Reklama na YouTube

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
jazzym

Re: Reklama na YouTube

Příspěvek od jazzym »

ja nepouzivam blokovanie reklamy pred youtube. Ked mi naskočí nejaka reklama AAA alebo Banka tak po pár sekundach sa da vypnuť. Ale dosť často mi puštaju aj reklamy z hudobnej oblasti ..a niektore si rad pozriem . 8) neviem či za chvilu tie adblock nebudu ponukať svoju reklamu .. :lol:
_Navyše nejak to musi fungovat ten biznis ..chcelo by sa vam platiť za upload na you tube?

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Ivo : ja ked si v obchode mam vybrat nieco co nepoznam alebo nieco co poznam z reklamy , vzdy kupujem to co poznam z reklamy .. presne tak to ma fungovat .. a na mne to funguje ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Tak tím se to vysvětluje :)

jazzym

Příspěvek od jazzym »

obvykle sa viem vcitit do nazoru druheho a pochopit , ale to co hovori pytkin mi do hlavy neleze chcelo by to nejake konketne pripady vyrobkov aspon tri. 8)
mne pri reklamach obvykle napadne .. jasne len blbec by to kupil ..alebo : vyrobok nieje tak dobry aby sa o nom chyrovalo sameé tak treba podporit reklamou. :wink: alebo ked banka ma reklamu samu na seba: .. ta asi poriadne zdiera zakaznikov ked ma peniaze na reklamy :roll:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

jazzym : ja moc do obchodu nechodim .. takze ma ziadne priklady nenapadaju :) .. ale proste ked pojdem kupit ziletky , tak si vyberiem gilette , lebo ich poznam z reklamy .. atd ..

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

tých zopár reklám čo som za posledné roky videl bolo na požičky, banky, pracie prachy, mobilného operátora, cukor v lidli a pod.. proste veci ktoré ma v živote nezaujímali.. neviem si predstavit že by som si kúpil niečo na základe reklamy ktorú som videl, to si už skor viem predstavit že si niečo nekúpim lebo som na to videl reklamu.

jazzym

Příspěvek od jazzym »

ja kupujem vsetko :D praci prach , jedlo ,.. jedine čo si pamatam že ma ovplyvnila reklama boli bebe-kekse dobre ráno .. chvilu som ich jedol na ranajky 8) potom som sa vratil zasa ku cornflex :roll:
gilette som prestal kupovat po tom čo som ich vyskusal :lol:
Ale reklamy ma niekedy pobavia ked su vtipne , .. vtedy možno aj podlahnem ... vačinou sa ale hanbim kupiť vyrobok čo má otravnu často puštanu reklamu ,..

Odpovědět