Jak dostat z audionahrávky šepot (šuškání)?

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
PELF
Profesionál

Re: Jak dostat z audionahrávky šepot (šuškání)?

Příspěvek od PELF » 21 kvě 2013 12:23

Pytkin: a ty jsi tady zase několikrát napsal, že v tom nic neslyšíš, což potvrdili i další a logicky se nabízí otázka, jestli se tímto lze ještě nějak odborně zabývat a poradit? Navíc v situaci, se kterou jak vidím má několik z nás podobnou zkušenost. Tady se není čemu věnovat.
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 21 kvě 2013 13:43

no hlavne tu netreba pisat , ze nahravka pri sude nepomoze , lebo je to irelevantne .. skorej pockat , kym nam autor odpovie na otazky .. potom mozme pokracovat ..

dano

Příspěvek od dano » 21 kvě 2013 15:53

neviem, ale podla mna aj nazor, ci je vobec taketo snazenie relevantne alebo nie moze dotycnemu pomoct. u nas mame troch pravnikov a vsetci traja na toto cele pozerali velmi skepticky ked som im to ukazal co sa tu riesi... takze tzechnicka pomoc je jedna vec, ale skor, ako k nej pride by malo byt uplne jasne, ze vobec to ma zmysel riesit. ale tak mozno sa mylim a su tu ludia ktori maju vela casu a nemaju problem pocuvat a analyzovat hodiny sumu... to, ze to tu riesim aj z tohto uhla nezmanena, ze nechcem Mejlovi pomoct alebo mu nebodaj robit zle...

Mejla

Příspěvek od Mejla » 21 kvě 2013 20:00

dano píše:Mejla toto je uz ale trochu desive a obsedantne co tu predvadzas. Aby ti z toho nepreplo, to by nebolo nic moc. Mimochodom, ak by aj bolo pocut nieco konkretne, co je na tom zle alebo divne? Ved kazdy ma nejaku uchylku a pokial nou neobtazuje okolie, nie je to nic co by nejaky sud vobec riesil.
To je právě ono... Pro mě osobně nechutnost číslo 1 je ta, že do svých hrátek zapojovala i spící dceru. Co je moc, to je moc. Je to jedna z hlavních věcí, kvůli které jsem to s ní skoncoval a jsem za to rád, protože bych nepotkal takové zlatíčko jako mám teď.

Mejla

Příspěvek od Mejla » 21 kvě 2013 20:06

koma6 píše:No mne vpravdě na tom všem přijde nedivnější to nahrávat, ale věřim, že příběh má pozadí který je nám zastřeno.
A možná ho nikdy nikdo nespatří....
Pokud by někoho z vás budila partnerka hlasitými projevy orgasmů, tak by vám to určitě divné bylo a asi byste se snažili zjistit, co se přes tu noc děle, no ne?

Mejla

Příspěvek od Mejla » 21 kvě 2013 20:11

koma6 píše:No mne vpravdě na tom všem přijde nedivnější to nahrávat, ale věřim, že příběh má pozadí který je nám zastřeno.
A možná ho nikdy nikdo nespatří....
Pozadí příběhu je opravdu velmi bohaté, proto ta myšlenka se sepsáním knihy.

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 22 kvě 2013 00:08

Hele Mejlo stejně tak jako sem kladně hodnotil členy místního fora, kteří se ti bez toho aniž by se snažili zaujímat osobní názor na pozadí TVÉHO příběhu a věcně se snažili pomoci s technickým řešením požadavku, bych kladně ohodnotil , aby si se již nesnažil o něčem místní členy přesvědčovat a bral toto forum jako zdroj informací související s audiem a ne jako místo k nalezení podpory v tvé nelehké situaci, at uz je jejím zdrojem cokoliv. Proto bych poprosil moderátory, aby již další příspěvky , které nebudou korespondovat se základní tématikou tohoto fora blokovali.
Neber to prosím ve zlém, ale tohle není správný místo , kde by si se měl podrobněji rozepisovat o svých čistě osobních problémech.
Přeji ti ať situaci vyřešíš nejlépe jak můžeš a co se týká audia, tady vždy odpovědi a pomoc nalezneš..

Díky.

dano

Příspěvek od dano » 22 kvě 2013 07:00

Prvotsky ty si tu nejaky miestny Steven Seagal ci co?

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 22 kvě 2013 09:46

jo dano mozna to vypada prehnane, ale mel sem uz vcera jasny dojem ze Mejla nehleda jen konkretni radu ale zacina se to smerovat divnym smerem. jestli to je jenom muj dojem, necht je smazan muj prispevek.

thomas76

Příspěvek od thomas76 » 22 kvě 2013 11:12

není nic jednoduššího, než že Mejla nám sem hodí kratičký úsek, kde si myslí, že "něco" je. Prohrabávat se 7 hodinama je kravina.Spíš to vypadá, že Mejla ani neví a chce, abychom tam něco našli sami. A ta psycho omáčka kolem...život mě naučil si vyslechnout obě strany než si udělám na nějaký problém nějaký názor... takže nemám na to žádný názor 8)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 22 kvě 2013 11:13

no hlavne neviem ci to vlastne uz nemam cele zmazat .. alebo teda aspon zamknut .. mejla na otazky nereaguje .. takze sa to uz asi nema kam posunut ..

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 22 kvě 2013 11:23

pockejme jeste jestli Mejla nebude mit nejake dalsi dotazy a pak jednej jak uznas za vhodne Pytkine.

dano

Příspěvek od dano » 22 kvě 2013 12:50

Prvotsky: jo pohoda

Mejla

Příspěvek od Mejla » 22 kvě 2013 21:08

Dobře pánové, tady asi opravdu nic nenaděláme. Kdybych nemusel být v takovém pracovním nasazení, určitě bych pro vás našel něco mnohem čitelnějšího... Ale abych pravdu řekl, díky většině vašich reakcí se v tom už nechci špárat. Jednak to zabere mnoho času, najít v 2000 minutách audia ty správné pasáže a navíc mě poslech silně deprimuje. Už se k tomu prostě nechci vracet a moc děkuju všem, kteří se mi snažili pomoct. Tudy cesta nevede a bude lepší dát přednost reálným svědkům. Ještě jednou moc děkuju a ať se vám daří ;)

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 22 kvě 2013 21:27

Ale tu knihu napiš, docela by mě zajímalo, co vede člověka k tomu, že tajně nahrává 2000 minut svoji partnerku... námět skoro jak od Hitchcocka :wink:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Zamčeno