Kombinace melodii

Harmonické postupy, rytmické grify,...
EXCOM

Re: Kombinace melodii

Příspěvek od EXCOM » 25 pro 2011 21:57

Pytkin píše:Excom: ja si myslim presny opak.. Talent ma len par ludi .. Vsetci ostatny len tvrdo makaju, ale rozdiel je stale citit..
toto co som pisal som nevymyslel ja, ale leonardo, michalangelo a dalsi.. vzdy je to o tvrdej drine

tony9

Příspěvek od tony9 » 25 pro 2011 22:10

Pytkin píše:Excom: ja si myslim presny opak.. Talent ma len par ludi .. Vsetci ostatny len tvrdo makaju, ale rozdiel je stale citit..

Tak já myslím že talent, nebo dokonce víc talentů má každý, jenže každý je má k něčemu jinému a taky někdy z různých důvodů ho lidé pohřbí!

Synchro

Příspěvek od Synchro » 25 pro 2011 22:13

To panmozku:
No pockej, ten posledni kousek, ten recording, je smycka z tracku od Logistic, a dotoho jsem jen primichal melodii z reasna :)

moje bici jsou tady, beat se ale zklada i z navrstvenejch loopu, takze to neni ciste moje prace
http://soundcloud.com/jirisoulak/beatec2

a tady komplet muj beat, zadnej hotovej cizi loop v tom neni
http://soundcloud.com/jirisoulak/sidechainnapad

Jo jsou to trapny loopy o par zvucich, ale moje Pentium4 toho zaroven vic nezvladne, co se delky tyce dokud nebudu mit lepsi masinu nema cenu to aranzovat a rozpracovavat a taky jsem linej.Zatim si kroutim se syntakem a napisu k tomu tech par not dycky.
Jemi 25 :D ale s reasonem si hraju tak tri mesice jenom.Predtim jsem poustel desky akorat na parties... coz s produkci nema moc spolecnyho.

V testu hudebniho sluchu mi vyslo na poprve 77 procent :) A to vize ti do nejakyho loopu, nevim jestli zazpivam ale tou hubou do toho neco vyloudim.

pan mozku

Příspěvek od pan mozku » 25 pro 2011 22:42

nemit vubec zadnou hudebni prupravu, nemit dobrej sluch, zacinat v 25 letech uplne od zacatku a nemit ani vybaveni, na kterem by ses to mohl naucit? no, bude to asi chvililinku trvat nez se vypracujes :) ale hlavni je chtit... ja bych si pro zacatek koupil nejaky klavesky a "hral" si

Synchro

Příspěvek od Synchro » 25 pro 2011 23:23

Jj dalsi investice bude do kompa a pak klavesy.Tedkom sem nastrkal prachy do gramcu.Mazlicky proste doma musim mit.Abych mel na cem poustet novy vynily.Nemam dobrej sluch??To sem si myslel zrovna ze trochu jo, kamoska mela hudebni prupravu hrala roky na fletnu a v testu mela jen o tri procenta vic.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 26 pro 2011 00:56

EXCOM píše:
toto co som pisal som nevymyslel ja, ale leonardo, michalangelo a dalsi.. vzdy je to o tvrdej drine
to je OK .. ja len hovorim , ze ta tvrda drina je nutna .. nie vsak postacujuca ..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 26 pro 2011 01:47

tony9 píše:

Tak já myslím že talent, nebo dokonce víc talentů má každý, jenže každý je má k něčemu jinému a taky někdy z různých důvodů ho lidé pohřbí!
hlavny dovod je absolutne dementny system skolstva, ktory systematicky uz od skuolky pestuje v detoch stadovistost, memorovanie a ubija kreativitu a individualitu ...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 26 pro 2011 01:48

Pytkin píše: to je OK .. ja len hovorim , ze ta tvrda drina je nutna .. nie vsak postacujuca ..
takisto ako talent nieje postacujuci - bez driny .. :-) to ide ruka v ruke .. ani jedno bez toho druheho nema vyznam ...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 26 pro 2011 01:50

