Sluchátkový výstup na PreSonus Studio 1824c

Interní a externí zvuková rozhraní
Uživatelský avatar
evh86
Příspěvky: 21
Registrován: 07 bře 2021 21:04
Vybavení

Re: Sluchátkový výstup na PreSonus Studio 1824c

Příspěvek od evh86 »

Zkusil jsem asi všechny kombinace čtverečků v matici s počátečními 2 řádky a 4 sloupci. Nic...

Už nevím. Prostě asi přehodím sluchátka, který používám více, do 1. výstupu a do 2., kde neslyším klávesy a mikrofon, dám ty druhé, které používám méně.

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3584
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: Sluchátkový výstup na PreSonus Studio 1824c

Příspěvek od pavlii »

Tak nezbývá než detailní konzultace a porovnání nastavení s kámošem. Ideálně vyzkoušet u něj (stačí prohodit zvukovky, když jsou stejné).

P.

Uživatelský avatar
evh86
Příspěvky: 21
Registrován: 07 bře 2021 21:04
Vybavení

Re: Sluchátkový výstup na PreSonus Studio 1824c

Příspěvek od evh86 »

Uvidíme. Mohl bych s ním zkusit ještě on-line porovnat tu matici.
Každopádně i tak děkuju za reakce. ;-)

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3584
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: Sluchátkový výstup na PreSonus Studio 1824c

Příspěvek od pavlii »

NZ. Tak pak dej vědět výsledek 😎

P.

Uživatelský avatar
R F
Příspěvky: 60
Registrován: 06 pro 2013 15:38
Vybavení

Re: Sluchátkový výstup na PreSonus Studio 1824c

Příspěvek od R F »

Já mám 1824 a z manuálu jest jasno toto: Uživatelé Studio 1824 najdou na předním panelu výstupy pro sluchátka i ovládání úrovní. Uživatelé Studio 1810 najdou ovládací prvky úrovně na předním panelu a samotné výstupy na zadní straně. Na obou jednotkách, Headphone 1 sdílí stereofonní přehrávací stream s hlavními výstupy a Headphone 2 sdílí své toky s výstupy 3 a 4. Pro uživatele Studio 1810 lze Headphone 1 přepínat mezi dvěma sadami streamů pomocí tlačítka A/B.
Hlavní. Hlavní knoflík ovládá výstupní úroveň pro hlavní levé/pravé výstupy na zadní straně rozhraní řady Studio a má rozsah -80 dB až 0 dB. Tento ovládací prvek poskytuje pouze útlum.
Já jedu na 3/4 na sluchátka, 1/2 posílám do zesilovače, potřebuji-li.

Uživatelský avatar
evh86
Příspěvky: 21
Registrován: 07 bře 2021 21:04
Vybavení

Re: Sluchátkový výstup na PreSonus Studio 1824c

Příspěvek od evh86 »

Zdravím šťastného majitele této rackové PreSonus zvukovky! :-) A nemyslím to ironicky samozřejmě, protože jsem s ní nadmíru spokojen. Jen mě prostě prve po víc jak roce používání překvapilo, že mi do sluchátkového výstupu 2 najednou přestal jít signál z nástrojových a mikrofonních vstupů - do té doby jsem měl sluchátkový výstup 2 identický s 1 a šlo tam všechno, včetně nástrojů a mikrofonů. Už jsem s tím potom nic nedělal, nedával ji do reklamace, jelikož jsem to přijal jako vlastnost zvukovky a to, že to předtím šlo, teď tedy beru jako zajímavou anomálii. Ale stále mě to po pravdě nepřestává udivovat, že to předtím šlo podle mých přirozených předpokladů, a pak najednou skok... Tahle moje zvukovka se už brzy dostane do módu "již po záruční lhůtě", tak doufám, že bude sloužit bez problémů další léta.

Odpovědět