac za 2mbps/512kbps dsl .. a nemam moznost nic ine .. takze mozem tak akurat drzat hubu .. jako mohol by som si dat vyssi pausal , ale je to asi zbytocne .. a u nas na dedine ziadna konkurenia s kablami neni .. len dsl .. pripadne dake mikrovlnky do susednych dedin , ale to je dost o nicom ..

biscuit

Příspěvek od biscuit »

pytkine, presne tohle jsem chtel resit az po.. je hezky jakej mas nazor na to co je normalni. mne to ale normalni neprijde a proto s tim neco chci a budu delat. ja si proste nenecham srat na hlavu. navic ziju v praze, ne na vesnici. i tak diky za nazor ;) vlastne sorry, to dulezity si napsal ;)

jinak jde mi zejmena o PRINCIP, na kterej dnes vetsina lidi kasle - ja nikdy - uplne tohle nesnasim.. jestli je to nekomu k smichu, klidne se smejte ;)

peteness

Příspěvek od peteness »

Biscuit, zkus se zeptat sousedů jestli třeba nepoužívají nějaký bezdrát. Mohl by ses k nim přidat a ušetřit.

bassline

Příspěvek od bassline »

Mam skusenost s UPC v Prahe cca 3 roky. Najprv lokalita Praha 10. Nemozem povedat ze by bol nejaky problem za ten cas s pripojenim. Vsetko vzdy fungovalo. Rychlost OK.

Teraz som Praha 8 a uz je tomu skoro rok v tejto lokalite. Musim povedat (klop klop), ze zatial vsetko slape, ziadne vypadky, rychlost OK.

Mam od nich iba internet (neviem teraz ktory balik) a akurat nedavno sme riesili ze chcu zdvihnut cenu o stovku(pretoze sme mali akcnu cenu, ktora platila pre novych zakaznikov rok). Tak sme im pohrozili ze odstupujeme od zmluvy a to pomohlo. Akcnu cenu nam nechali. :)

Inak bacha ak by si od nich odchadzal. Vratit im modem ! Neviem ci si sledoval kauzu o nevratenych modemoch, moze sa to dost vypomstit im ho zabudnut vratit:

http://ekonomika.idnes.cz/upc-posila-vy ... oakcie_jvo

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Vim ze tohle asi nechces slyset, ale mam par let UPC (Praha 8 ) a spokojenost, poruchy jednou za uherskej rok a rychlost maximalni nasmlouvana. Snad jednou za ty roky jsem byl na ne nastvanej, ale problemy jsou vsude a rekl jsem si, ze jednou to preziju, 100% dostupnost mi stejne neda nikdo.
Jinak jeste ti doporucim jednu vec - par mych znamych si jako soukromnici poridili upc business prave kvuli uzivatelske podpore. Je to krapet drazsi (ale pry snad minimalne) a maji pry profi a okamzity support, kdyz potrebuji (ne ze prijede elektrikar, co o netu nevi nic a spojeni testuje pingem).

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

biscuit píše:chtel bych vas vsechny poprosit o informaci o tom, u koho mate nasmlouvane pripojeni k internetu, jak mate internet rychly a jak jste se sluzbami dane spolecnosti spokojeni. taky me zajima, jestli se vam firma jevi jako slusna a mate pocit, ze s vami jako se zakaznikem jedna korektne.

moje trpelivost s upc uz opet pretekla a hledam variantu. chci mit jistotu, ze az jim predam vypoved, kterou jsem jim pohrozil, ze nesplacu nad vydelkem. diskuze s nimi neni mozna, protoze narazim na omezenost zamestnancu klienstkeho centra a neminim se uz dal rozcilovat a nechat ze sebe delat vola.

prosim vas v prvni fazi o maximalni vecnost, diskuzi jako takovou bych rad vedl potom, co se tu shromazdi par typu a praktickejch zkusenosti.

ja jen pro uplnost sdelim co mi hybe zluci - jsem u upc vice jak deset let, v soucasnosti platim 899,- kc za tv + internet 30Mbps. oni ale stejnou sluzbu nabizeji novym zakaznikum za 749,- kc (finalni cena - to neni zvyhodneni na 3 nebo 4 mesice) a tenhle novy tarif ma navic zapocitany dvakrat rychlejsi internet nez mam nyni ja - tedy 60Mbps. jak jsem jiz zminil vyse, na moje upozorneni na tuto vec prisla tak dementni odpoved, ze uz si tim dal nehodlam kazit naladu.

vsem moc dekuju
p.s.: moje lokace je praha 10, ale zajima me vsechno ;)
myslim, ze nic lepsiho neporidis (tady +- spokojenej zakaznik UPC).

nema smysl se imho zabyvat cenama pro novy zakazniky, tim se jenom nervujes, nic nezmuzes. uzivej netu :-] a kdyztak muzes vzdycky zavolat a vypovedet a nasledne si nechat nabidnout lepsi cenu.

