Eurovision Song - konec pro Čechy.

Informace o vašich akcích a koncertech
Pytkin
Moderátor

Re: Eurovision Song - konec pro Čechy.

Příspěvek od Pytkin » 24 črc 2009 11:55

kermitak : no trosku tam ide aj o show :)

Brenda Walsh

Příspěvek od Brenda Walsh » 24 črc 2009 12:05

Mě to od začátku přišlo jako stupidní, kýčovitá zábava pro ty nejtupější masy a čekat od toho něco víc je čistá naivita.

SoundsFine

Příspěvek od SoundsFine » 24 črc 2009 14:40

Brenda Walsh píše:Mě to od začátku přišlo jako stupidní, kýčovitá zábava pro ty nejtupější masy a čekat od toho něco víc je čistá naivita.
Já jsem čekal víc. A to především "kvalitní zdravé krásné hlasy" a dočkal jsem se.
Je mi moc líto, že naši pop zpěváci a především zpěvačky takový materiál nemají a takové kvality nejsou schopni.
Například:
Island Yohanna - Is It True?
Velká Británie Jade Ewen - My Time od Andrew Lloyd Weber Norsko Alexander Rybak - Fairytale Ukrajina z roku 2008 Ani Lorak (srovnejte tuto show s Kerndlovou) Albánie z roku 2008 a šestnáctiletá Olta Boka
Naposledy upravil(a) SoundsFine dne 24 črc 2009 14:59, celkem upraveno 1 x.

Wohma

Příspěvek od Wohma » 24 črc 2009 14:59

Mazec, moc jsem tu soutez nesledoval, ale koukam, ze se tam i obcas objevi slusni interpreti. Kdybychom na ceske scene meli nekoho jako je v prvnim videu, tak by se treba radio mozna i dalo poslouchat. Nebo snad znate nekoho z ceske pop music, kdo by ji mohl trumfnout? A zvlaste pak mezi temi mladsimi? :)

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 24 črc 2009 15:51

Presne tak! Reci o tom, ze je Eurovision aj tak sracka, nejde o hudbu a tak... su pravdive len na pol... ok ide show, ide o politiku... ale pokial pocujem tak peknu popinu ako Is it True (Island) tak ma henten pseudoumelecky nezmysel co sme tam poslali "my" este viac nasiera :roll:
Hudobník a producent, majiteľ štúdia
http://www.fairytale.sk | http://www.peterkravec.com

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 24 črc 2009 16:07

Jasne ze tu mame vyborny hlasy, akorat nemaji potrebu se producirovat v Eurovizi (a ja se jim nedivim, jit tam mi prijde za trest)
Jinak nezlobte se na me, jen to jen muj nazor, ale ta Johanna mi prijde ze ma uplne nezajimavej tuctovej hlas :]

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 24 črc 2009 16:27

Pikey : z toho co bolo u nas vo vybere , mi prisla fajn Maria Cirova ..
pripadne , ked som pozeral tie finale eurovizie , tak by sa tam mozno aj uzivili G strinx (davam do pozornosti ze to zlozil KAYKO a mixoval Ecson Waldez)

Wohma

Příspěvek od Wohma » 24 črc 2009 16:34

Kermitak píše:Jasne ze tu mame vyborny hlasy, akorat nemaji potrebu se producirovat v Eurovizi (a ja se jim nedivim, jit tam mi prijde za trest)
Tak povidej :) Ja nemluvil vubec o tom, ze se maji producirovat v Eurovizi, ale nejak o nich slyset byt musi.
A i kdyz jeji hlas je tuctovej (ano, v Americe takovych maji desitky a stovky), tak je to furt lepsi nez cokoli ceskyho, co se na me vzdycky valilo z radia, kdyz jsem nahodou byl obeti.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 24 črc 2009 16:43

