Depeche Mode - Sounds fo the Universe

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 24 úno 2009 22:18

Napodobne, uplne ji nesnasim :)

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 24 úno 2009 22:20

Jindy2 píše:...jenze tak je to u vetsiny kapel - jeden hit a pak na albu sama vata...
Jindy, zvaz jeste jednou co jsi napsal . )) jestli nejaka kapela mela na kazdym albu minimalne 5 hitu tak jsou to prave DM. Na nich uzasny i to ze ani ostatni skladby na albech nejsou zapomenuty presto ze to nebyly primy hitovky.

micanek

Příspěvek od micanek » 24 úno 2009 22:36

prestoze me vetsina pilotnich singlu z poslednich alb DM nenadchla, tak z tyhle vecicky mam pocit, ze prijde album, na ktery cekam X let, ma to rad temny a hypnoticky valivy, a tohle je ono... na to jestli tam jsou poradny kopaky apod. seru, protoze nechodim na DM juchat do disco :) jinak se shodnu s vetsinou, ze violator je dokonalost sama, ale jelikoz sjizdim DM od roku 84 a prvni, co jsem od nich slysel bylo some great reward, tak prave k tomuto albu mam nejvetsi vztah - prece jenom ho posloucham uz ctvrt stoleti!! :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 24 úno 2009 23:11

Ecson: no vis, DM vlastne vubec nemusim, me to prijde strasne vykonstruovany, neuprimny - a pritom se mi zda, ze se to naopak snazi znit uprimne, nezda se mi, ze by si ze sebe delali srandu...nebo neumim dobre anglicky, neposloucham jejich texty...moje matka je napriklad uplne zere a zda se ji to strasne drsny a cool...boze, ja ji rikal, ze doufam, ze se mi nekdy splni to, ze mi DM budou hrat jako pred-pred kapela :) no ne, dobre...

ale ja jsem dite vychovany Queeny a hlasem Mercuryho, na ten hlas proste ten chcipak z DM nema, ten tam jenom skuhra...Freddie mi da energii ackoliv uz je mrtvej, kdykoliv chci, ale tenhle typek z DM, ackoliv je zivej, mi ji naopak ubira, ten me proste vysava...
takze muj nazor na DM je ruznej, ale hlavne, nevyrostl jsem na nich, jsou pro me jen dalsi novej track na Ezone...a minulej track napriklad od Noolyho se mi libil vic, nez tohle...

me depesaci proste minuli a nelakaji me, nechci jimi byt ovlivnen...neco mi na nich podvedome vadi, nevim co, ale treba na to jednou prijdu ;)

Wohma

Příspěvek od Wohma » 24 úno 2009 23:17

Jindy2 píše:moje matka je napriklad uplne zere a zda se ji to strasne drsny a cool...boze
Tohle myslim mluvi za vse :-) Budes mi to vymlouvat, ale vsadil bych svoje boty, ze kdybys nevedel, ze jde o DM, tak je budes hodnotit mnohem pozitivneji.

A srovnavat Queen a Depeche Mode mi prijde jako vedle sebe postavit Alenku v risi divu a Frankensteina :))

EDIT:
EXCOM: To je ale ZLEJ avatar! Vitej do klubu :D
Naposledy upravil(a) Wohma dne 24 úno 2009 23:19, celkem upraveno 2 x.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 24 úno 2009 23:18

Jindy2 : kto nema uctu k druhym, nema uctu ani k sebe...

ak nie je nutne sa vyjadrovat, nevyjadruj me sa...

micanek

Příspěvek od micanek » 24 úno 2009 23:37

2jindy2: no myslim, ze si prave docela narazil... nevim jak rozumis slovu "vykonstruovany", ale ja bych ho pouzil spolecne s tou "neuprimnosti" spise na tvuj pokus o hip hop :) nevim jak uz se to jmenovalo ("jindy je lepsi nez buh" nebo tak nejak) - ze se ti to nelibi je tva vec, ale ver, ze jimi ovlivnen ses at se ti to libi nebo ne, tahle kapela totiz podstatne ovlivnila vyvoj elektronicky hudby, takze i kdyz treba ne primo, tak zprostredkovane...

