Depeche Mode - Sounds fo the Universe

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
abuse

Depeche Mode - Sounds fo the Universe

Příspěvek od abuse »

http://www.depechemode.sk/magazin/aktua ... lip-wrong/ tak co na to poviete?

je to tak napisane aby ludia mohli skandovat na koncerte :) vacsinou sa mi uvodne singlovky k albumom dm velmi nepacia, tento nie je vynimkou...
pre skalnych DM to ale bude asi to prave depesacke. na album sa tak ci tak tesim, bol som docela hardcore depesak zamladi :) - od some great reward po sofad, ale posledne roky ma to nechava chladnym, posladne co ma bavilo boli ultra a goreov counterfeit 2. exciter som pocul asi 2x a ostatny album kurva uz ani neviem ako sa volal, to je hanba :)))

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

mne sa to dost paci

Wohma

Příspěvek od Wohma »

Ja si Depesaky obcas taky rad poslechnu, stare i nove veci, tohle se mi libi :) A klip dobry, ale to asi u DM nikoho neprekvapi.

ECSON WALDES
Profesionál

Re: Depeche Mode - Sounds fo the Universe

Příspěvek od ECSON WALDES »

abuse píše: bol som docela hardcore depesak zamladi :)
To mi povidej ! .c)

abuse píše: tak co na to poviete?
bohuzel, ani tahle nova vec semnou nic nedela.

Ja DM uznavam do roku 93, po odchodu Alana uz to nejsou Depeche Mode, jinej zvuk, nalada, barevnost. Tohle je uz asi 50ta variace na Exciter. Mnohem vic se mi libi Davidova prvni solovka, ta sice neni DM ale ma toho v sobe vic nez ta alba bez Alana. Nechci bejt za nevdecnyho ale neumim to v sobe zlomit. Neco se zmenilo v muzice i ve me. Je to hodne osobni ja na nich od 12 ti vyrustal ! : )

Tak nejak v tichosti si preju / doufam, ze Alan jednu desku bude produkovat jako driv a bude to opet starej dobrej DEPECHE MODE !

Nejlepsi album z celyho vesmiru pro me uvnitr vzdycky zustane VIOLATOR. Neuveritelny album, hrozne silny pecky, super atmosfera, zvuk a ty syntaky ze kterejch mam husi kuzi kdykoliv to album jen slysim. Je hodne nadcasovy. Na co se ted tesim ze koupim VIOLATOR 5.1, kterej byl reknonstruovanej neuveritelnym zpusobem a je mozny si poslechnout spoutstu zastrcenejch informaci diky moznosti solovat 5 kanalu kazdej zvlast !!! : ) doporucuju tenhle link: http://www.soundonsound.com/sos/nov07/a ... rround.htm

c9000

Příspěvek od c9000 »

souhlas Violator je nadčasový a genialní album, se super zvukem na tu dobu.
moje srdcovka.

kru

Příspěvek od kru »

jo, Violator to vyhrava na cele care.

pharao

Příspěvek od pharao »

wrong? nechapu....
Violator je uzasny album, se skvelym soundem

kexik

Příspěvek od kexik »

pozor, zvuk violatora si clovek vychutna len na fakt dobrom reprodukcnom retazci. na lacnej hifi vezi znie sucho, nema hype na 80Hz ani nikde inde a spustu ludi nebavi.
ja som nikdy nebol depesak ale violator mam a pocuvam a cely a pomerne casto

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. »

no mne se to dost libi... ale musel jsem to poslechnout vicekrat..

jinak souhlas Violatora mam v aute a i kdyz ho slysim po 1001 , tak mne to fur bavi.... z novejsich mam rad Playing the Angel... hlavne je to pro mne nejlepci kaplea co je...

c9000

Příspěvek od c9000 »

jo mám ho nahranej z vynilu a je to mazec, hlavně ten zvuk je strašně dravej, prej to nahrávaly v nějakým béčkovým sklepním studiu, to nechápu.

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES »

c9000 píše:jo mám ho nahranej z vynilu a je to mazec, hlavně ten zvuk je strašně dravej, prej to nahrávaly v nějakým béčkovým sklepním studiu, to nechápu.
Violator nahravali a michali v danskym studiu PUK. V roce 1989 kdy vznikalo to bylo nejlepsi studio na planete, nikde ve statech ani evrope lepsi nebylo. Dnes uz vypada dost starodavne . ) ale tenkrat to byl totalni sen kterej si mohla dovolit maloktera velka kapela. Violator byl michanej na SSL 4000E. Ted uz ho tam nemaj, vymenili ho za SSL 9000J. Studio krome superlativniho tedhejsiho technickyho vybaveni nabizelo i spoustu moznosti relaxace a odpocinkovyho traveni casu, coz bylo tenkrat hodne novy a dost luxusni pojeni nahravani alb - Kexik spravne poznamenal ze Vilotor nema prilis basu, coz je fakt, je to hodne do stredu smichany album, nutno ale dodat ze opravdu skvele, je to velka skola. Na to ze to je ted uz 20 let stara elektronika ma stale spoustu nedostiznejch remeslnejch kvalit. Do ted nechapu jak to pred tema 20ti rokama zvladli natocit !!! : ) je to neuveritelne technicky komplikovany album. A ty syntaky to je totalni ufo z jinyho sveta, prekrasny zvuky a kombinace barev.

stranky ma studio stary snad jako je ono samo : ) za 10 let co tam koukam bez sebemensi aktualizace.
http://www.pukstudio.com

Obrázek

tady je supr retro video s neolika zabery ze studii v parizi kolem roku 1987
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DkXItiP_ ... re=related[/youtube]

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x »

Ten Fairlight je boží :)
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

c9000

Příspěvek od c9000 »

aha tak to se ke mně zase jednoui dostala milná informace, to víte jedna bába povídala :oops: každopádně si du pustit violator :)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 »

hehe, ten chlap na tom Wrong videu vypada jako Petr Muk :)

no jinak, ja nevim, neslysel jsem zive Virus TI, ale to, co tam hrajou, mi prijde jako nejakej pomalej kvalitni arp, zpev a par zvuku navic...jo, ale me se to celkem libi, je to hutny, slape to, proc ne, ale na koncert bych jim nesel...

z Violatoru, a to se na me nezlobte, mi prijde jako jedinej hit Enjoy The Silence, zbytek jako vata, ktera proste neslape...jenze tak je to u vetsiny kapel - jeden hit a pak na albu sama vata...

a me oproti jiny elektronice neprijde, ze by treba zrovna Enjoy The Silence melo malo basu...naopak, mam tu Kraftwerk z roku 2000 z Expo a nema to zadne kopaky, bici zni priserne...ale jo, basy to nejake ma, ale jenom ty...dost hruza...to oproti tomu DM zneji naprosto precizne, v ramci moznosti...je to do stredu, je to asi i o druhu muziky, to takovej Jackson mel basy lepsi, ale i tak, DM se mi zvukove hodne libej, ale skladeb mam rad jen par...

abuse

Příspěvek od abuse »

enjoy the silence je jedina ktoru pri violatorovi pravidelne preskakujem... :)

Odpovědět