VIRUS TI (B,C) a zvukove moznosti, aneb jak ho vykolejit

Vše okolo samplů, samplerů nebo zvuků/programů pro syntetizátory
Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 bře 2007 22:57

Tom-Thak : A z toho virusu idu lepsie piana ako z kurzweillu ? to by som sa divil ..

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 19 bře 2007 01:17

dendy píše:musim sa vam priznat s jednou vecou.. ja som som bol roky nadrzany na virus ako panic na sex teraz, ked mam G2 Engine uz par dni a este mam pozicany virusC tak cim viac to porovnavam tym viac u mna G2 Engine nad Virusom vitazi.. stale viac som nakloneny tomu ze casom ku G2-jke a microQ dokupim este nejaky slusny analog na basy a leady (mam vyhliadnute Pulse:)) budem mat vystarane :)

kazdopadne skusim na Ccku natocit nejaky neobvykly zvuk a ked sa podari pastnem sem :)

sorry za OT :)
Hehe to by byla legrace udelat Thread: "Poznaj čo je toto za zvuk :)"

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 19 bře 2007 01:37

bodyia píše:Analogovej zvuk jsem z toho nečekal ani nechtěl, od toho mám jiný věci, těšil jsem se na něco novýho, co prostě bude hrát a nebude mě to obtěžovat pískáním a nudou.
Spousta ryzích digitálů hraje výtečně, třeba K5000 nebo stará dobrá DX7, Casio VZ nebo K-řada od Kurzweilu, z novějších třeba Nord Modular G2. Ale tu kvalitu jsem u Vira nenašel, stejně jako jsem nenašel jedinej důvod, proč ho používat. Pro mě spolu s DrumStationem největší zklamání za poslední rok.
Nicméně určitě záleží na tvorbě, potřebě konkrétních presetů v závislosti na stylu, kde se příliš nehlední plnost a kvalitu zvuku; tohle je takovej fast-food, leckoho to nasytí, ale živiny nedodá:-) - IMHO.
Tak se mi zdá, že to někteří nepochopili a ani pochopit nemůžou :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 20 bře 2007 19:14

http://files.dendy.sk/virusC_brokenAnalog.mp3

tosku "vykolajene" C-cko :-))) ... podtitulok je "stare rozbite analogove strasidlo" :-))

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 20 bře 2007 20:22

dendy: :D :D :D

Odpovědět