Zvukovka do 30 tisic

Interní a externí zvuková rozhraní
pm

Příspěvek od pm » 23 led 2005 22:16

safa píše:
Atrei píše:safa: co jsi měl za problém s retour od thomanna? Co jsem pochopil tak to maj bejt vrácený kousky, třeba trochu poškrábaný. Na stránkách tam toho leží docela dost. Inventární stav bude ale asi jinej že? :lol:
... mmmno to nevim, ale treba ztovna ty BM15A *RETOUR* kdyz jsem tam volal byl jedinej kousek a este poskrabanej. Jo a kdyz rikam JEDINEJ KOUSEK tak tim myslim JEDINEJ KOUSEK, tedy nikoliv par, jak by se u beden sluselo a patrilo.
To sou ale hanbari ze nemaji tech levnejsich kusu vic:) Slysel jsem takovy nazor, ze to bude asi tim, ze elektrotechnicke zavody jim nechteji dat slevu, stat na danich jim taky ulevit nechce a ani u svych dodavatelu nemuzou nalezt pochopeni :)

Atrei

Příspěvek od Atrei » 23 led 2005 23:26

Jinak řečeno, za to může očekávaná míra inflace, která se promítá do všech ekonomických úvah výrobců pro příští období. Společně s růstem nákladů výrobních faktorů práce, která je důsledkem pro-sociální politiky, jež je trendem v současné evropě, a to má za následek nárůst cenové hladiny všech produktů tržní ekonomiky. :lol: :lol: :lol:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 23 led 2005 23:43

Martin : RME tu doporucujeme uz par rokov ..

Bartak

Esi Wami-rack

Příspěvek od Bartak » 12 úno 2005 21:22

Tak ja pouzivam cca 2 roky Wami-rack 192 L a nebyl sebemensi problem.Posledni update driveru z 10.04 zajistuje latenci cca 1,5 ms.Ty dva roky jede bez prakticky vypnuti- non stop.Kvalita výborná.

Zdenek Bartak
:D :D :D :D :D

safa
Profesionál

Příspěvek od safa » 12 úno 2005 23:58

pm píše: To sou ale hanbari ze nemaji tech levnejsich kusu vic:) Slysel jsem takovy nazor, ze to bude asi tim, ze elektrotechnicke zavody jim nechteji dat slevu, stat na danich jim taky ulevit nechce a ani u svych dodavatelu nemuzou nalezt pochopeni :)
... hmmm, to nevim jak to ma thomann (BTW poznal jsem se ;-), i kdyz mi trochu unika souvislost), ale cekal bych, ze zrovna u studiovych monitoru budou mit aspon jeden par a ne jeden kus a nebo na to v nabidce na webu vyslovene upozornit. Tohle mi prijde od Thomanna hoooodne neseriozni ...
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

zvukar

Příspěvek od zvukar » 20 lis 2006 13:59

Martin píše:Měl jsem možnost srovnat ADI8 a ADI2
A ten rozdíl je slyšitelný.
...
u ADI2 konečně došlo k nápravě - technologie " SteadyClock - maximum jitter suppression...
...
Pak jsem přepojil na ADI-2 a bylo vymalováno. Jiné převodníky, jiná technologie , jiný zvuk. Měli jsme pocit, že někdo přidal na volume :shock: Všeho bylo víc.
Takže
Teprve loni RME srovnaly krok s konkurenci.
Diky "SteadyClock" sync and clock technology.
Od řady HDSP, Firef800, ADI2, už to je tedy pod 0.7 ns!
Napriklad Apogee garantuje také menší než 1.0ns.
Dobré poznatky! Jak je to ale s Fireface800? Na webu RME píšou, že má základ v převodnících ADI8 (což je blbé??), zároveň má Steady Clock (což je dobré!). Nevím, jestli je taky tak propastný rozdíl mezi Fireface 800 a Fireface 400 jako ADI2 a ADI8. Tu 400 si pořídil známý a jeho nadšení nezná mezí. Má tu samou zkušenost s nárůstem čistoty zvuku a relativní hlasitosti oproti jiným kartám jiných firem. Nemáte někdo zkušenosti s Fireface 800 a nejlépe s porovnáním fireface 400 a 800? Dík. Pavel

Odpovědět