Yamaha MOTIF ES7

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
dano

Příspěvek od dano » 07 úno 2006 10:33

KAYKO píše:Ale tie tri klavesy ma tak stvuuuuuuuuuu, utesujem sa, ze o pol roka si to ani nevsimnem.
A to bolo zlacnene prave kvoli tomu ze su dodrbane tri klavesy? Lebo ak nie, tak mas podla zakona jednoznacne reklamovat nastroj aj ked bol kupeny so zlavou...

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 07 úno 2006 19:39

KAYKO píše:Excom, dik, rychlo som predal oblicku, babku som predal do klubu gerontofilikov a do zalozne som dal susedov bycikel...........ale nie, bola dobra cena.

Ale tie tri klavesy ma tak stvuuuuuuuuuu, utesujem sa, ze o pol roka si to ani nevsimnem.

Ale je to aj tvoja zasluha, s tou presvedcivou prezentaciou. Thanx
kurna, rozmyslam co ja teraz predam, mozno svoj bolavy chrbat :D ale nikomu to nepoviem ze je bolavy.. potom by som mohol susedov byt(radsej mu o tom nepoviem), to by som dal na tie plugin karty :) to mam ale kecov zas.... :lol:

a kolkatku si si kupil? 7-8? a co to bolo za akciu?

KAYKO

Příspěvek od KAYKO » 07 úno 2006 23:14

Excom, 7micku z Muzikeru, akcia 30 hrmennych, ked pocitac nahodne vygeneruje 30 produktov s 30% zlavou. Vacsinou su to veci ako sada strun, cinela, stojan, cistiaci prostriedok na gitaru a pod. a medzi tym svietilo ESko.
Ale na to ma upozornil kamos, lebo po piatom net letaku , ktory sa rozposiela registrovanym cloviecikom, som to prestal citat, lebo som neveril, ze take nieco by sa tam mohlo objavit.
Takze sa ospravedlnujem generovaciemu compu, ze som pochyboval o jeho nezaujatosti.
Jedine, ze by sa zmylil a ja by som ho musel vratit:-)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 08 úno 2006 00:11

KAYKO píše:Excom, 7micku z Muzikeru, akcia 30 hrmennych, ked pocitac nahodne vygeneruje 30 produktov s 30% zlavou. Vacsinou su to veci ako sada strun, cinela, stojan, cistiaci prostriedok na gitaru a pod. a medzi tym svietilo ESko.
Ale na to ma upozornil kamos, lebo po piatom net letaku , ktory sa rozposiela registrovanym cloviecikom, som to prestal citat, lebo som neveril, ze take nieco by sa tam mohlo objavit.
Takze sa ospravedlnujem generovaciemu compu, ze som pochyboval o jeho nezaujatosti.
Jedine, ze by sa zmylil a ja by som ho musel vratit:-)
sakra pekne, to sa oplati aj nasplatky :lol: ( to kecam :) )

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 06 bře 2006 12:55

EXCOM píše:kayko> skoda ze yamaha nespravila nejaky modularny dock station kde by si si narval tieto plugin karty kolko len chces( prehanam, stacilo by ich 16 :) a zapojit to normaln ako rack z moznostou to plne editovat cez nejaky midikontroler.. to by bola parada..
takze taka vec uz existuje :)

Plugin Board

Odpovědět