Rap Vokali Pluginy postup

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Venti

Re: Rap Vokali Pluginy postup

Příspěvek od Venti » 01 dub 2011 13:04

Pavli... a pri orosenom pive.. howg :))

delay

Příspěvek od delay » 01 dub 2011 13:04

pavlii píše:Jinak asi i chápu, že i takhle to pak může odrazovat jiné potenciální zájemce, ale pro nás, co si hrajeme bez nutnosti výdělku, to není zase až tak velké negativum; zase zbude víc času pro rodinu nebo svoje projekty :wink: ale tím nechci říct, že by se to nedalo natočit líp :lol: ale to je na jinou diskusi.
P.
Pavlii, vnímá to uplně stejně, troufám si tvrdit, že jsem na tom podobně. Natočil sem toho "mladejm" hodně, ze začátku do toho kecal, ale pak sem pochopil, že to nema smysl, většinou přichazi kluci s nejasou predstavou o tom co se da a neda, prisel vystajlovanej kluk, kterej mel blbej text, blbej rytmus a neumel vubec zpivat a chtel autotunem udelat to a to, nakonec jsem mu rekl, ze nevim kterou notu mam kam pitchovat, protoze nezazpival zadnou melodii, nasral se, nezaplatil a uz sem ho u sebe nevidel, samozrejme spatna reference, protoze v tu ranu sem pičus... jen taková historka z natáčení :)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 01 dub 2011 13:06

:))))

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 01 dub 2011 13:07

delay: no sice mozna blba reference, ale mozna lepsi, nez kdyby ses k tomu jeho vytvoru pak musel hlasit a aby k tobe chodili dalsi takovi;)

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 01 dub 2011 13:19

:lol: :lol: :lol: no je vidět, že pátek a 1.4. k tomu je dost legrační kombinace. No tak tenhle zase autotune nevyžadoval, takže zase takovej průserovej extrém, co popisuje delay, to zase není, tenhle je spokojen a to je pro mě důležité :)

P.

Venti

Příspěvek od Venti » 01 dub 2011 13:29

pavli, delay... uff to je vazna historka :)).. tiez som mal svojho casu vela takych, potom ma cele nahravanie a cela hudba prestali bavit, lebo som mal pocit ze cim dalej tym su reperi horsi a horsi.. ale zato viac vyfesakovany. A to pre mna, bolo neuveritelne ubijajuce.
Moj najhorsi zazitok bol, ked prisli traja chlapci, pytam sa ich na meno skupiny (mam taky system, ze na nahravacom disku je nazov kapely a potom nazov skladby...) a oni ze nemaju este... tak sme zacali nahravat.. prvy bol ako tak OK. Druhy prisiel a uplny pruser, ziaden rytmus, ziadna rytmika textu, tak sme asi hodinu upravovali ten text, vyhadzovali odtial prebytocne slova, menili atd... ale ani to neslo.. tak som ho poprosil nech mi vytlieska rytmus... NIC, cele zle...tak som zo zufalstva postavil jedneho z nich na neho a nech mu z presluchov zo sluchadiel klepe rytmus na rameno.. ten tiez mal velmi pokazenu synchronizaciu... tak posledny bod zufalstva, rozstrihanie nahravky na kratke vety, pripadne slova a pasovanie na rytmus... najhorsie nahravanie mojho zivota..
Teraz to robim tak, i ked tak mozno prichazam o zakaznikov, ze novy clovek mi musi dat demo, nech viem do coho idem a ked sa mi to nepaci, neviem sa stotoznit s nazorom, technikou alebo netechnikou :)... tak do toho nejdem. Snazim sa posledny rok, ako som si prestahoval home recording do novych priestorov ktore su ako tak ako studio :) robit len s tymi ktorych robota sa mi paci, je toho menej, ale aspon ma to bavi :).

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 01 dub 2011 13:35

Jj, selekci už nějaký čas taky dělám 8)

P.

BS

Příspěvek od BS » 01 dub 2011 14:48

ty ukazky jsou fakt masakr, jedna lepsi jak druha :D

Nino1MOTIF

Příspěvek od Nino1MOTIF » 09 dub 2011 11:30

Ja pouzivam pluginy od Waves je tam vsetko. Hlavne pri nahravani rapu pouzivam kompresor a eq.

Sane

Příspěvek od Sane » 10 dub 2011 08:33

Venti píše:Pavli... a pri orosenom pive.. howg :))
Pardon za Offtopic... Venti... Venti... z (bývalého) fLaPs? :shock:

eS

Venti

Příspěvek od Venti » 10 dub 2011 13:10

Sane, Hej :)

Sane

Příspěvek od Sane » 11 dub 2011 17:39

Venti píše:Sane, Hej :)
Pardon za Offtopic 2. Nejde mi poslat SZ nebo tak něco.

To je super. Poslouchal jsem Vás ještě když jsem byl ještě malej Sejn a chodil na střední školu, po pár letech jsem našel Váš web (flaps.sk), který byl ale po pár měsících na to zrušen. Dobrá zpráva, stihnul jsem stáhnout všechnu muziku, co byla volně ke stažení (+ vytvořit zálohy na DVD) a podle mě SUPER, nejlepší SK HipHop vůbec, minimum sprostých slov, texty o něčem a muzika super - žádnej new-school. Jen škoda, že jste skončili... nebo "odpočíváte" nebo tak něco. Kde se na Vás hrabe třeba Řiť-mus. Jsem z toho úplně mimo. Pro mě jste legendy. Bomba. Přeju tobě a klukům (pokud se stýkáte) vše nej, hodně inspirace a snad někdy u nové fLaPs pecky (- mé přání). :oops: :wink:

eS

Venti

Příspěvek od Venti » 11 dub 2011 18:02

Sane, dakujeme velmi pekne. Uprimne ma tesi ze este po rokoch sa najdu nejaky nasi fanusikovia :).
Aby sme tu vsak neoftopicovali, lebo nam zacnu chalani nadavat, sme na facebooku ako FLAPS, radi Ta tam privitame :).

Lubo

Sane

Příspěvek od Sane » 13 dub 2011 10:46

Venti píše:Sane, dakujeme velmi pekne. Uprimne ma tesi ze este po rokoch sa najdu nejaky nasi fanusikovia :).
Aby sme tu vsak neoftopicovali, lebo nam zacnu chalani nadavat, sme na facebooku ako FLAPS, radi Ta tam privitame :).

Lubo
Tam zas nejsem já... peace :wink: :lol:

Odpovědět