Sonar 2015 predstavený

Vše o programu Cakewalk SONAR
Uživatelský avatar
gpmlake
Příspěvky: 14
Registrován: 17 zář 2012 20:50

Re: Sonar 2015 predstavený

Příspěvek od gpmlake »

Práve včera som nainštaloval Sonar Platinum a je to celkom pecka. Samozrejme závisí od jednotlivca. Na sonare som dospieval, neviem si ani predstaviť niečo iné :-) sto ľudí sto chutí. Bonusové veci sú zaujímavé tiež a ešte jedna vec, na FB stránke Cakewalk som sa dočítal, že Platinum po upgrade je samostatná aplikácia, ktorá sa dá nainštalovať zvlášť, teda môžete si ponechať zároveň aj X3, ale nie je to celkom tak. Vyhadzovalo mi to chyby inštalácie až kým som X3 nedal von.

Uživatelský avatar
bluerecording
Příspěvky: 307
Registrován: 08 led 2004 15:18

Re: Sonar 2015 predstavený

Příspěvek od bluerecording »

Bez problemov fungujem s Platinum aj X3. Aky si mal problem?

Uživatelský avatar
gpmlake
Příspěvky: 14
Registrován: 17 zář 2012 20:50

Re: Sonar 2015 predstavený

Příspěvek od gpmlake »

Súčasťou Sonaru Platinum je aj Addictive Drums 2, ale aké prekvapenie, keď som nedokázal zakúpiť a doinštalovať ďalšie zvuky a zostavy bicích. Skúšal som kadečo, vždy ma pred zaplatením na stránkach XLN audio žiadali o upgrade z AD1 na AD2, ibaže AD2 mám nainštalovaný a aj zaregistrovaný. Kontaktoval som zákaznícky servis a oni mi odpísali, že uprednostňujú vlastných zákazníkov, nie zákazníkov tretích strán, teda prípad majiteľov Sonar Platinum a myslím aj producer a jednoducho zakúpenie nových zvukov nie je možné, jedine v tom prípade, že si opäť zaplatím upgrade cez ich vlastnú stránku. Teda z AD2 na AD2 :-) (poskytli mi aj discount code na 30% zľavu) Akoby ma obliali studenou vodou. Takže v konečnom dôsledku je AD2, ktorý dostanete so Sonarom výrazne obmedzený. Kontaktoval som aj Cakewalk, ale tí mi ešte neodpovedali.

Uživatelský avatar
bluerecording
Příspěvky: 307
Registrován: 08 led 2004 15:18

Re: Sonar 2015 predstavený

Příspěvek od bluerecording »

Zvlastny pripad. Odomna nik platbu nechcel pekne som si vybral tri Adpacky a stiahol.

Uživatelský avatar
gpmlake
Příspěvky: 14
Registrován: 17 zář 2012 20:50

Re: Sonar 2015 predstavený

Příspěvek od gpmlake »

videl si kolko adpackov pre AD2 existuje? ja potrebujem viac ako 3, ktore su v zaklade a je mozne si ich normalne stiahnut, zrejme sme sme sa nepochopili, ja vravim o tom, ak chces 4 -5 - 8 a viac adpackov.

vyskusaj, ak ti pojde, budem rad, ked poradis ako na to.

Uživatelský avatar
bluerecording
Příspěvky: 307
Registrován: 08 led 2004 15:18

Re: Sonar 2015 predstavený

Příspěvek od bluerecording »

Je to tak veru. To bude tym, ze so Sonarom si neziskal plnu verziu AD2 ale AD2 Producer Pack, co je specialna verzia pre Cakewalk, zjavne obmedzena. Som zvedavy, ci ti vyjdu v ustrety. Daj vediet...

Uživatelský avatar
gpmlake
Příspěvky: 14
Registrován: 17 zář 2012 20:50

Re: Sonar 2015 predstavený

Příspěvek od gpmlake »

nie je tam ina moznost, len urobit upgrade, bohuzial. hned ako som im napisal na XLN support, poslali mi kod na zlavu pri upgrade, takze nakoniec ma to vyslo asi na nejakych 77 eur po odratani...skoda no, lebo naozaj ten AD2 je pecka, aspon pre mna a moje potreby... :palec+:

Kelley
Příspěvky: 342
Registrován: 10 bře 2009 14:09

Re: Sonar 2015 predstavený

Příspěvek od Kelley »

Jé, nový Sonar je i v nabídce Disku. Myslel jsem že už ho navždy odstřelili a dál se budou věnovat jen Cubase a Abletonu...

Odpovědět