Bicí kit do NI battery 1 nebo 2

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
black_j0hn

Příspěvek od black_j0hn » 11 črc 2005 01:13

a co drumkit from hell?

kexik

Příspěvek od kexik » 11 črc 2005 09:40

egen: mne nejde o mute groups, to vie kurva aj fpc vo fruityloops a to je iny shit... ked bachnes na cinel ktory este zneje tak ten predosly uder nezadusis o to sa jedna... cena bfd... to bolo len citoslovce v zmysle ze to bude drahe jak svina... na to ze ja potrebujem zo 50 samplov hajtky aj s nejakymi frazami najskor aby som si z toho vystrihal potrebne a nie nejake 3D megero

no nic, skusim pozhanat... diky hosi, aspon viem nazvy tych veci, to pomoze

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 11 črc 2005 23:51

Black_john : Drumkit From Hell (nie Superior) je mensia verzia .. taky ten klasicky engine , kery pouziva east&west skoro na vsetko .. Superior je rozhodne zaujimavejsi

coil

Příspěvek od coil » 21 črc 2005 15:34

Plně souhlasim, bfd jsou skvely, ale nemam je kompletni, prosim, prosim, nemate je nekdo. Akutne je shanim, a taky drumkits from hell superior custom vintage...Diky

Poshook

Příspěvek od Poshook » 02 srp 2006 22:30

zvlastne, ze BFD umoznuje nezavislu panoramu jednotlivych zvukov zatial co DFHS nie. logika veci hovori, ze ak boli dane zvuky jednotlivych bicich casti nahravane v ramci svojich defaultnych sad, uzivatel by mohol beztrestne menit panoramu jednotlivych bicich casti len pri suchom zvuku (Direct). Akonahle primiesa Room, Overheady a tie Floor mikraky, tak uz je to chemia, pretoze vsetky tieto priestorove mikraky odzrkadluju vzdy len povodne "panoramaticke" nastavenie jednotlivych bicich v defaultnej sade. To nehovorim o tom, ked uzivatel zacne kombinovat rozne sady...

vyskusane. sucha Ride natocena uplne dolava, ale overheady si veselo hraju vpravo :) ale ma to jednu velku vyhodu, ked clovek potrebuje urobit nieco, co ma mat uspokojivu kvalitu v mono, tak supne vsetko suche dostredu a prihodi overheady a room a PZM, aby to malo tu pravu stavu aj v stereu.
to bude to tajomstvo, preco hraju BFD tak dobre aj v MONO :)

nooly

Příspěvek od nooly » 10 srp 2006 10:33

mam hodne batterackych kitu, ale co se tyce simulace opravdovych bicich, hledal bych jinde. batterku ocenuju hlavne pro kity elektronickych bicich.

co jsem tak zkousel, tak mi nejlip vychazi DFH SUPERIOR, je to opravdu masivni kolekce. pokud ti objem 9DVD na stazeni (nalijme si cisteho vina) prijde hodne, existuje jeste ezdrummer, ktery spolu s extenzema predstavuje jakousi odlehcenou verzi DFH a dalsich kitu.

phowzzz

Příspěvek od phowzzz » 28 úno 2007 13:10

Zkousel jsem EZ drummera od Toontrack a je to asi nejlepsi, na co jsem narazil... jednoduchy, intuitivni, je tam spousta predpripravenejch rytmu a breaku, ktery se daj jednodusse pres drag & drop pretahnout do MIDI stopy a upravovat, kvalita zvuku je imho hodne slusna, navic obsahuje mixak, kde se da pridavat a ubirat zvuk mistnosti a pomer overheadu... ma ovladac velocity pro dynamiku hry a tlacitko humanize... kazdej nastroj je sejmutej vic mikrofonama, kopak je nahranej jak s klasickym tak plastovym beaterem, u prechodu se daj menit prumery, cinelu je nekolik u kazdyho typu... zakladni sada zabere cca 260MB v pameti, ale kdo ma vic jak 512MB RAM, tak je imho v pohode... v podstate nevim, co tomu vytknout, pro naprostou vetsinu aplikaci mi prijde EZ drummer jako nahrazka za zivyho bubenika naprosto dostacujici

http://www.toontrack.com/ezdrummer.asp

abuse

Příspěvek od abuse » 18 pro 2007 09:21

addictive drums

Odpovědět