existje plugin do fl stu. na živé zachytávání stisků kláves?

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
kexik

Příspěvek od kexik » 01 říj 2007 15:28

http://www.dreamface.net/modules.php?na ... le&sid=164

tam mas pomerne podrobny pokec k softu. mozno to uz nie je aktualna verzia, ale fruity sa svojej koncepcie drzi ako kliest a navod na staru verziu je takmer plne pouzitelny aj na novu, veci len pribudaju

este existovala ms word verzia manualu k verzii 4.xx v slovencine, skus si ju naguglovat

holodroid

Příspěvek od holodroid » 01 říj 2007 16:06

jo díky ten manuál na dream face vypadá v klídečku pročtu to :)

bluem

Příspěvek od bluem » 01 říj 2007 23:20

BS píše:bluem, DelayLama:> unika mi smysl vasich prispevku. Jestli byl dotaz relevantni nebo ne, at se vyrvbi samo. Bud nekdo holodroidovi odpovi nebo ne,.
Zadnej ucenec z nebe nespadl. Je videt,ze uz zapominate jak jste zacinali vy....
nie - vobec nezabudam na to ako som zacinal. to sa mylis. nemam problem poradit, ak viem ako a ten problem je fakt problem. ale sorry - bezne nastavenia nepovazujem za problem.

a sorry že sem lamařil s tokovým dotazem ale netušil jsem o tom a pro někoho kdo nevládne angličtinou bude nápověda asi dost na prd...pravdou je však to že pokud opovrhujete těmito amatérskými dotazi nemusíte se k nim vyjadřovat
pozri sa - na to, aby si uplne prasprostym sposobom, ktorym som sa ja osobne naucil skoro vsetky softy ( skusanim vsetkeho co sa tam da prepnut, nastavit, otocit, zmacknut) anglictinu nepotrebujes. ide len o to, nakolko si pohodlny a nechas si to vysvetlit... aspon takto to mne pride.

holodroid

Příspěvek od holodroid » 01 říj 2007 23:31

pozri sa - na to, aby si uplne prasprostym sposobom, ktorym som sa ja osobne naucil skoro vsetky softy ( skusanim vsetkeho co sa tam da prepnut, nastavit, otocit, zmacknut) anglictinu nepotrebujes. ide len o to, nakolko si pohodlny a nechas si to vysvetlit... aspon takto to mne pride.
jedine co stacilo napsat je ze je potřeba klikonou na ikonku a stisknout rec nic vic nic min napsal sem to v jedne vete a ta snad nikoho nezabije...proste sem o tomhe netusil a pokud si myslis ze sem netestoval FL metodou pokus o omyl tak se pletes samo ze je to nejlepsi metoda jak do toho softu proniknout takhle funkce mi ale prostě unikla neche to už být...

Odpovědět