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

a navic vsichni zprostredkovatele se chovaji stejne trzne/hyensky, takze i kdyz ti nekdo jiny ted nabidne neco lepsiho za stejnou cenu, tak za rok se dostanes do stejne situace zbytecne nespokojenosti...

bassline

Příspěvek od bassline »

tak tak...suhlasim so vsetkym co tu je napisane.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ja si po technicky strance na upc taky nemuzu stezovat, ac to nerad rikam - tohle u nich proste funguje, ja to vim.
jenze ja sem takovej mirek dusin. me uz tenhle zkurvenej pristup strasne stve a nechci se s tim potykat. chci jim ukazat, ze to proste delaj blbe. me hrozne mrzi, ze nad temahle vecma lidi dneska mavnou rukou. ja taky umim pocitat a vim, ze oni za ty penize nabizeji asi nejlepsi sluzby, ale je tam to moje ale... sorry, ze jsem si tady zalozil plakaci tema :-) myslel jsem, ze aspon nekdo vyuziva nejakou alternativu.
Brooklyn / juanita juarez píše:a kdyztak muzes vzdycky zavolat a vypovedet a nasledne si nechat nabidnout lepsi cenu.
to mam v planu, ale nechci se dostat do situace, ze budu nucenej zase zpatky, chci mit neco v rukavu, kdyz nenabidnou..

jsem rad, ze aspon trochu rozumite tomu co mi vadi.. nejhorsi je, ze mi fakt vubec nejde o tech par grosu, to clovek ani nepozna jestli mu chybej :(

jinak nejde jen o ceny pro novy zakazniky, ale o celkovy novy ceny, ktery by podle myho meli automaticky nabidnout i stavajicim zakaznikum.
ja si nedovedu predstavit, ze bychom v praci zmenili cenik (zlevnili), ale starejm firmam, co od nas berou furt a automaticky to nerekli a prodavali jim furt za stary, vyssi ceny - normalne by nas roztrhali jako vlci!

bassline

Příspěvek od bassline »

biscuit: lenze dnesny svet je o vychcanosti...proste to je byznys. Ide o prachy. Bud sa s tym zmieris, alebo sa budes len nervovat. Staci pozriet naokolo - banky, operatory - vsetci sa len agresivne a falosne vnucuju, aby z ludi vyciciali posledne zvysky...Pokial chces zit v modernom svete, nemas na vyber - proste si obycajny pesiak ktory sa zaradi do systemu a nedobrovolne krmi tieto nenazrane monstra svojimi peniazmi. :lol:. Su to ONI kto si diktuje podmienky. Ty nezmozes nic, len im dalej platit za sluzby.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

to jsou kecy, sorry
je mi jasny, jak veci funguji, neni mi pet let, ale prave proto, ze se mi to nelibi, tak s tim chci neco delat. a kecy o tom jak nic nezmuzu platej jen proto, ze se vsichni chovaj jako ovce a nechaj si to libit.

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

držím palce, správny postoj :)
ja mám net od http://www.edoma.sk/ ked som s nimi začínal (pred cca 6rokmi) tak mali pokrytie 4 dediny, sidlo v internet-cafe a katastrofalnu stabilitu, teraz už sa im darí dobre a výpadky mám len cez búrku :)

bassline

Příspěvek od bassline »

biscuit píše:je mi jasny, jak veci funguji, neni mi pet let, ale prave proto, ze se mi to nelibi, tak s tim chci neco delat. a kecy o tom jak nic nezmuzu platej jen proto, ze se vsichni chovaj jako ovce a nechaj si to libit.
Lenze nieco zmenit v tomto systeme nie je tak jednoduche. To by musela prist nejaka velka revolucia, povstanie, alebo nieco v tom zmysle :D . Pozri sa, napr. mobilna siet je v CR nehorazne predrazena. Myslis si, ze je to kazdemu jedno ? Myslis ze neboli pokusy to nejak zmenit (protesty, peticie, atd.) ?. Boli, lenze to je vsetko slaba snaha oproti tomu, aku silu ma tento system spolocnosti, ktore to tu ovladaju. Vycitas ludom, ze sa vsetci chovaju ako ovce v stade. Lenze co konkretne si ty urobil v snahe nejak to zmenit ? Pridat svoj hlas do nejakej peticie, alebo zucastnit sa demonstracie veru nestaci. V tom musi byt vacsia sila. Kazdy ma svoj osobny zivot. V prvom rade sa venujes sebe. Prides z prace, chces oddychovat, relaxovat,venovat sa svojim hobby, rodine, atd. Nechces predsa namiesto toho riesit ako zmenit tento svet k lepsiemu. Ci ano ? Vzdas sa vyssie menovanych cinnosti, zacnes naplno premyslat a hlavne konat veci v snahe zlepsit podmienky v tomto systeme ? Kolko ludi sa k tebe prida ? Sam to nezvladnes. Kolko ludi bude ochotnych vzdat sa svojho osobneho zivota a prida sa k tebe v cinnostiach, ktore by mali zlepsit podmienky systemu ?

biscuit

Příspěvek od biscuit »

bassline: co jsem udelal? no minimalne se nebojim dat svuj nazor najevo a nenechavam si srat na hlavu. nekdy jsem uspesnej, jindy narazim. jsem mezek a udelam obcas i veci, kterejma nejvic ublizim sam sobe, ale bohuzel muj smysl pro spravedlnost je silnejsi. mozna na to jednou dojedu, ale cejtil bych se hur, kdybych nic neudelal. prave jsem jim odeslal vypoved. uvidime co dal.

Odpovědět