Acoustic Energy AE22

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Fractal

Re: Acoustic Energy AE22

Příspěvek od Fractal » 26 led 2011 16:13

asi jo, samozrejme ze jo!

akorat firma uz jich moc nema a soustredi se na hifi... druha vec je ze me fakt trvalo pul roku nez jsem si zvykl a udelal poradny mix... kamaradovi to trvalo skoro rok a nekteri se na nich nenauci vubec.. jsou to bedny pro bojovniky se zvukem

jinak jejich hifi a cinema systemy jsou uzasne... chtel bych se do toho hrabstvi podivat, ale nemam tolik casu

Poshook

Příspěvek od Poshook » 26 led 2011 17:15

Fractal píše:asi jo, samozrejme ze jo!

akorat firma uz jich moc nema a soustredi se na hifi... druha vec je ze me fakt trvalo pul roku nez jsem si zvykl a udelal poradny mix... kamaradovi to trvalo skoro rok a nekteri se na nich nenauci vubec.. jsou to bedny pro bojovniky se zvukem

jinak jejich hifi a cinema systemy jsou uzasne... chtel bych se do toho hrabstvi podivat, ale nemam tolik casu

no mne pride, ze pol roka s AE22s ti da viac jak cely zivot s Tapcami

Fractal

Příspěvek od Fractal » 26 led 2011 17:31

srovnaval jsem shodou okolnosti tapca S8 a AE22-O4

basy - Tapca - plne, gumove, az na dno, po uzavreni vyfuku akustickou penou, jeste lepsi basy - ale na kazde urovni hlasitosti plus minus stejne nahlas, pevne a kontrolovatelne ale bylo jich moc... stredy just ok, vysky chemicke, rozplizle ve stereu a zubate, neco jako levnejsi meckie HR...

basy AE - slabe, konkretni, rychle, hluboke, stredy - na pinkfloydech vylezaly kytary do predu, v elektronice vylezal dopredu hlas, vysky - famozni, kratke, presne, necinkave, nybrz drevene... ac bedna pusobi bednovym- krabicovym dojmem vice nez tapca, zdaleka to nema povahu genelec, nejlepsi priklad jsou yamahy, az na to ze stare yamahy nehraji tak dospod a nove maji zase opet blato na nizssich basech

Odpovědět