Synchro píše:ale moje Pentium4 toho zaroven vic nezvladne, co se delky tyce dokud nebudu mit lepsi masinu nema cenu to aranzovat a rozpracovavat a taky jsem linej.
ja myslim ze to bude hlavne o tej lenivosti a nie o pentiu4 :-) ked sa chce ak sa da .. ja robim hudbu na ipade, dokonca predtym som robil len na iphone kde som mal 4 synth a 1 biciu stopu :-) HW NIE JE limit to si clovek len nahovara respektive pouziva to ako vyhovorku.. 'az kupin vec XYZ konecne zacnem produkovat' .. blbost... cim skorej clovek otvori oci a uvedomi si ze je to len vyhovorka a ze ide LEN o tu lenivost tym lepsie :-)

Synchro

Příspěvek od Synchro » 26 pro 2011 02:11

:) Jo tak jasny.ALE ke skladani je potreba slyset to co delas, vic nastroju dohromady, a me to proste zachrasti a napise "computer is too slow to play song" :D I kdybych nebyl linej, tak vic veci zaroven nezahraju, ani ted jebnutej loop neudelam bohatsi.Leda po slepu, pak vyexportovat a poslechnout, coz obcas z nouze delam.Pak to sem posilam a je tu preloopovano :) A i kdyz to zrovna vylozene nepada tak je to zpomaleny a clovek spis chyta nerva nez aby relaxoval.Budu mit lepsi pocit proste az to poslape, a z lepsim pocitem se mi lepe pracuje.Nekdy, nez k tomu sednu, uklizim byt :D Pak mam teprve dobrej pocit a du na to.
To je ale dlouha vyhovorka;)

pro jackieho: Nebud zaujaty :D

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 26 pro 2011 09:59

dendy píše:
Pytkin píše: to je OK .. ja len hovorim , ze ta tvrda drina je nutna .. nie vsak postacujuca ..
takisto ako talent nieje postacujuci - bez driny .. :-) to ide ruka v ruke .. ani jedno bez toho druheho nema vyznam ...
Ale ved ja pisem, tvrda drina je nutma.. Ty si nemal matematicku analyzu?

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 26 pro 2011 10:02

Na pentium 4 mozes v pohode robit.. Kamarat na to miesa veci, ktore sa lisuju a idu do obchodov.. To neni o pentiu..

Synchro

Příspěvek od Synchro » 26 pro 2011 12:25

Samotny michani vyexportovanejch stop v nejakym masterovacim softu nebude zrejme tak narocny jako prehravani nevyexportovanyho tracku v realnem case v Reason5.

Verim ze na samotny michani to staci.Doba exportu uz pak zavisi na vykonu PC, kdyz ma clovek pomalejsi PC tak pri exportu zas stihne plno jinejch veci ;)

Proste nespustim vic nastroju zaraz.Zalezi kolik effektu tam je a podobne.Takze si zadim jen hraju se syntakem a kdyz to de tak si k tomu pustim beat.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 26 pro 2011 15:26

No on cele robi komplet na tom pocitaci.. Pouziva samplery, nahrava si basu a gitary.. Vsetko dokopy mixuje.. Samozrejme naraza na problemy s vykpnom. Musi freezovat stopy atd.. Ale proste ide to, ak sa inak neda..

matucha

Příspěvek od matucha » 26 pro 2011 17:37

Tak nehlede na to, ze tady hromada lidi vydala desky delany na i daleko slabsich pocitacich nez je pentium4. Dneska teda i notebook za 10000,- je vykonnejsi... ale to je fakt jedno. Synchro - proste se snaz, tady ti nikdo neporadi lip nez uz ti tu poradili a debata uz se bude jenom vic a vic rozmazavat. Vem si veci ktery te bavej a zkousej je kopirovat... z toho zjistis hodne. No a pak na kopirovani zkus zapomenout ;).

Odpovědět