Momma Knows Best - Nové EP!

Kapely, projekty, alba, hudebníci...
carloff
Profesionál

Re: Momma Knows Best - Nové EP!

Příspěvek od carloff »

neco podobneho jsem poslouchal v prvaku na gymplu.... screamo zas tak nove neni...a core /at uz metal core nebo HC/ uz vubec
a zvukove bych ho s blackmetalem neporovnaval to je fakt jako porovnavat zvukove house a DnB.. screamo vzniklo spis na troskach HC a punku, ze si posledni dobou bere hodne z metalu je mi spis protivny...Comadre a La quiete byly takovy zakladni veliciny zaru v roce 1991 od roku 2002 se tomu rika posthardcore ktery spis vychazi z kapel typu Fugazi,, tam je takova velicina treba the Used,,,z metalcore ted jedou treba Bullet For My Valentine nebo Trivium.kazdopadne je to hudba kterou fakt dlouho poslouchat nevydrzim a uz ani nechci...
ps: zvuk je peknej
Naposledy upravil(a) carloff dne 27 zář 2010 18:28, celkem upraveno 1 x.
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
http://www.boriscarloff.com | http://www.soundevice-studio.cz

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES »

Ivo píše:
ECSON WALDES píše:
Hehe, diky za fakt hodnotnej nazor posnujici debatu : )) no je z toho alespon potvrzeny ze jsi netolerantni zapsklej starej paprda.
hele, ecsone, já jsem nehodnotil tebe ( i když svůj názor asi mám, ale nechávám si ho pro sebe), ale vyjádřil jsem svůj názor a posluchačský dojem z prezentované hudby...

Nene Ivo, vis co je tvuj problem, ze sem prispechas mumlat nejaky svy hodnoceni neceho co rovnou chces zadupat - protoze podle tebe jsou tyhle kapely jak ty pises "HNUS". Pritom konretne MKB jsou to hodne hodne dobrej projekt, staci mrknout na hodnoceni od lidi na jejich BZ profilu. Rikam si vzdycky ze ti to pruzeni za to vzdycky stoji, jen vytvaris flame. Kazdopadne to je jakobys vlitnul na nejakou debatu kde tu chlapi resej treba elektro acid track s TB-303 a ty bys jim, jak to umis jen ty, rek to tvoje
Ivo píše:.. pro mě je to teda hudebně a výrazově totální HNUS ... nepochopím co lidé chtějí podobným instatním "zvracením" ...
myslis si ze to nekoho potesi nebo zajima ? to neni nazor to cos napsal. Nazor je to ze chlapi pisou jaky je bavej kytary v jinejch stylech a pod, to je k veci a jsem za ty reakce rad. Nepamtuju ze by nekde na zahranicnich forech nekdo zareagpval jako ty. Konkretne GS je plna lidi z metalovejch nebo hc studii a tohle jako ty tam nikdo nikdy nenapsal. Jsou tam lidi od Jazz, pres, klasicku, metal, elektro, RnB, Hiphop a nikdo na jinyho takhle nereaguje.. Uplne zbytecny. Spousta lidi tu pokud tohle neposloucha napise ferove "neni to muj salek kavy" ale pritom umej normalne debatovat, coz je super. Mimochodem to stejny jsi ukazal v nejaky debate o Eporom automatech, tam ses zase roznecoval "k cemu jsou ty osklivy neprirozeny umely elektro bubny" (fakt komicky.c) sorry, ten stejnej ton stejny jako tohle. Ja tam na to nereagoval, ale Kermitak dobre zareagoval kdyz napsal ze "jak je videt mas novej klacik na rejpani.." Porad se opakujes a prudis. Mimochodem nechapu jak pak muzes masterovat elektro ktery tu sam poplives.. No nic, to je tvuj obraz tohle vystupovani.

Byl bych rad kdyby tyhle vstupy k hodnoceni tohodle stylu a pod, nekdo umel oddelit mimo tohle tema. Dekuju
.

rastis

Příspěvek od rastis »

je to perfektne v ramci toho, co to ma byt :)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Dobry je to, i kdyz zanru neholduju, boli to dobre ;)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

