Orchestralne slaciky

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
kexik

Příspěvek od kexik » 04 črc 2006 14:00

amorph: cadenza je jedna s tych dvoch linkov co som uviedol :) (a uplne suhlasim)
neni to pri solovom pocuvani nic moc, ale v mixe sa chova celkom dobre; ak teda cielom nie je a priori symfonicky orchester, ale proste slaky do podkladov, co ovsem nie je tento pripad.
nunu: nevyspal som sa zle. kusok odtialto najdes thread, kde na 10 obrazoviek picujete, ze sa tu bavi o sprostostiach, ktore odbiehaju od temy, a koli tomu odchadzaju stari harcovnici inam. urobil som zasa jeden zbytocny pokus tlachy moderovat, uz to viac robit nebudem a umyvam si nad tym ruky. kludne filozofuj o tom ze najlepsie je nahrat zivy orchester v atomovej elektrarni. stoji to len 100 litrov na hodinu, co je ostatne puha cena dvoch lepsich pc.
vill bajn: skoro kazdy "velky" sampler vie exportovat wavy z sf2 aj inych podporovanych formatov, nepoznam ale taky co to robi hromadne. otazka je hlavne naco by si to robil, sf2 neobsahuje len waveformy, ale aj nejake dynamicke parametre (obalky, layering) a o tie prides. inak povedane, wavy vyexportovane z cadenzy po natiahnuti do wav samplera budu zniet nahovno. .sf2 format podporuju snad vsetky sw samplery co poznam

nunu

Příspěvek od nunu » 04 črc 2006 15:07

Kex ma pravdu,smazte nekdo to co sem nepatri...

Odpovědět