Elektronické bicie rada

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
Rastooo

Elektronické bicie rada

Příspěvek od Rastooo »

Zdravím, ako docielim aby elektronické bicie laický povedané boli v predu a aby vokály neboli v pozadí. Lebo ak dám do predu vokály tak bicie mi nevyzneju a ak dám do predu bicie tak mi nevyzneju vokály. Raz keď sme hrali koncert nám to robil zvukár a nepoužíval žiadne vecičky nato len upravil niečo na mixe a neviem prísť nato ako to urobil či to spravil tak že sa pohral na vstupoch s hlasom alebo či to spravil s gainom to netuším ak by niekto vedel ako sa ro robí nech mi poradí ďakujem.

biscuit

Re: Elektronické bicie rada

Příspěvek od biscuit »

a čemu říkáš dopředu?
viděls tohle: download/file.php?id=2071 ? elektronické bicí a vokály, to jsou (i frekvenčně) dost široký pojmy.

vasek

Příspěvek od vasek »

Nechápu problém. Pokud je obojí správně nazvučené, tak není důvod, aby to nefungovalo.

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa »

Rastooo: Hledáš zkratku, která IMHO neexistuje. Pokud se chceš naučit míchat, tak musíš a)rozumět teoreticky tomu co jednotlivé zvukové procesory které používáš dělají a za b)slyšet co ty zvukové procesory dělají. Myslím, že by v tvém případě zatím stačilo pochopit ekvalizaci, reverb a popřípadě kompresor.

Rastooo

Příspěvek od Rastooo »

Jirka a sú nato nejaké knihy kde by som si otom mohol prečítať ?

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa »

Praxe zvukové techniky od Vlachého je moje doporučení pokud nevládneš angličtinou.

Odpovědět