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 24 úno 2009 23:51

ja kluci dobre vim, ze jsem vletel do vosiho hnizda, vy tu proste DM mate radi...ja ne...no tak dobre, tak se nemusime kvuli tomu hadat...proste nemam je rad a mit nebudu, berte to tak...

bohuzel ale v posledni dobe narazim na to, ze se mi uz nelibi absolutne zadna hudba ani zvuky, mam toho proste dost, slysel jsem moc...pujdu radsi za myma oblibenyma netopyrama do Zoo Praha, jsou fakt husty, mam permanentku, litaji kolem vas, kolem hlavy a usi a neublizi vam, maji sonar...doporucuji, ja na ne chodim cumet porad...viz. uzemi netopyru ve Strach a hnus v Las Vegas ;)

micanek: muj pokus o hip-hop? chces ho slyset znovu? "Prachy jsou lepsi nez Buh"...to byla zvracena sracka ;) no pokud chces, je to tady, stejny jako predtim - MW - Prachy Jsou Lepsi Nez Buh

ale nazev "Jindy je lepsi nez buh", se mi zamlouva :) to by snad nevymyslel ani Jackies :) krasne sebestredne zvracene...

kexik

Příspěvek od kexik » 25 úno 2009 07:57

ecson: tie basy na violatore su, ale su posadene az ku 50hz a male basaky ich nezahraju. ale su tam... ked mas 10" a viac woofery, znie to plne a harmonicky, 100x som pocul tie veci aj na velkych PAckach a aj tam to fungovalo lepsie ako prebasovane nahravky. dneska si bohuzial taku filozofiu zvuku nik netrufne pouzit, leda tak vo vaznej hudbe. bumcvach rules

demsky

Příspěvek od demsky » 25 úno 2009 10:39

ja som bol v casoch DM tazky metalista, ale obcas som s brachom pocuval Music for the masses. Violator je super, pocuvam to teraz na kossoch v praci a vobec sa mi nezda ze to nema basy, tie analogove su celkom tucne. Dokonca som rekognizoval zopar zvukov z mojho najoblubenejsieho digitalneho syntaku :)))
http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

emah

Příspěvek od emah » 26 úno 2009 13:01

dm mozem velmi. niektore veci viac, ine menej. wrong je pecka. album bude podla mojho nazoru tiez a koncert... :) jedina vec - skoda, gahanovho hlasu do roku 1993... skoda, skoda, skoda. ked si pozriem dvd sofad, tak to bolo nieco uzasne, za cim mi je najviac luto... ani za wilderom tak nie...

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 28 úno 2009 14:39

Já si u toho klipu zavzpomínal na starý časy, kdy jsme s růžičkou v ruce jezdívali na srazy do Lucerny, Belmonda apod., celej vlak v černým, takže se člověk neměl šanci ztratit. Bohužel jsem došel k tomu, že už mě to nebere. Po odchodu Wildera mě to už tak neoslovuje. Když si poslechnu Recoil, tak je to právě ten vliv, co mně tam shází. Ale klip je super, ten nápad se mi líbí.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 28 úno 2009 16:42

ci pana a ja pocuvam to youtube video, som to mal na pozadi - nesledoval som obraz len som pocuval.. a hovorim si "boha, sak to je ciste TI-cko, hava vsetky synth zvuky" .. a potom to pozreram este raz aj s obrazom ... a ono tam fakt je hehe :-)))

refresh2

Příspěvek od refresh2 » 02 bře 2009 23:43

abuse píše:enjoy the silence je jedina ktoru pri violatorovi pravidelne preskakujem... :)
Po tom, co z te skladby udelali muzikanti po celem svete skoro hymnu of the universe..to delam taky..:)

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 03 bře 2009 00:17

Já kupodivu mám rád desky Ultra a hlavně Exciter. Je to posun jinam než bylo předchozí Songs of Faith. To je asi jejich nejlepsi deska uplne mimo kontext jejich tvorby,který až na trošku zahuhlanej zvuk nemůžu naprosto nic vytknout. Tím spíš, že je z roku 1993.Playing the angel mě strašně zklamala, protože DM nikdy nebyli a nejsou tvrdy a syrovy. Tahle poloha jim vůbec nesedí. Když jsem slyšel poslední singl, opět zklamání, nic tam neni, je to uřvaný.
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Odpovědět