Scitani lidu

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět

Co si myslite o Scitani lidu?

Je to prospesna vec, rad se zucastnim a vse pravdive vyplnim
6
14%
Nijak se o to nezajimam, akce mi nevadi, vyplnim to a hotovo
11
26%
Scitani lidu se mi nelibi, ale vyplnim to
9
21%
Se scitanim lidu nesouhlasim a chci ho nejakym zpusobem bojkotovat, jeste nevim jak
7
16%
Se scitanim lidu nesouhlasim a hodlam udaje vyplnit nepravdive/nesmyslne
5
12%
Se scitanim lidu nesouhlasim a hodlam vubec formular neprevzit a akci uplne bojkotovat (i s rizikem pokuty)
5
12%

Celkem hlasů: 43

KUMA

Re: Scitani lidu

Příspěvek od KUMA »

Socialní nesociální, mně vadí hlavně to, že živím nějakou chobotnici s názvem "stát", kterou osobně vůbec nepotřebuji. Tahle "věc", tenhle "stát", mi leze do nejbližšího soukromí, narušuje můj osobní prostor a ještě po mně žádá odevzdávání části mých výdělků. Tedy nežádá, nařizuje, že se buď podřídím, nebo se postará, abych skončil hodně blbě. Už jen fakt, že na čemkoliv, s čím se obchoduje, má stát automaticky díky daním nějaký profit, je mi úplně zásadně proti srsti.
Mně není nic do toho, že má stát pocit, že ostatní lidé potřebují to či ono a že já jsem povinen jim to platit, nebo že se musím podílet na rádoby rozvoji a fungování "státu". Já stát, ani jeho infrastrukturu k ničemu nepotřebuji. S lidmi se domluvím individuálně zcela bez státu, což vidím při jednání s klienty / obchodními partnery, kdy bychom se všichni nejradši jako lidi domluvili bokem, spolu, "na černo", aniž by o tom stát věděl, ale nikdo nechceme toto riziko a dopady podstupovat. Na živení nějakého slepence sraček co si říká stát nejsem vůbec zvědav a myslím, že ani nikdo jiný z lidí, s kterými jednám při práci. Odhaduji, že by mě nejraději pohůnci světového řádu označili za asociála, psychopata a nebezpečného člověka a mile rádi vyčlenili ze společnosti. Proto ač nerad, platím co je nejnutnější a neupozorňuji na sebe, ale na zbytek, na jakékoliv jejich potřeby a plány, jim z vysoka seru. Mám rád Českou republiku, je to země, kde jsem se narodil, ale s vedením stáda nechci mít nic společného.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

tyhle pocity ma asi hodne lidi, ale neni to prece az zas tak jednoduchy.. je to zkurvenej spletenec a mam pocit, ze se to vsechno (celosvetovej chod veci) dostalo tak daleko, ze uz s tim neni zadnej clovek schopen neco udelat. to kormidlo uz proste nikdo neudrzi a nas vsechny to tahne nekam do pr***.. :-)

KUMA

Příspěvek od KUMA »

Jo jo, jedinec nic neudělá, a tak radši prostě žiju co nejvíc podle svých představ a úplně kašlu na tyhle hovadiny, nebudu si tím otravovat život. Je ale jasné, že jakmile zase ti kokoti vymyslí něco nového a něco po mně chtějí, nadšen z toho rozhodně být nemůžu.
A co se týče síly lidu a nějakých revolucí, tak se vzhledem k české povaze tímto nemá vůbec smysl zaobírat. Češi zejména nezmění vůbec nic, jsme nejen maličcí a šíleně provinční, zahořklí, ale hlavně pohodlní a končíme u hospodských keců. Proto mi jsou k smíchu i všemožní buřiči ať už zleva nebo zprava, kteří mají pocit, že se jim podaří semknout tenhle národ a opravit směr plavby lepším směrem, něco zásadně změnit. Vážně si tím nemá smysl zaměstnávat mysl, ani se neustále bezvýsledně rozčilovat či se divit, je to boj s větrnými mlýny, ztráta času.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

hezky jsi to shrnul, vidim to podobne ;)

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Pekne... viz treba svarcsystem - a jak to pekne funguje bez nakych zasranych zakoniku prace a podobnych buzeraci

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

http://www.novinky.cz/domaci/scitani-li ... plach.html tak že bychom jim trochu pomohli vyplněním kolonky národnost - polská? :)
Ivo píše: Je to fakt hrůza, na jedné straně se vyhazují z okna stamiliony a stamiliardy, ale prostý lid je třeba je třeba vymačkat jak se jenom dá, aby bylo na další hýření ...
jeden příklad za všechny... http://www.ct24.cz/doprava/117185-autol ... ytecnosti/
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Lekarnicka do auta by byla zajimavy tema. Ja si ji rozhodne hodlam sestavit sam a z poradnych komponent... Pokud to nekoho zajima a ma nejaky tipy (nejlepe jestli tu je nakej lekar... co, Merline?), mohli bychom o tom zalozit samostatny tema... Tourniquety, kobercovky, Celox, fyzak...?

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Tak lékárníčky měly jediný cíl - pár lidí (a ti co jim to umožnili) se na tom neskutečně napakovalo - geniální tunel: jak přinutit celý národ, aby někou nasypal do klína miliardy ... že to je z praktického hlediska jen buzerace a obsah k ničemu, je jasné

biscuit

Příspěvek od biscuit »

takhle je to v soucasnosti skoro se vsim.. vzdycky si nejakej chytrolin vylobbuje nejakou kulisarnu a my pak "musime" platit - uz me to unavuje, stanu se saboteurem :D

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Nahodou prinosny to bylo, kamarad konecne musel ze svy 1203ky vyhodit lehce expirovanou lekarnicku s risskou orlici :)

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

Kermitak: :shock: vyhodit? Vždyť to už musela být pěkně drahá sběratelská relikvie! :mrgreen:

..ještě k té naší "poctivé" vládní garnituře, nedávno jsem narazil na docela zajímavý názor Tomia Okamury http://okamura.blog.idnes.cz/c/167628/Stavka.html
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

peteness

Příspěvek od peteness »

Ivo píše:Tak lékárníčky měly jediný cíl - pár lidí (a ti co jim to umožnili) se na tom neskutečně napakovalo - geniální tunel: jak přinutit celý národ, aby někou nasypal do klína miliardy ... že to je z praktického hlediska jen buzerace a obsah k ničemu, je jasné
nejvíc se zase nabalily ty různé tendry bez tendru. Jedna armádní lékarnička vyšla kolem tří tisíc :)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Ještě někdo se potřebuje nabalit, nebo to bylo málo ...

http://www.lidovky.cz/autolekarnicky-ce ... _domov_ape

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

Ivo píše:Ještě někdo se potřebuje nabalit, nebo to bylo málo ...

http://www.lidovky.cz/autolekarnicky-ce ... _domov_ape
to vysvetluje uplne vse...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Obrázek

Odpovědět