Kto mi to vysvetli ? Mixpult

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Pytkin
Moderátor

Re: Kto mi to vysvetli ? Mixpult

Příspěvek od Pytkin »

A dobra malta je viac menej jedna .. kdezto ked 5 zvukarom das zmiesat zvuk , tak kazdy vysledok bude iny .. lebo kazdemu sa paci nieco ine .. a urobi sa to podla toho , ako sa to jemu paci ..

concord
Vybavení

Příspěvek od concord »

Tak veru, ked chce clovek nastavovat EQ tak k tym usom treba aj nalezitu miestnost.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

Rastooo píše:
26 říj 2020 22:29
Blbe komenty si nechaj pre seba a porozmyšlaj o sebe ako o človeku.
stejně tak ti můžu poradit, aby sis nechal své blbé dotazy. myslím, že i u vás se říká, že jak se do lesa volá...

jammix

Příspěvek od jammix »

biscuit : v poslednej dobe mám pocit, že by si mal trochu zjemniť , aj keď osobne sa mi páči ostrejšia výmena názorov ale netreba to preháňať voči novejším členom fóra.

ZFarkas
Vybavení

Příspěvek od ZFarkas »

já teda z praxe můžu přidat svý 2cents - jistý je na 100% to, že když si nejdřív hraješ jakkoliv dlouho s nastavováním EQ jednotlivých nástrojů - šavlí mixu, tak v okamžiku spuštění hry celé kapely nebo spuštění kompletního setupu u DJ je to celý špatně a můžeš zase vše vynulovat a začít znovu, tentokrát nastavovat komplexní sound 😜

biscuit

Příspěvek od biscuit »

jammix: použil jsem stejné slovo jako on. do prdele, kdo má teda zjemňovat? když se pleteš mezi dva, buď objektivní.
poprvé jsem nereagoval přímo na něj, mohl to nechat ležet bez povšimnutí.

jammix

Příspěvek od jammix »

biscuit, po tvojom prispevku kedy si radil: ak to nepočuješ tak si na to niekoho najdi ..približne , som mal pocit, že zasa hranične využívaš technicky pravdivú odpoveď aby si skúmal nervy alebo psychickú odolnosť uživatela . Technicky sa ti nedá nič vyčítať ale ani odpovedi, že si máš blbé pripomienky nehať pre seba . Tak by som navrhoval, že je to v tomto štádiu fifty fifty a ideme daľej :wink:

biscuit

Příspěvek od biscuit »

říkám věci jak je cejtím, bez příkras. rozhodně svejma odpověďma nemám v úmyslu zkoumat něčí psychickou odolnost (to je každýho problém). primárně se snažím pomoct nejlíp, jak umím. jsem upřímnej a přímej člověk a rozhodně víc přátelskej než nepřátelskej. nemůžu za to, že upřímnost je pro někoho zdrcující.
___

obecně: zvuk je smyslový vjem. jestli chce někdo nastavit zvuk a nepoužívá k němu patřičný smysl, ztrácí to celé smysl.

Odpovědět