Csound a vše okolo něj
Aha .. tak vidis .. mas slabu osvetu .. ja som myslel ze stale kutis daco do linuxu/BSD ..luphtrack píše:To co jsem psal před tim je právě VST synťák pro windows. I samotný csound funguje pod windows.Pytkin píše:luphtrack : je to asi preto , ze to nikoho tuna nezaujima .. sprav nejaky VST syntak do windowsu a uvidis kolko reakcii bude
myslim ze podle tohoto meritka se kvalita programu urcit neda... viz FL StudioA mohu se zeptat, kolik profesionalnich alb na tom vzniklo? Very Happy
kdyz ja si nemohl pomoct..Mimochodem Cubase uz je 20 let stary, ty silacky reci moc na miste nejsou.
mimochodem, v predchudci csoundu byl implementovan prvni fm-synth...
je to podobne jako s unixem... spousta lidi pouziva windows a pritom netusi o co prichazi
tak toto rozoberme .. ja teda pouzivam Cubase asi 20 rokov .. Csound sa na com pouzival ?luphtrack píše:tak já nevim, to mám floodovat uživatelům EZ schránky, že tohle není můj bastl, ale léta používaný nástroj, který vznikal v době, kdy si tvůrci cubase chcali do plenek?Aha .. tak vidis .. mas slabu osvetu .. ja som myslel ze stale kutis daco do linuxu/BSD ..
http://books.google.cz/books?id=szwfRU9 ... &ct=result
tam píšou, že předchůdce csoundu je tu od roku 1960
tam píšou, že předchůdce csoundu je tu od roku 1960
CsoundVST je frontend k csoundu. už jsem o tom něco psal:ale co sa hned durdis .. Kde je ten VST syntak ? rad ho vyskusam ..
CsoundVST:
http://luphtrack.borec.cz/pes.zip
Testovací zdroják:
http://luphtrack.borec.cz/csnd/vstbeep.csd
Pokud se vám podaří CsoundVST rozchodit, tak pak klikněte na Open a tam vyberte vstbeep.csd. Předem dík za reakce...