ECSON WALDES píše: Nene Ivo, vis co je tvuj problem, ze sem prispechas mumlat nejaky svy hodnoceni neceho co rovnou chces zadupat - protoze podle tebe jsou tyhle kapely jak ty pises "HNUS". Pritom konretne MKB jsou to hodne hodne dobrej projekt, staci mrknout na hodnoceni od lidi na jejich BZ profilu. Rikam si vzdycky ze ti to pruzeni za to vzdycky stoji, jen vytvaris flame..
Ecsone, zase děláš ze sebe falešného "mistra vznešeného" - a mluvíš o věcech, které vůbec nebyly předmětem diskuse. Já jsem nehodnotil ani tebe, ani "objektivní" teoretickou kvalitu projektu. Vyjádřil jsem svůj dojem z hudby, kterou jsi nabídl k poslechu a která je bezpochyby velmi "silná" - a vyvolala ve mně tyto bezprostřední pocity, a to hodně intenzivně (spousta hudby mě přitom nechává jako posluchače úplně lhostejným), takže určitý náboj v sobě jistě nese a působí ... Nebyla to kritika, ani recenze, ale prostá subjektivní reflexe - i "hnus", agresivita atd jsou emoce a hudba je především emotivní záležitost. Ke zvuku už bylo řečeno vše podstatné - je standardně dobrý, na mě v dané chvíle více zapůsobilo to hudební sdělení ... Flame jsi z toho hned účelově udělal ty a hned jsi neopomněl vylít svých pár oblíbených osobních off-topic kbelíků špíny ... ale to je tvůj problém ... :wink:

Vždycky jsem si myslel, že nejhorší v hudbě je takový ten naprosto nevýrazný průměr. Tohleto mezi něj jistě nepatří :)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Kuciii, vyrikejte si to v PM prosim...

Fractal

Příspěvek od Fractal »

radši ručně... přece nechcete aby ezone server spadl :lol:

peteness

Příspěvek od peteness »

carloff píše:neco podobneho jsem poslouchal v prvaku na gymplu.... screamo zas tak nove neni...a core /at uz metal core nebo HC/ uz vubec
a zvukove bych ho s blackmetalem neporovnaval to je fakt jako porovnavat zvukove house a DnB.. screamo vzniklo spis na troskach HC a punku, ze si posledni dobou bere hodne z metalu je mi spis protivny...Comadre a La quiete byly takovy zakladni veliciny zaru v roce 1991 od roku 2002 se tomu rika posthardcore ktery spis vychazi z kapel typu Fugazi,, tam je takova velicina treba the Used,,,z metalcore ted jedou treba Bullet For My Valentine nebo Trivium.kazdopadne je to hudba kterou fakt dlouho poslouchat nevydrzim a uz ani nechci...
ps: zvuk je peknej
hehe, ja se teda podival na ten jejich bandzone profil a jedna jejich vec ( i kdyz tyhle kapely me absolutne nezajimaji) mi pripomela zrovna Fugazi, coz jsem okrajove chvilku poslouchal - presneji receno libila se mi jedna jejich pisnicka (skvela rytmika, kytary, zpev - pecka v te dobe): Sorry za OT

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey »

hm hm ale nejak nerozumiem tomu zrovnavaniu s black metalom, co to ma spolocne??
Inak "agresivne, ale nie tvrde" ... je pekny postreh Dendy
Hudobník a producent, majiteľ štúdia
http://www.fairytale.sk | http://www.peterkravec.com

vras

Příspěvek od vras »

A treba na Brutal Assaultu jsem letos videl Meshuggah, coz je kapela, ktera podle me je nenazvucitelna - a oni meli zvuk jako z CD. Absolutne jsem to nechapal - borci tusim hrajou na osmistrunky a ten zvuk je dost specifickej
Je to sice OT, ale Meshuggah jsem na BA videl taky a trochu u mne klesli, svedsti pozeri, i podle toho, jak dlouho otravovali se zvucenim (na rozdil od vsech ostatnich). Pritom se mi jejich vysledny zvuk ani vykon zas tak ohromny nezdal. Proste za cas clovek pochopi, ze principem jejich hudby jsou secvicene strojove rytmicke sekacky, ktere jsou sice na prvni i druhy poslech pekne tvrde a naprosto neuveritelne, ale pri podrobnejsim pohledu je to de facto stale tentyz vcelku jednoduchy (a ne zrovna moc muzikalni) trik. Rovnez byli jedinou kapelou, u ktere jsem v podiovce nevidel ani jednu kytarovou hlavu nebo box.

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES »

Obrázek

dnes je krest v klubu Cross, dorazte ! : )

boolocks

Příspěvek od boolocks »

ECSON WALDES: zní to super :-)
jak píšeš o tom, že jsi přidával sampl k virblu a kopáku, tak dalo by se říct kolik procent je třeba ve zvuku virblu ten tvůj samplík? Bicí totiž zněji skvěle, a ten snare mi ani trochu nepřijde umělohmotnej...

SoundsFine

Příspěvek od SoundsFine »

EW: Ten poslední Koller je úplně parádní.
Super, moc se mi líbí průzračnost mixu, přehlednost - moc dobře se CD poslouchá.

Odpovědět