Wohma píše:
Kermitak píše:Jasne ze tu mame vyborny hlasy, akorat nemaji potrebu se producirovat v Eurovizi (a ja se jim nedivim, jit tam mi prijde za trest)
Tak povidej :) Ja nemluvil vubec o tom, ze se maji producirovat v Eurovizi, ale nejak o nich slyset byt musi.
A i kdyz jeji hlas je tuctovej (ano, v Americe takovych maji desitky a stovky), tak je to furt lepsi nez cokoli ceskyho, co se na me vzdycky valilo z radia, kdyz jsem nahodou byl obeti.
Jak povidej? Jen kdyz si vzpomenu kolik uzasnejch hlasu bylo u nas ve sboru ve skole, nebo co obcas slycham na ruznejch koncertech, tak z toho jde hlava kolem, staci se rozhlidnout.
K ty tuctovosti - pro me je tuctovej bez nejakyho regionalniho rozlisovani. O Americe nemluvim vubec, tam by s timhle nemohla zpivat ani ve vytahu ;) Pokud hodnotis kvalitu podle toho, co hraje z radia, tak potes panbuh :) Neni snad treba rikat, ze nejlepsi veci v radiu vetsnou neuslysis, radio je komercni zalezitost, porebuje posluchace, protoze posluchaci mu prinaseji penize, tudiz musi plavat v prumeru.

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 24 črc 2009 16:56

Jinak nezlobte se na me, jen to jen muj nazor, ale ta Johanna mi prijde ze ma uplne nezajimavej tuctovej hlas :]
pesnicka pesnicka pesnicka..., ja osobne nepisem o hlase
ale vyzera fajn, co je tiez na pozeranie v poriadku 8)
Naposledy upravil(a) PiKey dne 24 črc 2009 17:01, celkem upraveno 1 x.

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 24 črc 2009 17:00

Pytkin, nie som teda fanusik Kachuta, ale aj podla mna tam naozaj skoro nic mimo skladby od Cirovej nemalo co hladat ani keby slo o okresnu pesnickovu prehliadku... ta jej Burka je normalna pekna skladba... kto mal vsak tusit, ze ten jej sedembolestny prejav na zivo tak pochova aj piesen... osobne keby som bol v porote tak to tlacim, pretoze... vid vyssie :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 24 črc 2009 17:05

pikey : suhlasim ..

Wohma

Příspěvek od Wohma » 24 črc 2009 17:10

Kermitak píše:
Wohma píše:
Jak povidej? Jen kdyz si vzpomenu kolik uzasnejch hlasu bylo u nas ve sboru ve skole, nebo co obcas slycham na ruznejch koncertech, tak z toho jde hlava kolem, staci se rozhlidnout.
K ty tuctovosti - pro me je tuctovej bez nejakyho regionalniho rozlisovani. O Americe nemluvim vubec, tam by s timhle nemohla zpivat ani ve vytahu ;) Pokud hodnotis kvalitu podle toho, co hraje z radia, tak potes panbuh :) Neni snad treba rikat, ze nejlepsi veci v radiu vetsnou neuslysis, radio je komercni zalezitost, porebuje posluchace, protoze posluchaci mu prinaseji penize, tudiz musi plavat v prumeru.
Ja se ale od zacatku bavil o komercni muzice v radiu, tak nevim, co sem cpes sboristky. Schvalne jsem psal "ceska scena" ci "ceska pop music", ze je vsude relativne dost lidi s dobrym hlasem vim, ale v televizi a radiu se jich nejak nedostava.
A jasne, ja jsem presne typ, kterej posloucha radio a nic jinyho nezna :D A proto posloucham treba doom metal nebo post-rock, toho jsou radia plny :roll:

SoundsFine

Příspěvek od SoundsFine » 24 črc 2009 17:17

Naši nemají potřebu?
A Andrew Lloyd Weber a další velká jména tu potřebu mají? Zamysli se ...

Yohanna je tuctová? Já ji tedy věřím úplně všechno.
Jen jeden "blbej" příklad na rozsah hlasu:
Řekni mi, kolik takových zpěvaček bylo za poslední 3 kola v ČR a SK v národních kolech nebo v jiné soutěži, kteří zazpívali v písni několikrát za sebou plným hlasem D2 (nikoliv hlavovým, falzetem) Yohanna to dává absolutně v pohodě a navíc bylo vidět jak velkou ještě má rezervu a možnosti.
Pokud vím tak v ČR je pouze L.Bílá, která D2 s přehledem a plným tónem zazpívá, Absolonová to taky dává, ale je to na hraně a už hodně nepříjemně řezavé (viz představení Drakula).
Mrkni třeba Ani Lorac a pak G-Strinx. G-Strinx je vedle Ukrajinky úsměvné "školní představení"

Odpovědět