Aky boradcast mikrofon do 15 tisic?

Mikrofony a předzesilovače
fova

Příspěvek od fova » 05 kvě 2008 22:45

Na mluvene slovo mam dobre zkusenosti s velkomembranovymi mikrofony od SE Electronics.
Tady v CR je mozne si je zapujcit k vyzkouseni od Audiopro, mozna by zapujcili i na Slovensko.
Zkus zkontaktovat Safu, tady z fora, ktery u Audiopro prodava.

Deekay

Příspěvek od Deekay » 05 kvě 2008 22:45

Pytkin píše:Deekay : Starin tam bolo dost aj pred 20 rokmi! :) pamatam si jak tam technici zakazdym letovali , ked bolo treba daco robit .. taky 4ostopy pol palec tak bol .. studer alebo revox .. to bol vrchol techniky :)
a ja som si myslel ze je to s tym letovanim len dnes tak :lol: :lol:
je to jeden velky boredel momentalny, a tiez zrut casu. ale uz sme takmer vsetko pretriedili a sfunkcijeme co sme si nechali

kexik

Příspěvek od kexik » 05 kvě 2008 22:46

Deekay píše:
kexik píše:tlis neni irs-ko na mladosti? :)
hehe
ono este je dvojmembranova oktava mk220, ta vie este osmicku a gulu, ale imho to netreba... kedysi sa sice v bbc tocily rozhovory na ribbon osmicku ze boli obaja speakri z dvoch stran mikrofonu, ale sme v roku 2008 :)
gulovy mikrofon je zasa rovnejsi a super transparentny, ale berie ti dozvuk miestnosti, kym ju nemas riadne vytlmenu a zvukovo neutralnu, nema asi zmysel
presne tak na mladosti ;) poznas?

preto prave osmicku ze je to mizerna miestonst, iba 2 strany sa daju poriadne "zaihlanovat", jedna je okno a druha je tiez zcasti skelna :? a oni su tam uz zvyknuty oprotisebe sediet

teraz ideme akurat nakupovat nove vybavenie, vacsinu veci som uz prekonzultoval s povolanymi :D
no, na mladost som chodieval vyhradne pit a grcat, spal, zil a sulozil som v konkurencnom hoteli na racianskej... hadaj preco sa moj solovy projekt zove gardaloops :)

Deekay

Příspěvek od Deekay » 05 kvě 2008 22:51

kexik píše:no, na mladost som chodieval vyhradne pit a grcat, spal, zil a sulozil som v konkurencnom hoteli na racianskej... hadaj preco sa moj solovy projekt zove gardaloops :)
ale ba, strojar? :D ja som FEI /no more :)
to sa mi pacilo ked bol u nas palo habera tak v momente ako vosiel cez vratnicu tak: ty vole, smrad, tu sa musi furt slopat a fajcit :lol:

Deekay

Příspěvek od Deekay » 05 kvě 2008 22:54

fova píše:Na mluvene slovo mam dobre zkusenosti s velkomembranovymi mikrofony od SE Electronics.
Tady v CR je mozne si je zapujcit k vyzkouseni od Audiopro, mozna by zapujcili i na Slovensko.
Zkus zkontaktovat Safu, tady z fora, ktery u Audiopro prodava.
dik, safu poznam uz z ineho fora.
ono z ciech je to predsalen risk, ako to sme dostat, posta to je rovno nicenie :D

tomyk75

Příspěvek od tomyk75 » 05 kvě 2008 22:55

Deekay: a nie su tie stare veci na predaj?mal by som zaujem

fova

Příspěvek od fova » 05 kvě 2008 22:57

Deekay: Doporucil jsem ti ty SE-cka, protoze Oktavam podle me chybi vysky a sykavky, ktere jsou nutne pro mluvene slovo. Ale vyzkousej si Oktavku sam a uvidis, jestli ti sedne.

Z tech SE-cek tady mam Titan a SE3, mel jsem pujceny Z5600A MKII a slysel jsem 2200A, ktery by mohl byt ve tve cenove relaci.

