Zynewave Podium

Trackery, Reason, FL Studio...
Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od delay »

V tomhle designu bych asi dělat nemohl :)

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od Cyril »

delay: no vidis, a me to naopak velmi inspiruje... :) Paradoxne i k "neznym melodiim"... :twisted:

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od delay »

Myslíš třeba takhle:

Oh my big black gun
You're my only true fun
Your often burst fire
is my only desire
and I always will
find you somebody to kill

:)

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od Cyril »

delay: :lol:

markuc

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od markuc »

Cyril : Souhlasím se vším, vývojář opravdu na fóru visí a reaguje bleskově, ovšem ne všechny jeho odpovědi znamenají zapracování do příštího upgrade ... na moji otázku, kdy chystá verzi pro Mac, mi odpověděl, že za několik let :lol: Jakou jsi udělal zkušenost s tou náročností na procesor ? Docela by mě to zajímalo, protože já jsem na tenhle soft zatím tak trochu zanevřel právě z těchto důvodů ... i když, pokud má někdo třeba čtyřjádrovou mašinu, asi to nemusí moc řešit ... uvítám tvoje zkušenosti !

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od Cyril »

markuc: jo, videl jsem te na foru :) Moje zkusenost s vytizenim CPU viz. ten screenshot (kdyz na nej kliknes, zobrazi se celej a neni potreba scrollovat)... rekl bych normalni... a to mam starsi Intel Core Duo asi 1,8 Ghz nebo kolik... nezaznamenal jsem zatim problem

markuc

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od markuc »

Jo, tak to jsi taky viděl moji parádní angličtinu ... no, už to lepší nebude ... na tom obrázku toho máš naloženýho celkem slušně a jsi na necelejch 30 procentech, to není tak hrozný. Zkoušel jsem různý konfigurace střídavě v Reaperu a Podiu a Podium vždycky ukazovalo větší zatížení procesoru, někdy jen o chloupek a někdy o dost. Měřil jsem ve Správci úloh, to měření přímo v Podiu ukazuje občas nesmysly ... ještě jsem si z toho neudělal závěr, teď zkouším Samplitude, tak uvidím, jak to bude tam. :)

dusanmsk
Příspěvky: 575
Registrován: 04 led 2011 12:33

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od dusanmsk »

Bump!

Pouziva tu niekto z electrozone Podium?

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od Cyril »

dusanmsk: ja... ale momentalne ne moc aktivne...

Uživatelský avatar
safa
Profesionál
Příspěvky: 2849
Registrován: 12 říj 2003 18:37

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od safa »

markuc píše:y ... ještě jsem si z toho neudělal závěr, teď zkouším Samplitude, tak uvidím, jak to bude tam. :)
... jak to dopadlo ?
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

markuc

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od markuc »

Jak to dopadlo ? Ty v sobě toho obchodníka nezapřeš ... :lol: Samplitude je samozřejmě v pohodě, znám ji jako masterovací program dlouho, ale jako na multitrack bych si na ni asi nezvykl ... navíc toho není mnoho, co by uměla navíc oproti Reaperu, jehož cena je, jak jistě víš, zlomková. Hledal jsem jaksi něco přehlednějšího, proto se mi líbilo Podium. Ale mezitím jsem si pořídil novou mašinu a chci fungovat 64bitově, a to mám jak s Podiem, tak se Samplitudou smůlu ... Samplitude není úplně levnej program, vím, že existujou takový ty lehčí verze, ale ty mají zase nesmyslný omezení ... chápu, že vás obchodníky asi cenová politika Cockosu zničí, ale pro uživatele je to přínos, že ? A navíc, 64bitovej Reaper beta 4 běhá jako hodinky.

Uživatelský avatar
safa
Profesionál
Příspěvky: 2849
Registrován: 12 říj 2003 18:37

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od safa »

markuc píše:Ale mezitím jsem si pořídil novou mašinu a chci fungovat 64bitově, a to mám jak s Podiem, tak se Samplitudou smůlu ...
... proc bys mel mit smulu? Samplitude 11 na 64bit windows bezi bez problemu, pokud vim. A uprimne receno oproti Reaperu toho umi hodne navic :D . Na druhou stranu chapu ze cena reaperu je neskurecne lakava... :o
Jak to dopadlo ? Ty v sobě toho obchodníka nezapřeš ...
... jak nezapru? Proste me to zajimalo. Jakej ja jsem obchodnik prosimte... tenhle talent mi panbuh nenadelil. To vim o jinych talentech...
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14147
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od dendy »

safa píše: ... proc bys mel mit smulu? Samplitude 11 na 64bit windows bezi bez problemu, pokud vim. A uprimne receno oproti Reaperu toho umi hodne navic :D .
tak schvalne, daj tipy na nejake zasadne veci ktore samplituje 11 vie a reaper nie ? :-)

markuc

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od markuc »

To s tím obchodníkem byla jen legrace, to si neber osobně ... já Samplitude neznám podrobně, jsem schopen s ní normálně pracovat třeba na masteringu ve Svengali (tam je vlastně Sequia), ale taky by mě zajímalo, co má oproti Reaperu navíc ... bude to třeba zajímavá debata, kterou by stálo za to přesunout do novýho tématu, protože tady je to o Podiu, že ? :)

markuc

Re: Zynewave Podium

Příspěvek od markuc »

Mimochodem, Šáfo, to, že chci fungovat na 64 bitech znamená, že chci fungovat na 64 bitech a ne že chci provozovat 32bitovou Samplitude 11 na 64bitových Windows ... To, že na nich pojede, je mi jasný, ale nám oběma je jasný, že ne jako 64bitová aplikace. Nedávno jsem se na to ptal na samplitudím vláknu a odpovídal jsi mi, že nativně 64bitová bude až verze 12 ... :) Ptal ses, k čemu je 64bit dobrej ? Určitě to víš, ale jen pro příklad - mám v Reaperu takovej orchestrální template project, má 113 stop a 8 plně naložených Kontaktů. Podle údajů z performance okna v Reaperu mi zabírá 8,5 GB RAM. Tak na to je 64bit fakt docela dobrej :)
Ale pojďme udělat to porovnání Reaperu a Samplitudy, to bude zajímavý ...

Odpovědět