Na jaký mikrofon nám to SuperVlastík nahrává své nové CD ?

Mikrofony a předzesilovače
Uživatelský avatar
safa
Profesionál
Příspěvky: 2850
Registrován: 12 říj 2003 18:37

Příspěvek od safa »

Nemyslis tohle esli teda to ma bejt na foukacku ?

http://www.shure.com/ProAudio/Products/ ... DX_content

Obrázek
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

Jerry Forester
Příspěvky: 194
Registrován: 23 pro 2004 16:47

Příspěvek od Jerry Forester »

Jo je to ono,u nás se to dá koupit asi za 3500.Díky.

fantozzi
Příspěvky: 313
Registrován: 11 zář 2006 21:25

Příspěvek od fantozzi »

ivo, já jsem chtěl hlavně říct, že si myslím, že nemůžeš podle fotky v časopise jako je magazín nějakýho deníku usuzovat, na co kdo nahrával.
Příště se vyjádřím naprosto jasně, slibuju ;-)

Uživatelský avatar
Ivo
Moderátor
Příspěvky: 11515
Registrován: 19 črc 2003 06:02

Příspěvek od Ivo »

fantozzi píše:ivo, já jsem chtěl hlavně říct, že si myslím, že nemůžeš podle fotky v časopise jako je magazín nějakýho deníku usuzovat, na co kdo nahrával.
Příště se vyjádřím naprosto jasně, slibuju ;-)
Myslím, že pokud je to prezentováno tímto způsobem (zpěvák stojící před studiovým mikrofonem s komentářem že ted tráví dny ve studiu nahráváním nové desky), k tomuto usuzování to přirozeně vede. Pokud to se skutečností nemá mnoho společného, je to trochu neprofesionální a zavádějící informace - a jako zpěvák, producent nebo majitel studia bych se proti tomu asi ohradil.

To je jako kdyby někdo byl vyfocen jak sedí na koze, s komentářem, že celé dny teď trénuje na Velkou Pardubickou. Marně pak říkat, že se z toho nedá usuzovat na jakém koni pojede :wink:

Jerry Forester
Příspěvky: 194
Registrován: 23 pro 2004 16:47

Příspěvek od Jerry Forester »

ivo,zasmal jsem se,ale to přirovnání kuhá příliš,on by musel sedět sice na koni,ale třeba na stahování dříví v lese a ne na steapl.Jedná se o oblbnutí všech a odborníků.To že sedí na koze a ne na koni poznají taky chovanci v ústavu,ale co je to za mikrofon pozná tak 0,1 % všech,dokonce taky tady byly různé dohady.

Uživatelský avatar
Ivo
Moderátor
Příspěvky: 11515
Registrován: 19 črc 2003 06:02

Příspěvek od Ivo »

Jerry Forester píše:ivo,zasmal jsem se,ale to přirovnání kuhá příliš,on by musel sedět sice na koni,ale třeba na stahování dříví v lese a ne na steapl.Jedná se o oblbnutí všech a odborníků.To že sedí na koze a ne na koni poznají taky chovanci v ústavu,ale co je to za mikrofon pozná tak 0,1 % všech,dokonce taky tady byly různé dohady.
Ano, ale ne každý musí nutně vědět co je to Velká Pardubická, že ? :wink:

fantozzi
Příspěvky: 313
Registrován: 11 zář 2006 21:25

Příspěvek od fantozzi »

Ivo, každý nemusí nutně vědět, co je to nahrávací studio, že? ;-)

Kdyby v ruce držel baterku, bylo by to dělání z lidí blbce, ale pořád si myslím, že něco jinýho je takováto fotka http://arakain.cz/fotogalerie/2004_16_studio/009.jpg a něco jinýho je image fotka do portfolia, nebo do víkendové přílohy celostátního deníku. Kdyby ta fotka byla v muzikusu a u ní byl popisek "fotka z druhého dne vlastova nahrávání", tak by se nad tím mohl někdo pohoršit, stejně, jako včera vyšla na titulní stránce deníku Sport fotka dvou fotbalistů Mladé Boleslavi údajně se radujících ze vstřelení gólu, přitom jeden seděl na střídačce a jeden na tribuně... Ale takhle u nějakýho rozhovoru pro fanynky mě to rozhodně nepohoršuje. Určitě existují muzikanti, kteří by asi nesnesli vyfotit se u mikrofonu nedosahujícího jejich "kvalit" ale to záleží jenom na nich :-) Takhle si aspoň můžeš říct, že když je někdo superstar, tak to ještě neznamená, že bude mít na kvalitní studio :-)

juan
Příspěvky: 116
Registrován: 10 úno 2004 11:44

Příspěvek od juan »

a doprdele, Schneider se vratil...

zahradnik
Příspěvky: 3
Registrován: 12 lis 2006 23:32

Příspěvek od zahradnik »

No já se taky přikláním k tomu, že to je jenom ilustrační fotka, protože si myslím, že zvukař by si na mikrofon takto chmatat nenechal a Vlastíkovi urazil pracky. Nebo mu tam na to pózování dal něco, u čeho mu to tolik nevadilo.

Odpovědět