Scitani lidu

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět

Co si myslite o Scitani lidu?

Je to prospesna vec, rad se zucastnim a vse pravdive vyplnim
6
14%
Nijak se o to nezajimam, akce mi nevadi, vyplnim to a hotovo
11
26%
Scitani lidu se mi nelibi, ale vyplnim to
9
21%
Se scitanim lidu nesouhlasim a chci ho nejakym zpusobem bojkotovat, jeste nevim jak
7
16%
Se scitanim lidu nesouhlasim a hodlam udaje vyplnit nepravdive/nesmyslne
5
12%
Se scitanim lidu nesouhlasim a hodlam vubec formular neprevzit a akci uplne bojkotovat (i s rizikem pokuty)
5
12%

Celkem hlasů: 43

Cyril

Re: Scitani lidu

Příspěvek od Cyril »

Nekde jsem cetl, ze Hitler z podobnyho scitani vzal udaje, kdo je Zid... (to uz je trosku dotazeny ad absurdum, jak rikam, vic mi jde o princip)

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

je to smesne, zvlaste po tom, co bylo vcera ve zpravach o negramotnosti naroda. nastesti to asi budou za nekoho vyplnovat postaci, chudaci...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Vlad píše:to se musim kermitaka zastat - z vety "Bojkot typu vyplneni nepravdivych udaju povazuju za slabomyslnost " plyne ze bojkot je slabomyslnost.
Dokonce ani to ne, pritom ta veta neni nijak slozita... (jsem si myslel ;)
Plyne z toho jen a pouze, ze ja to povazuju za slabomyslnost. Je to muj nazor a mam na nej pravo.
Pokud to stale nekomu neni jasny, pak ma smulu.
Pokud nekoho urazi muj nazor, je to jeho problem.

biscuit: ;)

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Kermitak: a ja mam zas pravo rict, ze povazuju za slabomyslny a nemoralni podporovat takovouhle ulitlou akci, poradanou za ukradeny penize. I kdyz je jasny, ze drtiva vetsina lidi se nad tim asi takhle nezamysli a bere to tak nejak ze zvyku a ze setrvacnosti jako neco "normalniho".

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Cyril: a proc to pises mne? Branim ti v tom snad? :]

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Kermitak: hmm, to je fakt :) tak to pisu jen tak, takovej nastvanej vykrik do tmy :)

Vlad

Příspěvek od Vlad »

Cyril píše:Nekde jsem cetl, ze Hitler z podobnyho scitani vzal udaje, kdo je Zid... (to uz je trosku dotazeny ad absurdum, jak rikam, vic mi jde o princip)
to je nepoviny udaj - narornost a nabozenska vira
viz prislusny zakon:
http://www.scitani.cz/sldb2011/redakce. ... db2011.pdf

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Vlad: jojo, to vim... takze samozrejme nevyplnovat (naka vira Jedi je spis bezzuba recese...)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ale co ked niektory fakt veria v rad jedi ?

ja som synovi kupil svetelny mec .. ma siece len 4 roky , ale jediov pozna vsetkych ..

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Jo proc ne, ja nemluvim o konkretnim nabozenstvi, ale o tom, jak se u nas naky lidi domlouvaj, ze to tam jakoze na protest vyplnej. To mi prijde vazne zbytecny, spis takova neskodna legrace.

P.S. svetelnej mec - myslim opravdovej, jsem si vzdycky pral :) Je vubec mozny (aspon teoreticky) ho vyrobit? Aby fungoval tak, jako ve Star Wars... proste tvrdy, a asi metr dlouhy svetlo :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

cyril : ci je neskodna je tiez tazko povedat .. ked vyplnis , ze versi v rad jedi , tak tvoj hlas padne do kolonky veriaci .. cize neveriacich je o jedneho menej ..

Fractal

Příspěvek od Fractal »

narazil jsem na lidi, kterym je scitni lidu uplne cizi

ps.: jako spokojeny obcan cr vsak scitani bezokolku podstoupim

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

Cyril píše: P.S. svetelnej mec - myslim opravdovej, jsem si vzdycky pral :) Je vubec mozny (aspon teoreticky) ho vyrobit? Aby fungoval tak, jako ve Star Wars... proste tvrdy, a asi metr dlouhy svetlo :)
budes sa cudovat ale pravdepodobne ano.. aj ked by neslo o laser alebo svetlo ale skorej o plazmu ... cital som fajn knihu "Fyzika nemozneho" kde Micho Kaku, inak jeden z top fyzikov na svete, rozoberea co je a nieje mozne.. v podsate je kniha rozdelena na 3 kategorie nemoznosti a takyto mec je zahrnuty hled v prvej -to su veci ktore sice momentalne nevieme technologicky vyrobit ale je predpoklad ze v tomto alebo buducom storoci by to malo byt mozne pretoze to neporusuje ziadne z doteraz znamych zakonov fyziky, takze v podsate je to len o tom doriesit technologicke detaily vyroby...

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

super, v tom případě se těším ještě na ten teleport co byl ve star treku :mrgreen: (omluva za OT...i když je fakt, že bych díky tomu mohl být v rozhodný okamžik sčítání lidu mimo tuhle planetu)
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Odpovědět