Sluchatka vs. hifi bedny na monitoring

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
c9000

Příspěvek od c9000 » 08 říj 2008 15:58

sluchadla mám AKG 240df Studio a zatím mi hrály dobře jen na mixu( tapco 120) na zesilovčích věžích apod. tomu hodně chybělo, mají 600ohmů :D
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

fova

Příspěvek od fova » 08 říj 2008 16:26

upman píše:Presne to me zajima - kdyz mam kartu za 15 klacku, prece tam nedavaji suntske preampy, obzvalaste kdyz je to delany pro DJ's kteri jedou 90% pres sluchatka...
TC Live stoji tolik penez proto, ze je nabusena mnozstvim funkci, ne proto, ze by byla zvukove vyjimecna. Take platis za krabici, protoze je to externi zarizeni.

Obecne plati, ze dokud si nevyzkousis neco lepsiho, tak jses stastny clovek. Prijde ti, ze vybaveni, ktere mas, je pro tvou tvorbu dostatecne.
Jakmile vyzkousis neco lepsiho a uslysis ten rozdil, tak mas okamzite problem. Jses nucen si rozmyslet, jestli pujdes o uroven vyse a nalezite to zaplatis.

To plati i pro sluchatkove zesilovace.

Pro napajeni sluchatek jsem nejakou dobu pouzival vystup ze zvukovky i mixpult. Kdyz jsem pak presel na slusny zesilovac, ten rozdil byl samozrejme znat.
A muj Creek neni zas kdovijaky high end.
High end je treba ceska Casea.

Hemp

Příspěvek od Hemp » 08 říj 2008 17:21

psk501 píše:
Hemp píše:Jasny no ja mam prave EMU0202, coz ma asi nakej sluchatkovej preamp, ale kvalitativne to nebude nic extra takze kupovat naky lepsi sluchatka k tomu asi nema cenu zatim.
bych emu tak nezatracoval. slysel sem horsi :wink:
Ja si myslim ze je f poho, ale jako neporovnaval jsem...

Odpovědět