Vaše výtky na můj mix je pro mne rada

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
mkdaw

Re: Vaše výtky na můj mix je pro mne rada

Příspěvek od mkdaw » 27 kvě 2009 11:28

Tak to jste mě dali impulz dělat dál.V každém případě se zaměřím na chyby který dělám.Ono je dost dobrý si poslechnout názor nezávyslé osoby.Pochopitelně která o tom něco ví.Dík a já se ještě do toho trochu zavrtám.
Jo jinak jěště a to jste poznali.Jelikož kapela vznikla v osmdesátých letech a pak 15let měla pauzu,tak jste správně poznali,že to o tom je.
Jo kdo má cit pro hudbu,má cit pro hudbu.

mkdaw

Příspěvek od mkdaw » 27 kvě 2009 11:31

jeany_jeany_jeany píše:
mkdaw píše: Dovolil jsem si ten link už sundat abych si tu zase tak nekazil profil.
Tak to nevidím tak horký, jak správně říká delay, ty tracky jdou k sobě stylově i zvukem (kromě 1) a je to prostě takovej osumdesátkovej rokec (BTW Judas Priest nebo Iron Maiden neni uplně blbý přirovnání) a svý posluchače si to rozhodně může najít..
mkdaw píše: stím halem ve zpěvu naprosto souhlasím ale jsem omezován.Mám takový dva muzikanty co sice hrát uměji ,ale novým hudebním stylům se raděj učeji v hosp.u rumu.A poslední verdikt zněl že je to všechno moc přehalovaný.No nevím kde.I já bych přidal.
jó muzikanti s odporem k jakýmukoliv reverbu, to taky znám :-) i když na druhou stranu najít reverb, kterej by nesral i v dlouhých nastaveních není úplně sranda, já už jsem toho vytřídal asi 10 různejch a furt nejsem spokojenej.. Z toho, co jsem slyšel, tak se obávám se že nakonec budu stejně šetřit do prasátka na VSS3 a DVR (prej dost dobrá emulace EMT 250 - EMT reverby mám prostě rád, dost často používám EMT 140 "plackatej" z UAD..), chjo.

mkdaw

Příspěvek od mkdaw » 27 kvě 2009 11:33

mkdaw píše:
jeany_jeany_jeany píše:
mkdaw píše: Dovolil jsem si ten link už sundat abych si tu zase tak nekazil profil.
Tak to nevidím tak horký, jak správně říká delay, ty tracky jdou k sobě stylově i zvukem (kromě 1) a je to prostě takovej osumdesátkovej rokec (BTW Judas Priest nebo Iron Maiden neni uplně blbý přirovnání) a svý posluchače si to rozhodně může najít..
mkdaw píše: stím halem ve zpěvu naprosto souhlasím ale jsem omezován.Mám takový dva muzikanty co sice hrát uměji ,ale novým hudebním stylům se raděj učeji v hosp.u rumu.A poslední verdikt zněl že je to všechno moc přehalovaný.No nevím kde.I já bych přidal.
jó muzikanti s odporem k jakýmukoliv reverbu, to taky znám :-) i když na druhou stranu najít reverb, kterej by nesral i v dlouhých nastaveních není úplně sranda, já už jsem toho vytřídal asi 10 různejch a furt nejsem spokojenej.. Z toho, co jsem slyšel, tak se obávám se že nakonec budu stejně šetřit do prasátka na VSS3 a DVR (prej dost dobrá emulace EMT 250 - EMT reverby mám prostě rád, dost často používám EMT 140 "plackatej" z UAD..), chjo.
Výhoda je že svoje posluchače to má už dlohá léta,a není jich málo.A na jejich popud toto CD právě vzniká.

delay

Příspěvek od delay » 27 kvě 2009 11:42

No, tak paráda. Já myslím, že budou spokojeni.

jeany_jeany_jeany

Příspěvek od jeany_jeany_jeany » 27 kvě 2009 11:53

Jo, souhls s delayem :-)

Odpovědět