EMU 0404 USB Praskání, zasekávání se PC

Interní a externí zvuková rozhraní
Petr_Macháně

EMU 0404 USB Praskání, zasekávání se PC

Příspěvek od Petr_Macháně » 29 srp 2007 21:49

Mám problém s novou ext. zvukovou kartou Emu 0404 USB

Dostal jsem kni anglicky manual takze si ani neskrtnu, ale co me trapi je, ze kdyz zapnu program " ProteusVX " ktery byl dodan sní a funguje tak ze si zapojim midi keyboardy do zvuk. karty a hraju a v realtime mi to vychazi z repraku zvuky jake si nastavim a vubec se nesekaji, ale jakmile si otevru cubase, nahraju si nejake midi, dám tomu treba zvuk piana tak to ma nejen asi zpozdeni 2 sekundy ale hlavne se zacne silene sekat a praskat zvuk, a ovlivnuje to i pohyby myši po obrazovce, jako kdyby nestihal pocitac nebo ja nevim , mam

Athlon 2800+ 1GB ram, tak nechapu vcem je problem.. kamarad mi rekl ze to je LATENCI ale jak mam vedet coto je a kde to nastavim kdyz mam anglickej navod a konkretne tendle prispevek sem na ezone nenasel? PLS poradte diky

Kdyz hraju taky sem si vsiml ze mi to zatezuje CPU 50 %
Naposledy upravil(a) Petr_Macháně dne 29 srp 2007 21:56, celkem upraveno 1 x.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 29 srp 2007 21:55

Bah... mas v Cubase vybrany asio drivery ?

Petr_Macháně

Příspěvek od Petr_Macháně » 29 srp 2007 21:56

Kermitak > prosim vsechny co se mi budou snazit neco vysvetlit popiste cestu ktomu jak to zjistim, jsem zacatecnik

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 29 srp 2007 23:01

cubase -> v menu device je device settings , a v nom VST audiobay .. tam vybrat EMU asio driver ..

safa
Profesionál

Re: EMU 0404 USB Praskání, zasekávání se PC

Příspěvek od safa » 29 srp 2007 23:56

Petr_Macháně píše:Mám problém s novou ext. zvukovou kartou Emu 0404 USB
Dostal jsem kni anglicky manual takze si ani neskrtnu,
... tak tohle me fakt bavi. Kdybys nesetril a koupil ji u nas coby oficialniho zastoupeni pro ceskou republiku, tak bys k ni dostal CESKY manual a samozrejme taky uzivatelskou podporu. To me fakt muze na*rat kdyz si to nekdo koupi u preprodejce pocitacovejch krabic a pak se divi ...

Takhle ... co se takhle obratit na dodavatele at je to kdo je to ? Podporu by ti mel delat on, za to jsi mu zaplatil !
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 30 srp 2007 00:23

2safa: sorry, ale vase ceny nejsou nejnizsi. Bez vasi podpory se da v cechach sehnat o tretinu levnejs.

2Petr_Machane: bez anglictiny si v budoucnu neskrtnes. Takze bych zacal tam. Pak se ti samovysvetli i vsechy menu v Cubase... A pri samostudiu je dobrej zacatek http://slovnik.seznam.cz/search.py?lg=en_cz&wd=latency

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 srp 2007 01:49

safa : ja by som mu povedal "DOBRE TI TAK !"

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 srp 2007 01:51

Amorph : Ale preco by mali byt nelacnejsi ? Tu podporu si predsa musis v cene zaplatit !!! Nechapem , preco chcu vsetci vsetko zadarmo ..

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 30 srp 2007 02:41

Pytkin píše:Amorph : Ale preco by mali byt nelacnejsi ? Tu podporu si predsa musis v cene zaplatit !!! Nechapem , preco chcu vsetci vsetko zadarmo ..
Češi no :-) Svět se dělí na dva druhy lidí, jedni přemýšlí jak ušetřit, druzí jak vydělat, ti první co chtějí ušetřit, a těch je většina si hlavně pořád stěžují, nadávají a živí ty kteří raději věnují čas k tomu - vydělat :) tak už chodí život ne? Proč si platit podporu když se v tom pak můžu babrat sám to raději ušetřím :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 srp 2007 03:26

AP : v principe mas pravdu .. tiez sa doma momentalne babrem s alarmom , miesto toho aby som zaplatil dakomu , kto tomu rozumie .. nejde mi ani tak o usetrenie , ako skorej o to , ze sa s tym chcem pohrat a chcem tomu rozumiet .. ale nestazujem si nikde a nevyvolavam na firmu , ze mi daco nefunguje .. proste nad tym sedim , googlim internet a spekulujem ..

Petr_Macháně

Příspěvek od Petr_Macháně » 30 srp 2007 08:50

Hej tak stimdle me moc nese*** ! Nakonec za to zas muzu ja zejo? Ja sem nevěděl že ktomu nebude českej manuál, ta karta navíc byla na vodkazu, kterej ste mi poradili na E-zone tak sem počital stím, že mi ktomu hodí i CZ manual.

SAFA> ok tak mi poslete CZ manuál, prirplatim si za něj

Petr_Macháně

Příspěvek od Petr_Macháně » 30 srp 2007 09:02

Pytkin > JOJO , tam mám vybranou EMU, to sem delal uz driv, ale porad to dela, neda se to poslouchat, nevic diky tomu sekani to ani neprehraje vsechny midi nahrany, a to je PANOVE jen jedna v%u11bta midi signálu !!!

A to vam reknu este jednu vec... dostal sem ktomu jednu anglickou knizecku... rekl sem si , dobre naucim se anglicky a manual si prectu, tak sem se naucil anglicky a v manualu je asi 10 jazyku takze to zvetsuje objem a na kazdej jazyk zbyde ztoho na 4 %na 4ech popisujou instalaci pro Windows ( ale zadny nastaveni !! jen jak se tam da cedecko a to je cele ) a na dalsich popisujou na Mac, takze sorry, ale nejaky manualy kty karte konkretne sem nenasel

DOSTAL SEM KTOMU este jednu malininkou knizecku a nani je napsano Emu 0404 - stru%u10dný návod, i kdyz tam popisujou jen instalace a nejaky drobnosti , nechapu co dela v krabici navod k integrovane karte , kdyz ja mam externi...

Vuid

Příspěvek od Vuid » 30 srp 2007 10:18

Presne na takoveto dotazy by se na ezone hodil audio slovnik pro zacatecniky.
Koukni sem:
http://www.dreamface.net/modules.php?na ... id=1&ltr=L

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 30 srp 2007 10:30

2Macháně: teda sorry, ale teď už jsem to nevydržel - chlape, kdybys nebyl minimálně docela línej, tak si stáhneš manuál v PDF ze stránek výrobce, má 56 stran a popsané je tam naprosto všechno, detailně a srozumitelně. Krom toho je tam ke stažení i "jakési" Readme, kde jsou popsané známé chyby nebo anomálie v chování na platformě WIN i MAC pro několik aplikací.

Já se normálka snažím do těhle diskusí nemíchat, ale tohle je prostě moc už i na mě...... Kdyby měl každý takovýhle přístup k práci, tak to tady můžem rovnou zabalit (a nemyslím tím jen server eZone...).

P.

nathanael

Příspěvek od nathanael » 30 srp 2007 12:06

v manualu je asi 10 jazyku takze to zvetsuje objem
tak to je síla :shock: řeknu ti, 10 a více jazyků má snad každý manuál i od topinkovače z Lidla...

Odpovědět