Jean-Michel Jarre na Slovensku

Informace o vašich akcích a koncertech
Odpovědět
EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 30 lis 2008 14:24

dano píše:excom: a ten autogram ti hodil kam? na nejake CD? ci na podpisovu kartu?
kamarade, na moj projekt NiTROGENE :) a jednu A4 si zobral so sebou :) som ho poprosil ci by mi nemohol posvatit moj projekt a on ze velice rad :) kurva, dost sa z toho tesim... niekedy na stretko to donesiem.. popici mat v studiu jeho podpis na stene zaveseny.. aspon mam motivaciu po 12tych rokoch to dorazit konecne...

no nechal som sa trosku uniest :)

dano

Příspěvek od dano » 30 lis 2008 14:25

pockaaaj! tvoj projekt Nitrogene je nejake CD? alebo co? sak hod sem foto predsa (alebo ako by povedal chuj Gasparovic - preci).

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 30 lis 2008 14:28

dano : jasne, cakal som na tento moment 12 rokov :) ( obrazne ) a teraz ked mi tam srajbol podpis tak mam z toho fasa pocit ze konecne to mozem dorazit :) mam pripravenych 12 skladieb na album, a dalsich 12 dalsie cd... len stale som nemal cas a motivaciu to dat dohromady.. teraz ma to vcelku nakoplo to konecne dokopat.. musim to len nahrat a s aranzovvat..

ked budem mat viac tak to dam von..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 lis 2008 14:29

SYNTHEX píše:
Pytkin píše:
SYNTHEX píše:mal som tu cest ze ma JMJ prijal ako jedineho muzikanta instrumentalistu...
pokec snim ma dost zaujal , neskor tu dam foto ako som snim...
Ty ako muzikant instrumentalista .. Je mozno tvoju hudbu dakde vypocut ? Mas dake CD vydane ? alebo v dakych filmoch/telkach je pouzita ? Alebo ako sa da k tvojej hudbe dostat ? Pod akym menom vlastne vystupujes ?
Nemam oficialne vydane ziadne CD.....neoficialne mam 3 CD.....
z JMJ som sa stretol lebo som mu chcel darovat moj novy album Equinoxe 3000 , bol som rad ze ho prijal a slubil aj moznu spolupracu do buducna......inak robim hudbu hlavne do PC hier... to ze som sa snim stretol umoznil predseda bohuzial uz ex-fanklubu a ja ako clen a ex-technicky poradca ex-fanklubu taka moznost prisla vhod , skratka debata z JMJ bola zaujimava... kazdopadne pripravuje novy album a buduci rok planuje dalsie turne po EU... 8)
Aha .. Dakde na internete nemas ukazky ? rad by som si daco od teba vypocul .. Predseda exfanklubu je nalimer ?

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 30 lis 2008 14:30

pytkin : ak by si takto vyhral sportku, tak uz sem prestanes prispievat :D

SYNTHEX

Příspěvek od SYNTHEX » 30 lis 2008 14:31

EXCOM píše:
SYNTHEX píše:
Pytkin píše:
Ty ako muzikant instrumentalista .. Je mozno tvoju hudbu dakde vypocut ? Mas dake CD vydane ? alebo v dakych filmoch/telkach je pouzita ? Alebo ako sa da k tvojej hudbe dostat ? Pod akym menom vlastne vystupujes ?
z JMJ som sa stretol lebo som mu chcel darovat moj novy album Equinoxe 3000 , bol som rad ze ho prijal a slubil aj moznu spolupracu do buducna......inak robim hudbu hlavne do PC hier... to ze som sa snim stretol umoznil predseda bohuzial uz ex-fanklubu a ja ako clen a ex-technicky poradca ex-fanklubu taka moznost prisla vhod , skratka debata z JMJ bola zaujimava... kazdopadne pripravuje novy album a buduci rok planuje dalsie turne po EU... 8)
tak potom popis nejake pocity z rozhovoru.. uprimne ma tesi ze sa ti to podarilo...
kazdopadne dakujem Milanovi Cspalarovi ze mi to umoznil , ak dam dostupne materialy dokopi tak sem hodim kratky clanok ako to prebiehalo :wink:
Eminent 310U Theatre+EH small stone phaser USA+TC M350 ; Eminent 510 De luxe+EH small stone phaser ZSSR+DR400 ; Oberheim OBXa ; Korg Polysix , ELKA SYNTHEX ; Roland JUNO-60 ; Roland JD800 ; Roland D50 ; Korg 01W ; Yamaha DX7II

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 30 lis 2008 14:32

synthex : tesime sa 8)

SYNTHEX

Příspěvek od SYNTHEX » 30 lis 2008 14:33

Pytkin píše:
SYNTHEX píše:
Pytkin píše:
Aha .. Dakde na internete nemas ukazky ? rad by som si daco od teba vypocul .. Predseda exfanklubu je nalimer ?
jasnacka milanko :lol:
Eminent 310U Theatre+EH small stone phaser USA+TC M350 ; Eminent 510 De luxe+EH small stone phaser ZSSR+DR400 ; Oberheim OBXa ; Korg Polysix , ELKA SYNTHEX ; Roland JUNO-60 ; Roland JD800 ; Roland D50 ; Korg 01W ; Yamaha DX7II

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 lis 2008 14:34

EXCOM píše:pytkin : ak by si takto vyhral sportku, tak uz sem prestanes prispievat :D
to som nepochopil ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 lis 2008 14:35

synthex : jo jo .. stretli sme sa pred koncertom :)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 30 lis 2008 14:36

Pytkin píše:
EXCOM píše:pytkin : ak by si takto vyhral sportku, tak uz sem prestanes prispievat :D
to som nepochopil ..
no ze mas recht, je to nalimer

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 lis 2008 14:45

EXCOM : jaj tak .. takze si mam ist vsadit ? :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 lis 2008 14:46

SYNTEX : takze dake ukazky nemas teda dakde na internete ? co to je ten web , kde maju vsetci muzikanti ukazky ? jak sa to vola ..

EDIT : aha .. myspace mam na mysli :)

Pod akym menom ta mozno vidiet v hrach ? pouzivas oficialne Synthex ? alebo vlastne meno ?

Odpovědět