Take stoji za uvahu CADy. Nektere modely tu pred nedavnem prodaval Pikey.
Naposledy upravil(a) fova dne 05 kvě 2008 23:03, celkem upraveno 1 x.

kexik

Příspěvek od kexik » 05 kvě 2008 23:02

Deekay píše:
kexik píše:no, na mladost som chodieval vyhradne pit a grcat, spal, zil a sulozil som v konkurencnom hoteli na racianskej... hadaj preco sa moj solovy projekt zove gardaloops :)
ale ba, strojar? :D ja som FEI /no more :)
to sa mi pacilo ked bol u nas palo habera tak v momente ako vosiel cez vratnicu tak: ty vole, smrad, tu sa musi furt slopat a fajcit :lol:
chemik, stary moj :)
prave my sme mali polku rocnika na mladosti a polku na garde... tak sa robili kadejake vymenne chodbovice... ale samozrejme sa chodilo aj na trafo, do elamu atd... my sme husakove deti, vtedy mlyny praskali vo svikoch, dnes tam musi byt vsade polomrtvo

Deekay

Příspěvek od Deekay » 05 kvě 2008 23:09

tomyk75 píše:Deekay: a nie su tie stare veci na predaj?mal by som zaujem
no skus konretnejsie, ale uz nam tam toho na predaj neostalo takmer nic

Deekay

Příspěvek od Deekay » 05 kvě 2008 23:12

kexik píše:chemik, stary moj :)
prave my sme mali polku rocnika na mladosti a polku na garde... tak sa robili kadejake vymenne chodbovice... ale samozrejme sa chodilo aj na trafo, do elamu atd... my sme husakove deti, vtedy mlyny praskali vo svikoch, dnes tam musi byt vsade polomrtvo
heh :) trafo bolo teraz v stredu, mame krasy maj, od minuleho roka sme obnovili tradiciu (znacme spolocensky unaveny...)
visi tam monitor, pocitac, klavesnica, nafukovacia anca a pod :D

edit: teraz som si uvedomil ze "polomrtvo", tak to veru nie, minimalne 39na je stale plna :D, vsetky bary a diskoteky, elam nevynimajuc su od 9tej plne ;)
Naposledy upravil(a) Deekay dne 05 kvě 2008 23:29, celkem upraveno 1 x.

Deekay

Příspěvek od Deekay » 05 kvě 2008 23:15

fova píše:Deekay: Doporucil jsem ti ty SE-cka, protoze Oktavam podle me chybi vysky a sykavky, ktere jsou nutne pro mluvene slovo. Ale vyzkousej si Oktavku sam a uvidis, jestli ti sedne.

Z tech SE-cek tady mam Titan a SE3, mel jsem pujceny Z5600A MKII a slysel jsem 2200A, ktery by mohl byt ve tve cenove relaci.

Take stoji za uvahu CADy. Nektere modely tu pred nedavnem prodaval Pikey.
pozeram, ten titan sa papierovo podoba na neumann kapsule co mam, podobny zdvih na 10k, ako som pisal teraz vysielame cez to C12A, mne sa ta farba paci ale predsalen nie je to az tak na rec
ktore SEcko konkretne?

tomyk75

Příspěvek od tomyk75 » 05 kvě 2008 23:26

Deekay: co ta c12A?co vam teda ostalo na predaj?

PiKey
Profesionál

Příspěvek od PiKey » 05 kvě 2008 23:29

Cad Equitek som uz videl v jednom radiu, su to dobre mikrofony tiez US... ano je pravda, ze mam na ruke stereo par E100 a tiez E300, ktory je univerzalnejsi a zvukovo priezracnejsi.

Deekay

Příspěvek od Deekay » 05 kvě 2008 23:31

tomyk75 píše:Deekay: co ta c12A?co vam teda ostalo na predaj?
tak ten veru nie, to chcelo uz nespocetne vela ludi ale nedame :)
mame 3 kusy dokonca, akurat ma trapi ze nesparovane, a po tolkych rokoch sa uz o tom ani neda uvazovat

no mali sme tam este stare STM kotucaky, ale uz su prec, to je tazko, mikrofony uz na predaj nie su, kotucaky max nejake tesla prenosne, popripade na vymenu diely na studrov, neviem, ked ma napadne napisem, ale mikrofony uz urco nie

tomyk75

Příspěvek od tomyk75 » 05 kvě 2008 23:35

Deekay:hmmm skoda
ok tak mi daj nediet ked by este nieco bolo dik

Odpovědět