Eurovision Song - konec pro Čechy.

Informace o vašich akcích a koncertech
Wohma

Re: Eurovision Song - konec pro Čechy.

Příspěvek od Wohma » 25 črc 2009 13:43

V tom pripade by me zajimalo, jak je u tebe definovana pisnicka :?:
Samozrejme kdyz jde o popovou vec do Eurovize, tak tam by silny refren byt mel, ale rict, ze neco neni pisnicka, protoze nema (poradny) refren mi prijde mimo.

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 25 črc 2009 13:49

Wohma píše:V tom pripade by me zajimalo, jak je u tebe definovana pisnicka :?:
Samozrejme kdyz jde o popovou vec do Eurovize, tak tam by silny refren byt mel, ale rict, ze neco neni pisnicka, protoze nema (poradny) refren mi prijde mimo.
to uz zas zbytocne zabiehame do definicii, teroretizovania a malicherneho slovickarenia... a ja si pritom myslim, ze na pocitovej baze by sme si mohli dostatocne porozumiet, nie?
Hudobník a producent, majiteľ štúdia
http://www.fairytale.sk | http://www.peterkravec.com

Wohma

Příspěvek od Wohma » 25 črc 2009 13:51

To jo, jen se mi nelibi, kdyz takhle nekdo hodi do placu hlasku typu "to nema ani refren, to neni vubec pisnicka". Znam plno pisnicek, ktery se beznych schemat nedrzi a vubec jim to neubira na kvalite ;)

A mimochodem ta otazka nebyla nijak ironicka, ja se v hudebni teorii zase moc nevyznam, nevim, jestli "pisen" neni primo nejaky terminus technicus :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 27 črc 2009 20:09

ehm.. tak som asi penzista lebo mne sa ta vec co spievala pociskova a mikulcik nahodou celkom pacila :-))) (na druhej strane to gypsy.cz mi prislo hodne moc mimo)

...ale zase priznavam ze niekedy mam hodne divny vkus a pacia sa mi fakt cudne veci .... :))

ale no, to to bol fakt taky pruser ?? neviem.. proste imho medzi "semifinalistami" (aj v tych kolach kde sa vyberali semifinalisti) bolo ovela viac ovela vacsich pruserov ...

nezabite ma :-)) ako hovorim niekedy sa mi pacia fakt divne veci ze sam seba nechapem :)

...ale fica som nebolil.. a nikdy volit nebudem, to prisaham :-D

komasix

Příspěvek od komasix » 27 črc 2009 22:03

....................mam takovou nevýhodu že většinu postu jen čtu a poslechnout si mixdowny a ukázky fakt dám jednou za čas. Pro to mne baví témata od luphtracka, kdy cokoliv od něj vzbudí hroznej rozruch a já i několik dní vlastně nevim proč. (má to něco do sebe skoro jako přerušovaná soulož) Tedy ale většína zde pastnutých videí (v tomto threadu) mi přijde totál mimo cokoliv at uz rešíme eurovision nebo hudbu jako takovou. myslím že sem udělal sto lepších songů ale i tak si zaslouží zůstat se španělkou v hospodě. Dvou riffový falešnosti nepatří do jakéhokoliv media. Omlouvám se za vyhrocenost přízpěvku. Vím že přeháním ale dost mne to dostalo.

Odpovědět